چرا تغذیه سگ های جیبی بسیار حساس است؟

اگر سگ یا توله سگ شما خیلی سریع وعده های غذایی خود را می خورد، خطر ابتلا به مشکلات معده یا ناراحتی هایی که ممکن است منجر به استفراغ شود را افزایش می دهد در آرادبرندینگ بیشتر در این باره بخوانید.

کاهش سرعت غذا خوردن سگ جیبی شما برای سلامت دستگاه گوارش آنها مفید است و می تواند به راحتی انجام شود. یکی از گزینه ها خرید فیدر پازل از فروشگاه حیوانات خانگی یا آنلاین است.

از طرف دیگر، یک راه حل آسان ارزان، فقط قرار دادن یک توپ تنیس بزرگ در کاسه آنها است. هر دو توپ یا اسباب بازی پازل به طور مشابه عمل می کنند و باعث می شوند سگ شما مجبور شود برای خوردن غذای خود مانع غیرقابل خوردن را دور بزند.

با قیمت محصولات کویر موتور ۱۴۰۱ و سگ خود در پارک مسابقه دهید، یوگای سگ را امتحان کنید، با سگ های خود از پله ها بالا بروید یا آنها را به یک پیاده روی ماجراجویانه ببرید. هر دوی شما از مزایای ورزش بهره مند خواهید شد، زیرا با هم سرگرم می شوید.

سگ ها برای رشد به عشق و محبت نیاز دارند. مطمئن شوید که آنها زمان زیادی را در داخل با شما و خانواده تان سپری می کنند. به آنها توجه کنید، رفتار کنید و با آنها بازی کنید.

زمانی که سگ شما یک تکنیک آموزشی جدید را انجام نمی‌دهد یا آن را انتخاب نمی‌کند، می‌تواند چالش برانگیز باشد، اما با کمی لطف و حوصله جیوه در لامپ تصویر تلویزیون، احتمال ادامه تلاش بیشتر خواهد بود.

اگر احساس ناامیدی می کنید، از تمرین استراحت کنید و با دامپزشک یا متخصص محلی خود مشورت کنید. سگ ها در خواندن زبان بدن ما بسیار خوب هستند و در صورت تنش یا عصبانیت به تمرینات پاسخ نمی دهند.

 

  • منابع:
  1. 39 Dog Care Tips: The Ultimate Pet Parent’s Guide
  • تبلیغات:
  1. برای موفقیت در زندگی باید مسیر درستی را انتخاب کنید
  2. سیب سبز در زندگی روزانه چه جایگاهی دارد؟
  3. استفاده از چوب به عنوان مصالح ساختمانی
  4. 23 کتاب جامع که درباره ی افزایش ثروت و دارایی در آن نوشته شده است!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.