کیف مدارک چرم دست دوز از موزه به سرقت رفت

این نکته را در رابطه با کیف چرم به یاد داشته باشید که کیف مدارک چرم دست دوز باید از محتویات آن محافظت کند، حمل آن آسان باشد، ظاهر خوبی داشته باشد و برای سالیان طولانی دوام بیاورد.

مهمترین کارکرد کیف چرمی عبارتند از:

نگهداری اقلام مهم

محافظت در برابر اثرات مکانیکی و اقلیمی

راحتی حمل

سازماندهی و دسترسی آسان

تضمین ظاهر خوب و استفاده برای سالهای طولانی

اهمیت عملکردهای مربوطه به نوع کیف بستگی دارد بنابراین برای کیف های تجاری، ویژگی های داخلی از همه مهمتر است، برای کیف های دیگر ظاهر در اولویت است.

مهمترین قسمت های کیف چرمی عبارتند از

  • دستگیره ها
  • بند های شانه
  • قفل و زیپ
  • اتصالات ( لولا، قلاب و غیره)
  • جیب های داخل

عملکرد نگه داشتن کیف چرمی

کیف چرمی ظرفی است که باید وسایل خاصی را در خود جای دهد، برای یک مورد تجاری، چنین اقلامی ممکن است لپ تاپ و فایل ها، اسناد کوله پشتی یا لباس ورزشی شما باشد.

برای لباس هایی که برای تعطیلات آخر هفته یا یک سفر کوتاه نیاز دارید از یک هفته و برای وسایل شخصی و یک تبلت از کیف شانه ای استفاده می شود، محتوا نوع کیف را مشخص می کند.

عملکرد محافظتی یک کیف

یک کیسه نه تنها باید برای نگه داشتن و حمل محتویات آن، بلکه برای محافظت نیز باشد، چرم باید در برابر ضربه های مکانیکی که در مورد لپ تاپ یا تبلت بسیار خطرناک است محافظت کند، چنین ضربه هایی اغلب زمانی اتفاق می افتد که کیسه ای به زمین می افتد بنابراین برخی از کیس ها دارای یک محافظ ضربه اضافی هستند.

محافظت در برابر آب، گرما یا کثیفی

علاوه بر آسیب مکانیکی، تأثیر آب و هوا نیز باید در نظر گرفته شود، مهمترین آنها رطوبت یا باران است، اگر کیف‌ها یا کیف‌ها دارای دریچه باشند داخل آن از باران محافظت می‌کند.

کیف لپ‌تاپ یا کوله‌پشتی بدون دریچه امروزه با زیپ‌هایی با لبه‌ای در هر طرف موجود است که این لب ها وقتی زیپ بسته است آن را می پوشانند.

قطرات باران یا سایر مواد مایع ممکن است باعث ایجاد لکه بر روی سطح کیسه شود، برای کوله‌پشتی‌هایی که مدت طولانی‌تری در معرض باران هستند، باید از یک پوشش نایلونی اضافی استفاده کرد که از ورود آب به هر یک از جیب‌ها جلوگیری می‌کند.

محافظت در برابر آب، گرما یا کثیفی

عملکرد حمل

از کیس های ضمیمه گاهی اوقات برای نگهداری اسناد استفاده می شود اما معمولاً از کیسه ها برای جابجایی لپ تاپ، اسناد، لباس ها و غیره از مکانی به مکان دیگر استفاده می شود. بنابراین نحوه حمل آنها مربوط است.

اگر محتویات کیف تجاری سنگین باشد یا مجبور باشید آن را در مسیر طولانی‌تری حمل کنید، این موضوع حتی مهم‌تر است.

شما می خواهید انتخاب کنید که کیف خود را با دست حمل کنید یا روی شانه خود بنابراین برخی از مدل ها به عنوان کیسه های خرید دارای دسته های بلندی هستند که به شما امکان می دهد آنها را در دست یا روی شانه خود نگه دارید.

کیف های دستی کوچکتر دارای دسته و بند شانه ای هستند که امکان حمل آنها را به هر دو صورت فراهم می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.