مرکز عرضه لوبیا قرمز ایرانی

لوبیا قرمز ایرانی از مرغوب ترین نمونه های این کالا است که در حجم بسیار زیادی به بازار عرضه می شود که این موضوع باعث می شود تا همه افراد به راحتی بتوانند کالای مورد نیاز خود را در مقدار زیاد و قیمت مناسب تهیه کنند. مراکز عرضه این محصول برای ارائه این کالا از دو روش فله ای و بسته بندی شده استفاده می کنند که نمونه های فله ای آن از قیمت تمام شده بسیار پایینی برخوردار هستند.

مرکز عرضه لوبیا قرمز ایرانی

تفاوت لوبیا قرمز با لوبیا سفید چیست؟

تفاوت لوبیا قرمز با لوبیا سفید چیست؟ لوبیا یکی از مفید ترین انواع حبوبات است که منبع غنی از پروتئین می باشد و این موضوع موجب شده تا میزان مصرف این کالا تا حد بسیار زیادی افزایش پیدا کند، این محصول دارای نمونه های مختلفی می باشد که از این موارد می توان به لوبیا قرمز و سفید اشاره کرد که این دو نوع لوبیا دارای تفاوت های بسیار زیادی با هم هستند که از مهمترین این تفاوت ها می توان به گزینه های زیر اشاره کرد:

  • از اصلی ترین تفاوت هایی که لوبیا قرمز با لوبیا سفید دارد، میزان کالری موجود در آنها می باشد، میزان کالری لوبیا قرمز حدود 3 برابر کالری لوبیا سفید می باشد.
  • طعم و مزه این دو نوع لوبیا از دیگر تفاوت های اصلی که بین آنها می باشد، لوبیا سفید در مقایسه با لوبیا قرمز از طعم و مزه شیرین تری برخوردار می باشد.
  • پوسته لوبیا سفید در مقایسه با لوبیا قرمز بسیار نازک تر است و این موضوع موجب شده تا در زمان پخت پوسته آن به راحتی از این نوع لوبیا جدا می شود.
  • میزان پروتئین موجود در لوبیا قرمز بسیار بیشتر از لوبیا سفید است و مصرف آن به سلامت هر چه بیشتر افراد کمک می کند.

بازار صادرات لوبیا قرمز ایرانی

بازار صادرات لوبیا قرمز ایرانی کشور ما به دلیل شرایط آب و هوایی که دارد از شرایط بسیار مناسبی برای تولید و کشت لوبیا قرمز برخوردار می باشد و این موضوع موجب شده تا سطح تولید این محصول در داخل کشور ما تا میزان قابل توجهی افزایش پیدا کند، این میزان تولید باعث شده تا بازار صادرات لوبیا قرمز از رونق بسیار زیادی برخوردار باشد و صادرات این محصول به کشور های مختلف جهان انجام شود.

از کشور های وارد کننده لوبیا قرمز ایرانی می توان به بسیاری از کشور های همسایه اشاره کرد که این کشور ها سالانه بخش اعظمی از لوبیا قرمز مورد نیاز خود را از طریق کشور ما تامین می کنند، صادرات این محصول ارزشمند و بسیار مهم به صورت عمده و بسته بندی شده انجام می شود که نمونه های بسته بندی این محصول کاملا خالص و بهداشتی می باشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.