پخش انواع لوبیا عروس

لوبیا عروس، یکی از زیباترین و خوشمزه ترین، انواع ِحبوبات می باشد. لوبیا عروس درجه یک، برای پخش به صورت عمده، در سراسر کشور، موجود است. لوبیا عروس مرغوب، چنان لعاب و آراستگی به انواع غذاها می دهد، که بسیاری از آشپزانِ خبره ، با تجربه و قدیمی، در دستورِ پختِ غذاهای خود، جایگاه ویژه ای برای استفاده از آن را در نظر گرفته اند. کیفیت سوپر اعلاء، درکنارِ قیمتِ بسیار ارزانِ لوبیا عروس اصل، فرصتی استثنایی را برای تجار، بازرگانان و بُنک داران محترم، فراهم ساخته تا با حاشیه ی سود عالی و تضمین شده، اقدام به خرید از این مرکز پخش، نمایند.

پخش انواع لوبیا عروس

همه چیز درباره لوبیا عروس

همه چیز درباره لوبیا عروس برای بار اول، که ظاهرِ بسیار زیبای قرمه سبزی یکی از دوستان را، بر سرِ سفره ی افطاری دیدم، بسیار متعجب شدم، چون نمی دانستم آن را با چه لوبیایی درست کرده، از دور به نظر می رسید که، لوبیا ها بیشتر شبیه گوشت هستند؛ یا شاید هم لوبیایی باشد که با لوبیا سفید پیوند زده باشند.

کمی که گذشت و آن را تست کردم، متوجه شدم که علاوه بر ظاهر و آراستگی بی نظیری که برای خورشت فراهم آورده؛ طعم و لعابِ لذیذی نیز در آن ایجاد کرده است.

خجالت و رودربایستی را کنار گذاشتم، از آن کدبانو راجع به نوع ِلوبیا سوال کردم و این اولین باری بود که نام ِ لوبیا عروس را شنیدم.

از آن به بعد مشتری دائم و پابه به کار این لوبیا شده ام و علاوه بر من، همه خانواده عاشق آن هستند و حداقل هفته ای یک تا دوبار، انواع غذا و دیگر خوراکی های لذیذی که با آن تهیه شده است را میل می نمایند.

نمی دانم، مشابه آنچه که شَرحش رفت، برای شما عزیزان، نیز اتفاق افتاده، یا خیر، به هر حال، آنچه را که پس از تحقیقاتِ مفصل، راجع به لوبیا عروس متوجه شدم، برای آشنایی هرچه بیشتر شما خوانندگان ِ گران قدر، به شرح زیرتقدیم می نمایم:

 • کشت ِ رسمی این رقم از لوبیا، کمی بیشتر از یک قرن است که در جهان مرسوم شده و بنا بر اسناد ِ موجود در ابتدا، مردمانِ کشور پرو، در حومه ی شهر لیما، اقدام به کاشتِ بسیار محدود و آزمایشی، آن در مزارع بسیار کوچکی نمودند.
 • ملل انگلیسی زبان، به دلیل حالتِ پلی گون( چند رنگ) و داشتن نقش و نگارهای رنگی،زیبا و چشم نوازی که به صورتِ طبیعی بر روی آن وجود دارد این لوبیا را christmas lima bean نامیده اند.
 • برای تهیه ی تعداد زیادی، از خوراکی های خوشمزه و مقوّی، می توان از لوبیا عروس باکیفیت استفاده نمود، مانند: خورشت ِقرمه سبزی، انواع سالادها، سوپ ،بسیاری از دسر های متنوع، کوکو، کتلت و حتی تهیه ی نوعی کیک ِ بسیار خوشمزه و منحصر به فرد اشاره نمود.
 • طعمِ خام و اصلی لوبیا عروس، دقیقاً شبیه به فندق است و از این رو برخی از هموطنان محترم آن را به نام لوبیا فندقی نیز می شناسند.
 • لوبیا عروس، از دسته حبوبات مسطح بوده و رنگ زمینه ی اصلی آن کِرم یا سفید است که با گل های جگری و قرمزِ زیبایی ترکیبی خارق العاده و زیبا را بوجود می آورد.
 • قبل از پخت، طول هریک از دانه های لوبیا عروس، بین دو تا سه سانتی متر است، که این میزان، بعد از پخت جندین میلی متر بیشتر می شود.
 • به علت اقلیم عالی کشورمان، امکان کاشت آن در بسیاری از مناطق متصور است، اما، در حال حاضر، استان های مرکزی، لرستان و شهر های خمین و ازنا بیشترین میزان تولید را دارند.
 • کاشت لوبیا عروس در خاک های غنی میسر بوده و در صورت علاقه مندی، حتی می توانید،به راحتی، آن را در گلدان های خانگی نیز پرورش دهید.
 • لوبیا عروس، در مقایسه با سایر انواع، دارای بالاترین میزان آهن است، مصرفِ صد گرم از آن، می تواند تقریباً ، آهن موردِ نیاز یک روزِ بدنِ انسان را تامین نماید.

لوبیا عروس محصول کجاست؟

طبق اسنادِ به دست آمده، از کاوش های اماکنِ تاریخی در اقصی نقاط جهان، که توسط دیرینه شناسان، طی سالیان زیادی صورت گرفته، شناخت بشر و استفاده از گیاه لوبیا، به حدودِ هشت هزار و پانصد سالِ گذشته بر می گردد.

هرچند که، لوبیا عروس، یکی از ارقام ِ لوبیا می باشد، لیکن، مدت کمی است که در بازار ها عرضه شده و به همین علت، بسیاری از مردم، هنوز از آن بی اطلاع بوده و یا آشنایی آن ها در حدِ بسیار کمی می باشد.

بر اساسِ اسناد موجود، تقریباً یک قرن است که کاشت ِ رسمی آن از مزارعِ کوچکی دراطرافِ شهر لیما، در کشورِ پرو آغاز شده و تجار، بازرگانان و یا توریست هایی که به این لوبیایی زیباو خوشمزه علاقمند شده بودند، دانه های آن را به سایر کشور ها برده و به مرورِ زمان، کاشتِ آن در سر تاسر دنیا، رواج پیدا کرده است.

سرزمینِ زیبا ی ایران، که دارای اقلیمی معتدل و چهار فصل می باشد ، یکی از مقصد هایی بود که حدود ده سال قبل، دانه های لوبیای عروسِ، برای عزیمت و استقرار ، آن را انتخاب کردند و ضمنِ سازگاری بالایی که با این محیط داشتند، در بسیاری از مواقع، کیفیت و مرغوبیت آن ها از انواع خارجی نیز برتری پیدا نمود.

کشاورزانِ خون گرم و زحمت کش ایرانی، در حال حاضر، مزارع زیادی را برای کشتِ این رقم از لوبیا اختصاص داده اند و البته، شهرهایی در استان مرکزی و لرستان بخش عمده ای از آن را به بازار عرضه نموده و به عنوان قطب تولید لوبیا عروس نیز شناخته می شوند.

این لوبیا، برداشتِ سال جاری بوده و دستچیینی، بی نظیر، از دلِ مزارع سرسبز و تمام ارگانیکِ، استان های شمال غرب و دشت های مرکزی ایران است.

طریقه مصرف لوبیا عروس

طریقه مصرف لوبیا عروس فرهنگِ استفاده از انواع حبوبات، در پخت غذاهای ایرانی، از دیرباز، وجود داشته و این مهم موید غنی بودن و ارزشمند بودن فرهنگِ غنی و مثال زدنی غذاهای سنتی و اصیل ایرانی است.

بررسی دستوراتِ تهیه ی انواع غذاهای کشورمان، به ویژه آن دسته از غذاهایی که با لوبیا پخته می شود، بیانگر این واقعیتِ مهم و اجتناب ناپذیر است که پیشینیان ما، علاوه بر اهمیت به طعم و مزه ی غذا، توجه خاصی به سلامت و ارزش غذایی خوراکی ها داشته، و آن را در تمام ادوار، به صورت کامل، به کار برده اند.

هرچند لوبیا عروس، مدت زیادی نیست که قرین سفره های ایرانیان شده، لیکن، هنر و سلیقه ی کد بانوهای ما، باعث شده تا در دستوراتِ پختِ قدیمی ،تجدید نظر نموده، و این لوبیای مقوی را جایگزین،بسیاری از انواعِ لوبیا، در تهیه ی غذاهای لذیذ و مقوی نمایند و همچنین، با خلاقیتِ مثال زدنی، انواعِ دسر ،سالاد و سوپ های بسیار خوشمزه ای را برای اعضای خانواده فراهم کنند.

در ادامه، برخی نکات، در خصوص طریقه مصرفِ لوبیا عروس بیان شده است:

 • لوبیا عروس موجود در بازار، معمولاً، عاری از هرگونه ضایعات،مانند چوب شکسته و سنگ ریزه می باشد، لیکن، بهتر است، قبل از مصرف آن ها را به دقت وارسی کرده و یک تا دوبار با آب سرد شستشو نمایید.
 • برای از بین رفتن نفخِ لوبیا، لازم است، بیست و چهار ساعت پیش از مصرف، آن ها را با استفاده از مقداری آب سرد،درظرفِی بخیسانید.
 • برای پخت سریع می توانید از زود پز استفاده کنید، در این صورت،مدت زمان یکساعت و نیم برای پختِ کاملِ لوبیا ها کافی است.
 • علاوه بر مصرفِ لوبیا عروس، در قرمه سبزی ( به جای لوبیا قرمز) در سایر انواع غذاها نیز می توان آن را جایگزین کرد،مانند: آش رشته، بزباش انواع خوراک.
 • با این مدل لوبیا، امکان تهیه بسیاری از سالادهایی که پایه ی آن ها، کاهو است، وجود دارد.
 • دستورات تهیه انواع دسر های گرم و سرد، با لوبیا عروس، در سایت های آشپزی در دسترس می باشد.

بررسی ارزش غذایی لوبیا عروس

خوشبختانه ، ما ایرانیان، مصرفِ انواعِ حبوبات، به ویژه، لوبیا را به علت خواص بی شمار و ریز مقوی های بسیار مفید آن در وعده های غذایی خود داشته و در این میان، توصه های اطباء سنتی و کارشناسان تغذیه ای، نقش بسزایی در ترویج و گسترش تقاضای مردم، برای استفاده بیشتر از این موهبت الهی داشته است.

لوبیای عروس، از خانواده ی بسیار مفید و ارزشمند لوبیا ها بوده و به همین دلیل خواصِ بی نظیری دارد که در ادمه به برخی از آن ها اشاره می نماییم:

 • در طب سنتی، طبع لوبیای عروس را گرم و تر عنوان شده است.
 • فیبر سرشارِ آن باعث از بین رفت یبوست و تنظیم عملکردی دستگاه گوارش می شود.
 • ویتامین های فراوان آن باعث تقویت سیستم ایمنی بدن و همچنین عامل ممی برای پیشگیری از ابتلا به بسیاری از سرطان ها می باشد.
 • مصرف آن در وعده های غذایی موجب تقویت قلب و کاهش سطح کلسترول خون می شود.

ارزش غذایی 100 گرم لوبیای عروس شامل این موارد می باشد:

342 کالری انرژی.

707 میلی گرم آهن.

57 میلی گرم کلسیم.

20 گرم فیبر.

14 میلی گرم سدیم.

20 گرم پروتئین.

سفارش انواع لوبیا عروس

سفارش انواع لوبیا عروس از سالیانِ دور، حتی قبل از اینکه، کاشتِ لوبیا عروس وجود داشته باشد، خدمت گزاران شما در این واحد، به عنوان شغلی خانوادگی، و نسل اَندر نسل، مشغول به تهیه و توزیعِ انواع حبوبات بوده و در طول این سالیان متمادی، حسنِ اعتماد و توجه مشتریان گرامی، به عنوان موتور ِمحرکیِ، تداوم بخشِ حرکت ما در مسیرِ پر چالش تحققِ رضایت مندی کامل شما عزیانِ گران قدر بوده است.

در سال های اخیر، استقبال بیش از حدِ خریداران، سبب شده، تا به صورتِ تخصصی و حرفه ای وارد حوزه ی فروش لوبیا عروس شده و در این عرصه، درخواست های مکررِ تجار، بازرگانان و همچنین بنک داران ارجمند، مبنی بر عدم امکان خرید حضوری به علت فراگیری کرونا و همجنین بعد مسافت، همکاران ما، در بخشِ فروش را بر این داشت، تا تمهیداتِ جدیدی، برای تسهیل سفارش دهی مراجعین فراهم نمایند.

به همین منظور، کلیه ی مشخصات و تصاویرِ لوبیای قابل عرضه، در کانال ها و سایت اینترنتی ما قرار گرفته، و خریدارانِ محترم، می توانند با صرفِ کم ترین انرژی و زمانِ ممکن، سفارش لوبیا عروس ِخود را به صورتِ غیر حضوری ثبت و پس از پرداخت آنلاین، آن ها را در اسرع وقت دریافت نمایند.

در ضمن، کارشناسان این مجموعه، آمادگی دارند تا درساعات اداری، پاسخگوی سوالات و یا ابهاماتِ احتمالی شمابوده و درصورت نیاز مشاوره های تخصصی لازم را ارائه نمایند.

مرکز فروش لوبیا عروس

در هنگامِ تهیه ی انواع لوبیا عروس، توصیه ی ما به شما عزیزان، مراجعه ی حضوری و یا استفاده از امکانِ خرید غیر حضوری، از مراکز فروش بوده و این مجموعه به عنوان با سابقه ترین مرکز فروش، آماده است تا خدمات زیر را به شما عزیزان ارائه نماید:

 • تحویلِ بهترین و مرغوب ترین انواع ِلوبیای عروس ِ اُرگانیک به صورت عمده و یاجزئی.
 • ارائه تخفیفاتِ بسیار عالی، به صورتِ نوبه ای در طول سال.
 • امکان پیگیری خریدها، در صورت عدم رضایت از میزانِ مرغوبیت.
 • خرید با پایین ترین قیمت ممکن.
 • تازه ترین محصولِ سال زراعی جاری، از طریق این مرکز قابل ابتیاع است.
 • امکان استفاده از خدماتِ مشاوره ای کارشناسان باتجربه و خبره ما در زمینه ی تهیه ی لوبیا عروس.
 • امکانِ مشاهده ی مشخصات کلیه ی محصولات ازطریق کانال های ارتباطی ما در فضای مجازی وسایت اینترنتی مقدور بوده، و از همان طریق می توانید سفارش های خود را ثبت و پرداخت نمایید.

مرجع پخش لوبیا عروس

مرجع پخش لوبیا عروس واحد های بسیای، به عنوان فروشنده ی حبوبات، در این بازار فعالیت داشته و خریداران محترم، در سراسر کشور، امکانِ خرید لوبیای مورد نیاز ِ خود را از این واحدها دارند؛ اما، این مجموعه، به عنوان یکی از پیشکسوت ترین مراجع پخش لوبیا عروس سال ها است که مشغول به انجام فعالیت می باشد.

مختصری، از انواعِ خدماتی که ما را به عنوان مرجعِ حرفه ای، از دیگر همکارانِ این صنف متمایز می سازد، در ادامه بیان شده است:

 • کیفیتِ تمامیِ محصولات قابلِ پخش، به صورتِ صد درصدی تضمین شده و چنانچه، مشتریان محترم از آن ابرازِ نارضایتی نمایند، تمامی هزینه ها، از جمله انبارداری و حمل ونقل، به صورتِ آنی به حساب آن ها مسترد و یا بارِ جایگزین تحویل خواهد شد.
 • قیمت لوبیا عروسِ تحویلی، پایین تر از کفِ بازار می باشد.
 • بنا به درخواست مشتریان، امکان تسویه ی حساب ها به صورت اقساطی نیز مقدور می باشد.
 • خرید و شارژِ موجودی لوبیا عروس، به صورتِ مستقیم ،از کشاورزان انجام شده و تمامی مراحل فراوری زیر نظرِ کارشناسان خبره ی این واحد انجام می گیرد.
 • همکاری نزدیک، با بسیاری از تجار و بازرگانان، باعثِ صادرات بخش قابل توجه ای از برداشت های سالانه ی لوبیا عروس، به کشورهای همسایه شده است.
 • بنا به درخواست مشتریانِ خاص؛ امکان بسته بندی و درجِ انواع تبلیغات و برند سازی بر روی آن ها در اسرع وقت، امکان پذر است.
 • بارگیری و تحویلِ تمامی سفارش های تناژ بالا، به صورتِ رایگان، در اقصی نقاط کشور، انجام می پذیرد.
76

 1. سلام
  ممنون از سایت خوبتون مطالب مفید و محصولات با کیفیتی دارید.

 2. وای خدا چقدر لوبیا تنوع داره من تو عمرم اسم اینم نشنیده بودم مزش چطوره خوشمزه هست یا نه

 3. سلام و خسته نباشید
  لطفا چگونگی خرید و نوع ارسال لوبیا عروس رو بفرمایید؟

  • سلام
   فرم مشاوره موجود در سایت را تکمیل نمایید تا مشاورین ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

 4. سلام و وقت بخیر
  از لوبیای عروس استفاده کردم و بسیار راضی بودم و بسیار خوشمزه بود

 5. سلام
  وقتی میبینم لوبیای عروس اینقدر با کیفیت است خرید میکنم و لذت میبرم
  ممنون از سایتتون

 6. سلام
  این لوبیای عروس رو سفارش خواستم بدم میخواستم ببینم حداقل میزان سفارش چقدر هست و امکان صادرات وجود داره یا نه؟

  • سلام
   لطفا فرم مشاوره موجود در سایت را تکمیل نمایید تا مشاورین ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

 7. با عرض سلام و احترام
  چقدر خوبه که این چنین لوبیای عروس رو بشه به صورت بی واسطه و با قیمت خیلی مناسب تر تهیه کرد ،ممنون از شما و مجموعه خوبتون

 8. لوبیا عروس رو اولین باره میشنونم . خیلی برام جالب بود . دوست دارم تو اولین فرصت طعمشو بچشم .

 9. سلام و خسته نباشید . امکانش هست بهم بگید چه غذاهایی میشه با لوبیا عروس تولید کرد ؟

 10. شکل این لوبیاها چقدر زیبا هست. تا الان ندیده بودم .در چه غذاهایی میتوان از این لوبیا استفاده کرد؟آیا از نظر قیمت با سایر لوبیاها تفاوت دارد ؟

  • سلام
   لطفا فرم مشاوره موجود در سایت را تکمیل نمایید تا مشاورین ما با شما تماس بگیرند.

 11. سلام با تشکر از سایت خوبتون می خواستم قیمت لوبیا عروس و بدونم و این که چطور میتونم سفارش بدم؟ ممنون میشم راهنماییم کنید.

  • سلام
   برای کسب اطلاعات بیشتر فرم مشاوره موجود در سایت را تکمیل نمایید تا مشاورین ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

 12. سلام خسته نباشید، خیلی ممنون از سایت خوب و جامعتون که انقدر دقیق درباره محصولات توضیح دادید.

 13. سلام وقتتون بخیر، میخواستم بدونم شما فروش حضوری هم دارید؟ شعباتتون کجاست؟ ممنون از پاسخگوییتون

  • سلام خانم اکبری عزیز
   فرم مشاوره موجود در سایت را تکمیل نمایید تا مشاورین ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

 14. سلام
  ممنون از زحماتی که میکشین. یه سوال دارم از خدمتتون
  آیا خرید عمده هم میشه کرد از شما؟ تخفیف هم دارین تو خرید عمده؟

  • سلام جناب محمدی
   لطفا فرم مشاوره موجود در سایت را تکمیل نمایید تا مشاورین ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

 15. سلام خدمت شما و تشکر فراوان بابت اطلاعات جامع و کاملی که درباره خاصیت و ارزش غذایی محصولات در اختیار مخاطب قرار می دهید، همچنین تشکر مخصوص بابت تولید و توزیع حبوبات درجه یک مخصوصا لوبیا عروس باکیفیت، دارای ارزش غذایی بالا و حاوی انواع ویتامین و کربوهیدرات و مواد معدنی مورد نیاز بدن، پروتٸین گیاهی و غیره تولید و کشت شده که مزایای فراوانی برای بهبود عملکرد بدن و حفظ سلامت دارد و با حذف واسطه ها با قیمت مناسب به دست مشتریان می رسانید. درباره نحوه سفارش و ارسال توضیحات بیشتر درج بفرمایید. باتشکر مجدد از سایت مجموعه بیران

 16. این محصول بسیار عالیه طعمش حرف نداره خیلی خوش طعمه جزو خوراکی های مقوی هستش پیشنهاد میکنم شما هم از این خریدکرده واستفاده کنید

 17. چه جالب من تا حال این لوبیا ندیده بودم ممنون از مطالب و توضیحات کاملی که دادید حالا این لوبیا در چه غذاهای کاربرد داره

 18. به طور کلی باید گفت من واقعا از این محصول راضی بودم. اگرچه همیشه از فروشگاه های سطح شهر خرید میکردم ولی خب سایت شما ثابت کرد که هم میتونیم با قیمت کمتر خرید کنیم و هم میشه در زمان صرفه جویی کرد.

 19. سلام، ممنون از سایت خوبتون
  من این لوبیا رو تا حالا ندیده بودم و خیلی جالب بود برام
  توی چه غذاهایی میشه استفاده کرد؟

 20. شکل ظاهریش که خیلی خوشگله اگر طعمش هم خوب باشه عالیه

 21. سلام مقاله تون راجب لوبیا عروس و طرز استفاده از آن و خواص‌ش خیلی عالی بود ممنون از شما و محصولات بینظرتون

 22. سلام، وقت بخیر
  بسته هاتون چند کیلوییه و قیمت به چه صورته؟

  • سلام
   فرم مشاوره موجود در سایت را تکمیل نمایید تا مشاورین ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

 23. سلام. تشکر از کیفیت محصولاتتون. میخواستم ببینم تو سفارشای عمده، شرایط فروش به چه شکلی هستش و چقدر تخفیف شامل میشه؟

  • سلام جناب پیری عزیز
   فرم مشاوره موجود در سایت را تکمیل نمایید تا مشاورین ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

 24. لوبیا عروس که به نام لوبیای لیما یا لوبیا کریسمس هم شناخته می شود، یکی از انواع حبوبات و لوبیاهاست که به رنگ سفید با طرح هایی به رنگ های کرم، سبز، سفید، قرمز، بنفش، قهوه ای و سیاه یافت می شود.

 25. سایتتون واقعا عالیه من یه بار خرید کردم واقعا راضی بودم با تشکر از شما و پشتیبانیتون

 26. سلام قیمت این محصولارو میشه لطفا بفرمایید و اینکه اگه سفارش عمده داشته باشیم قیمت کلی میدین

  • سلام همراه گرامی
   در خصوص پاسخ سوالاتتون و ثبت خرید به صورت عمده از طریق فرم موجود در سایت با همکاران ما ارتباط برقرار کنید تا پاسخگو سوال شما

 27. با اختلاف بهترین قیمت رو این سایت داشت. ممنونم از شما بابت این سایت و فروش خوبتون

 28. سلام و عرض ادب
  من از محصولات شما استفاده میکنم ممنونم از کیفیت کار خوب شما و مشاوره خوبتون
  به بقیه دوستان هم پیشنهاد میکنم که از محصولات شما استفاده کنند

 29. با سلام. امکان خرید حضوری حبوبات از مجموعه شما فراهمه؟ کدم شهر هستید؟

  • سلام همراه گرامی
   برای هماهنگی جهت خرید حضوری لطفا فرم موجود در سایت را پر نمائید تا همکاران هماهنگی های لازم ر

 30. درود و خدا قوت … کیفیت و سایز بندی بسته بندی ها به چه شکل هست؟ فروش مستقیم دارد؟ با سپاس از پاسخگویی شما

  • سلام دوست عزیز
   در خصوص پاسخ سوالاتتون و ثبت خرید به صورت عمده از طریق فرم موجود در سایت با همکاران ما ارتباط برقرار کنید تا پاسخگو سوال شما

 31. سلام وقت شما بخیر برای خرید عمده لوبیا عروس از مجموعه شما باید چه کاری انجام داد؟ و اینکه آیا امکان خرید به صورت چک وجود داره یا نه؟

  • سلام همراه گرامی
   در خصوص پاسخ سوالاتتون و ثبت خرید به صورت عمده از طریق فرم موجود در سایت با همکاران ما ارتباط برقرار کنید تا پاسخگو سوال شما عزیزان باشند.

 32. با سلام خدمت شما
  حبوبات به خاطر پتاسیمی که داخلشون هست بسیار برای درمان ریزش مو مفید است

 33. لوبیا عروس به خاطر دارا بودن فیبر زیاد باعث هضم بهتر غذا و در نتیجه برای سلامت روده و دستگاه گوارش بسیار مفیده

 34. با عرض سلام و خسته نباشید ،چه جالب من همیشه از این لوبیا استفاده میکنم ولی نمی‌دونستم اسمش لوبیا عروس هستش،لوبیای با کیفیت و خوش پختی هست ،ممنون از اطلاعات مفید سایتتون که در اختیار همگان قرار میدهید،موفق باشید

 35. سلام
  مصرف حبوبات به خاطر این که سرشار از ویتامین و پروتئین و فیبر بالایی است در اکثر غذاهای ایرانی مورد استفاده قرار می گیرد. لوبیا عروس هم جز همین دسته از حبوبات هست و هر چه از طعم و عطر بی نظیرش بگویم کم است. به همه پیشنهاد میکنم این نوع لوبیا را از مجموعه بیران تهیه کنید.

 36. لوبیای عروس را تا به حال امتحان نکرده ام و با توصیفی که در استفاده از لوبیا عروس در قرمه سبزی شده حتما امتحان خواهم کرد .

 37. با سلام
  لوبیا عروس دیگه چه نوع محصولی است. اولین باره که می شنوم. فکر کنم خوب باشه.
  با تشکر.

 38. ما از انواع لوبیا برای مصرف سالانه در وعده غذایی استفاده می کنیم و لوبیا کمک به تامین انرژی می کند .

 39. سلام وقت به خیر ممنون بابت اطلاعات جامع و کاملی که ارائه دادین. با تشکر از شما

 40. در هنگام خرید به رنگش توجه کنید حتما باید رنگ سفید داشته باشه با طرح های کرمی،قهوه ای و سیاه و زمینش نباید قهوه ای باشه .
  مزش مثل شاه بلوط بود من خیلی دوست داشتم .این لوبیا برای یبوست خیلی خوب عمل میکنه و اگر یبوست هستید با این لوبیا قورمه سبزی درست کنید و بخورید در عرض چند دقیقه برطرف میشه و برای کم خونی هم خیلی خوبه میگن حتما کسانی که کم خونی دارند لوبیای عروس و شیره انگور در خونشون به طور مداوم باشه و استفاده کنند .

 41. سلام وعرض ادب ممنون بابت معرفی این لوبیای عروس من با خواص و موارد مصرفش آشنا در اولین فرصت حتماسفارش میدم.

 42. سلام وقت بخیر ببخشید لوبیا عروس کیلویی چنده؟همش ی دست شکسته و خورد داخلش نیست؟شما لوبیا چیتی هم دارین؟

  • سلام همراه گرامی
   لطفا فرم مشاوره موجود در سایت را تکمیل نمایید تا مشاورین ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

 43. با سلام و وقت بخیر. معلومه که کیفیتش خیلی خوبه. یه سؤال قیمت این لوبیا عروس چقدره؟

  • سلام همراه گرامی
   لطفا فرم مشاوره موجود در سایت را تکمیل نمایید تا مشاورین ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

 44. میخواستم یک جلسه حضوری با مشاورین مجوعه شما در خصوص خرید و بازاریابی داشته باشم. چه طور میتونم تاریخ و مکان جلسه رو با مشاورین سایت شما هماهنک کنم؟ با شماره موجود در سایت تماس بگیرم

  • سلام همراه گرامی
   لطفا فرم مشاوره موجود در سایت را تکمیل نمایید تا مشاورین ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

 45. لوبیاها اسیدهای آمینه‌ی فراوانی دارند و اسیدهای آمینه نیز اجزای سازنده‌ی پروتئین‌ها هستند.

 46. لوبیا عروس چون پروتئین و فیبر بالایی داره برای کسانی که میخوان وزنشون رو کم کنن میتونه خیلی کاربردی باشه .

 47. یه سوالی که برام پیش اومده اینه که آیا این مدل لوبیا رو همه مردم استفاده میکنن ؟
  من تا حالا ندیدم کسی مصرف کنه

 48. این مدل لوبیا در کشورهای دیگه هم طرفدار داره ؟
  حس میکنم فقط کشورهای آسیایی از این مدل لوبیا استقبال کنن .

  • سلام همراه گرامی
   لطفا فرم مشاوره موجود در سایت را تکمیل نمایید تا مشاورین ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

 49. سلام. هم من هم خواهرم از این لوبیا عروس ها خریدیم. هم خوش طعمه، هم زود پخته میشد. موفق باشید

 50. سلام. مشتری مداری و پشتیبانی سایتتون خیلی خوبه. مرسی

 51. سلام و وقت بخیر .مطالب مفیدی درمورد لوبیا عروس بیان شده بود که بسیار در انتخاب محصول کمکم کرد.

 52. این لوبیا ها به لوبیا عروس هم معروف هستند خیلی ظاهر خوبی دارند

 53. سلام ودرود چه لوبیای قشنگی هست تو عمرم ندیده بودم ممنونم بابت معرفی چنین لوبیای عالیی.عالی هست سایتتون

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما