واکس چرم از پوشاک در مقابل نور خورشید مراقبت می کند

شاید از خود بپرسید که چگونه کیف های دستی ام را نگهداری کنم؟ نگهداری مناسب واکس کاپشن چرم یکی از ساده‌ترین راه‌هایی است که می‌توانید از آسیب دیدن آن جلوگیری کنید و روکشی با کیفیت بالا را حفظ کنید:

چرم را دور از نور مستقیم خورشید نگهداری کنید زیرا این امر می تواند باعث کم رنگ شدن آن شود

کیف های دستی را در یک کیسه گرد و غبار نگهداری کنید تا از خراشیدگی جلوگیری شود از استفاده از کیسه های پلاستیکی خودداری کنید، آنها از تهویه خوب جلوگیری می کنند
چرم را دور از منابع مصنوعی حرارت نگهداری کنید، به عنوان مثال. رادیاتورها می توانند باعث خشک شدن و ترک خوردن چرم شوند

محصولات خاص
مراقبت روزانه و نگهداری متفکرانه به حفظ عمر لوازم جانبی چرمی مورد علاقه شما کمک زیادی می کند، وایتکس برای خشکاندن درخت هرچند ممکن است محصولات خاص به تکنیک های مراقبت متفاوتی نیاز داشته باشند.

کیف های دستی
اگرچه وسوسه انگیز است که کیف های دستی خود را با وسایل ضروری روزانه خود آماده کنیم تا روز بعد آماده شوند، در عوض برای جلوگیری از تاب برداشتن آن ها را به طور کامل خالی کنید. پس از خالی شدن، می توانید با پر کردن آرام کیف دستی با دستمال کاغذی ساده و بدون اسید، ظاهر کیف دستی را حفظ کنید.

اگر قصد دارید کیف خود را برای مدت طولانی در انبار بگذارید وام خود اشتغالی بانک کشاورزی برای مثال تا فصل آینده – ممکن است بخواهید برای جلوگیری از ایجاد آثار ناخواسته بر روی شما، سخت افزارهایی مانند زیپ ها و بست ها را در دستمال کاغذی بپیچید. چرم

مرحله بعدی این است که کیف خود را بپوشانید، ترجیحاً در کیسه گرد و غباری که با آن وارد شده است – این کیسه ها به اندازه مناسب بریده می شوند تا از له شدن و تاب برداشتن جلوگیری شود.

اگر دیگر کیسه گرد و غبار اصلی را ندارید، روبالشی نخی سفید می‌تواند جایگزینی ایده‌آل باشد – برای وایتکس اسید است یا باز از انتقال رنگ، از پارچه‌های رنگی استفاده نکنید.

پس از پوشاندن، کیف دستی خود را دور از نور مستقیم خورشید و منابع مصنوعی حرارت قرار دهید. مطمئن شوید که آن را به جای آویزان کردن، روی پایه خود قرار دهید، زیرا این کار می تواند دستگیره ها را بکشد.

علاوه بر این، مراقب باشید که نقطه ای را انتخاب کنید که به اندازه کافی بلند باشد تا دسته ها بدون مانع بایستند. در غیر این صورت ممکن است باعث خم شدن یا بدشکل شدن آنها شود.

 

  • منابع:
  1. The Ultimate Guide To Leather Care
  • تبلیغات:
  1. تفاوت بین پارچه پلی استر و ریون
  2. به راحتی با سکه ثروت آفرینی نمایید
  3. سرعت رشد لیمو عمانی در مناطق مختلف
  4. استفاده از رب گوجه برای بوتاکس صورت

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.