مرکز عرضه لوبیا ایرانی

اگر گیاه خوار هستید و به دنبال یک محصول ارگانیک برای جایگزین کردن انواع گوشت هستید، لوبیا ایرانی را به شما پیشنهاد می کنیم. این محصول می تواند تمامی ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز سلول های بدن را تامین کند. در این بین شناخت انواع لوبیا باکیفیت و مرغوب اهمیت زیادی در خرید آن دارد. برای این منظور امکان خرید از مرکز و فروشگاه های عرضه معتبر راهکار مطمئنی خواهد بود.مرکز عرضه لوبیا ایرانی

کاهش چروک پوست با مصرف لوبیا

کاهش چروک پوست با مصرف لوبیا انواع غلات و حبوبات از محصولات گیاهی پرمصرف در سطح جهان به شمار می آیند که به علت آسان بودن شرایط کشت، قیمت ارزان و همچنین در دسترس بودن، جایگاه ویژه ای در سبد غذایی خانوارها دارند. در بین انواع حبوبات، عدس و لوبیا جزء ارقام پرمصرف هستند که خواص زیادی برای درمان بیماری های پوست و مو دارند.

مصرف لوبیا سفید و قرمز نقش بسزایی در کاهش بیماری های پوستی به ویژه در سنین میانسالی و پیری دارد. با افزایش سن کلاژن سازی پوست کاهش می یابد که سبب ایجاد چین و چروک سطحی و عمقی به ویژه در پوست صورت می شود. برای به تعویق انداختن روند پیری پوست، مصرف لوبیا تاثیر شگفت آوری دارد.

ویتامین سی موجود در این دانه گیاهی نقش یک کلاژن ساز قوی را بازی می کند که سبب بهبود سطح پوست و عدم آسیب های بلند مدت آن می شود. افرادی که دارای پوست چرب و جوش دار هستند برای کنترل چربی و جلوگیری از ایجاد روزنه های پوستی می توانند لوبیا مصرف کنند. چرا که این محصول می تواند چربی پوست را کنترل و از ایجاد جوش جلوگیری کند.

با کمبود ویتامین B بدن شاهد افزایش چروک و خشکی پوست خواهید بود. در ترکیبات لوبیا قرمز و سفید مقادیر قابل توجه ای ویتامین های گروه B وجود دارند که برای درمان روند خشکی پوست موثر است. گنجاندن لوبیا در رژیم غذایی در یک دوره طولانی قابلیت بهبود بیماری های پوستی و تقویت پیاز مو را دارد.

بهبود حافظه با مصرف لوبیا قرمز

در بازار داخلی انواع لوبیا قرمز اتیوپی، شاهسوند، شمالی و … عرضه می شوند که همگی خواص فوق العاده ای برای افراد در سنین مختلف دارند. این گروه از حبوبات به واسطه داشتن مقادیر قابل توجه ای فیبر برای تقویت سلول های خاکستری مغز و جلوگیری از بیماری هایی نظیر آلزایمر موثر هستند.

حتماً بارها شنیده اید که مصرف قرص ها مکمل مانند امگا3 می تواند به بهبود و تقویت حافظه کمک کند. لوبیا قرمز ارگانیک دارای حجم قابل توجه ای روغن های گیاهی است که قابلیت جذب آن توسط سلول ها را افزایش می دهد. با مصرف حبوبات به ویژه در دوران رشد، سطح یادگیری و حافظه تقویت می شود.

گنجاندن لوبیا در برنامه غذایی کودکان اهمیت زیادی در تقویت حافظه و تسریع یادگیری آنها برای شناخت علائم و افراد دارند. متخصصان معتقدند که رشد سلول های خاکستری رابطه مستقیمی با نوع تغذیه کودکان دارد. به همین علت بهتر است مصرف غذاهای ارگانیک به صورت روزانه افزایش داده شود.

پروتئین غذای اصلی سلول های مغز هستند. از آنجایی که پروتئین موجود در حبوبات کاملاً ارگانیک و طبیعی است، غذایی مفید و مقوی برای سلول ها و جلوگیری از تحلیل آنها به شمار می آید. نکته مهم اینکه تاثیر مصرف حبوبات و برنامه غذایی ارگانیک بعد از دوران میانسالی به وضوح دیده می شود که نباید آن را در سنین نوجوانی نادیده گرفت.

ویتامین های گروه B قابلیت بهبود حافظه را دارند. کولین به عنوان یکی از مهمترین این ویتامین ها نقش انتقال دهنده سلول های عصبی به مغز را به عهده دارد. تامین این ویتامین می تواند عملکرد حافظه و تقویت این سلول ها را به دنبال داشته باشد. البته تیامین موجود در لوبیا نیز می تواند قدرت یادگیری را افزایش دهد و از کاهش سلول های مغز در سنین پیری جلوگیری کند.

تنظیم سطح قند خون با مصرف لوبیا

تنظیم سطح قند خون با مصرف لوبیا اگر قصد تنظیم فشار خون بدن خود به صورت نرمال و طبیعی را دارید، پیشنهاد می کنیم که مصرف لوبیا قرمز شمالی را در برنامه غذایی خود قرار دهید. تولید این نوع لوبیا با شیوه های کاملاً طبیعی صورت می گیرد که سبب افزایش مواد مغذی و فیبر موجود در آن می شود.

وجود مقادیر قابل توجه ای فیبر از یک سو و عدم کلسترول در ترکیبات لوبیا سبب شده تا با مصرف آن قندخون بدن به صورت کاملاً طبیعی تنظیم و از افزایش آن جلوگیری شود. افرادی که قندخون دارند به خوبی می دانند که در طول شبانه روز ترغیب به خوردن انواع شیرینی می شوند، با جایگزین کردن لوبیا به علت داشتن فیبر می تواند مصرف شیرینی جات را کاهش دهید.

لوبیا دارای اسید آمینه های ضروری بدن است که از تغییرات هورمونی جلوگیری می کند. اگر عملکرد هورمون های فوق کلیوی دچار اختلال شود، روند ابتلا به قندخون نیز افزایش می یابد. افراد به ویژه جوانان می توانند برای تنظیم هورمون های خود از انواع حبوبات به ویژه لوبیا برای جلوگیری از بیماری های زمینه ای مانند قند خون استفاده کنند.

افزایش وزن یکی از عوامل مهم در ابتلا به قند خون است. کسانی که دارای اضافه وزن هستند با داشتن یک رژیم گیاهی که شامل انواع غلات و حبوبات است، می توانند وزن خود را در فاصله زمانی کوتاهی کاهش دهند. این روند در عدم ابتلا به قندخون تاثیر فزاینده ای دارد.

امکان ابتلا به بیماری قندخون در بین خانم های بارداری نیز شایع است. چرا که در طول دوره حاملگی اشتها افزایش می یابد که به دنبال آن، سطح قندخون و کلسترول نیز گاهاً سیر صعودی خواهد داشت. گنجاندن لوبیا قرمز در برنامه غذایی روزانه نقش بسزایی در کاهش اشتها و تامین مواد مقوی مورد نیاز جهت رشد جنین دارد.

افرادی که دارای سیستم ایمنی ضعیف هستند به مراتب بیشتر از دیگر افراد در معرض ابتلا به قندخون می باشند. به همین علت مصرف خوراکی های ارگانیک مانند لوبیا می تواند سبب بهبود سیستم ایمنی و تقویت سلول ها شود که در عدم ابتلا به انواع بیماری های زمینه ای نقش موثری دارد.

خواص باورنکردنی لوبیا ایرانی

اگر به دنبال یک رژیم شگفت انگیز با خواص باورنکردنی هستید، حتماً به سراغ انواع لوبیا سفید و قرمز بروید. این محصولات ارزش غذایی بالایی دارند که می توانند در کوتاه مدت تمام نیازهای سلول های بدن را تامین کنند. برخی از مهمترین خواص لوبیا قرمز گلستان به عنوان محصولی ارگانیک عبارتند از:

  • سم زدایی بدن: لوبیا ایرانی به علت داشتن آنتی اکسیدان ها قابلیت دفع مواد سمی مانند سولفیت را از بدن دارد. مصرف آن در وعده صبحانه برای جلوگیری از افزایش وزن نیز موثر است.
  • کمک به هضم غذا: فیبر موجود در لوبیا از ابتلا به بیماری های گوارشی و روده جلوگیری می کند که نقش بسزایی در هضم غذا و عدم ابتلا به یبوست دارند.
  • درمان بیماری های پوست: لوبیا و دانه های گیاهی برای تامین کلاژن پوست و جلوگیری از ایجاد چین و چروک صورت و دست موثر هستند. تامین ویتامین سی به میزان قابل توجه ای در کاهش انواع بیماری پوستی اثرگذاری فوق العاده ای دارد.
  • تنظیم فشارخون: عدم کلسترول در ترکیبات لوبیا قرمز ارگانیک سبب شده تا مصرف آن نقش بسزایی در عدم ابتلا به بیماری های قلبی عروقی داشته باشد و از افزایش فشار خون نیز جلوگیری کند.

لوبیا را می توان به تنهایی یا همراه با انواع غذاهای سنتی مصرف کرد که مواد مغذی آن متناسب با شیوه های پخت متفاوت است. به عنوان مثال اگر قصد تامین انرژی روزانه جهت انجام فعالیت های ورزشی و کاری را دارید، بهتر است خوراک لوبیا را به عنوان صبحانه میل کنید.

گنجاندن لوبیا در برنامه غذایی کودکان و به ویژه خانم ها نقش موثری در تامین آهن مورد نیاز بدن و جلوگیری از ابتلا به کم خونی دارد. برای تقویت صفحه رشد و افزایش تراکم استخوانی نیز لوبیا ایرانی و دیگر ارقام بیشترین تاثیر را در رشد سلول های مرتبط با تراکم استخوان دارند.

سفارش خرید لوبیا ایرانی

سفارش خرید لوبیا ایرانی در نقاط مختلف کشور انواع لوبیا سفید، قرمز، چیتی و لوبیا چشم بلبلی کاشته می شوند که همگی تفاوت هایی از نظر شکل ظاهری، کیفیت و قیمت فروش در بازار دارند. آشنایی با مراکز تولیدی اهمیت زیادی در خرید مستقیم و بدون واسطه این محصولات دارد. به عنوان مثال استان فارس یکی از بزرگترین مراکز تولیدی لوبیا سفید در کشور است.

امکان خرید لوبیا قرمز فله با درجه کیفی ممتاز از مراکز تولیدی مزیت هایی را برای خریداران به همراه دارد. با توجه به گستردگی عرضه و حجم واردات، شناسایی تامین کنندگان در کاهش هزینه ها تاثیرگذار است. برای خرید لوبیا ابتدا باید به دنبال بازار هدف مناسب برای فروش این محصولات باشید.

در برخی از استان ها متناسب با ذائقه کل جامعه هدف و همچنین غذاهای محلی شاهد تنوع تقاضا برای خرید لوبیا ایرانی هستیم. به عنوان مثال در شمال ایران مصرف لوبیا سفید به مراتب بیشتر از لوبیا چشم بلبلی است. بنابراین فروشندگان باید به خوبی با نیاز جامعه هدف خود آشنا باشند تا بتوانند بیشترین میزان سود را از فروش خود به دست آورند.

از سوی دیگر نحوه خرید عمده لوبیا و قیمت آن در بازار داخلی نیز عامل مهمی در موفقیت فعالیت به شمار می آید. شناخت تولیدکنندگان یا مراکز عرضه مستقیم در خرید لوبیا به قیمت تولیدی و نرخ رقابتی اهمیت دارد. برای این منظور می توانید از خدمات فروش اینترنتی و تامین کنندگان آنلاین بهره مند شوید.

صادرات کلی لوبیا ایرانی

افزایش سطح زیر کشت انواع حبوبات و تنوع عرضه این محصولات سبب شده تا زمینه های صادرات آنها به کشورهای همسایه فراهم شود. قیمت ارزان و کیفیت لوبیا ایرانی دو عامل مهم در افزایش تقاضا برای فروش آنها از سوی خریداران خارجی به شمار می آیند.

در زمینه صادرات لوبیا قرمز شاهسوند و ارقام تولیدی در خمین و کرمانشاه، خرید مستقیم از تولیدکننده به معنی تضمین کیفیت این محصولات است. در برخی از فصول سال محدودیت هایی برای صادرات حبوبات از سوی گمرک گماشته می شود که کاهش قیمت فروش انواع لوبیا در بازار را به همراه دارد. آشنایی با این قوانین و آگاهی از مدت زمان آنها برای فعالین بازار حائز اهمیت است.

طی سالهای اخیر کشورهایی مانند روسیه، عمان، قطر، سوریه، کویت و عراق از جمله بزرگترین بازارهای صادراتی حبوبات ایرانی بوده اند. شناخت نیاز این بازارها و تامین باکیفیت ترین لوبیا ایرانی تضمینی در افزایش میزان فروش برای شرکت های صادراتی است. برای این منظور بهرگیری از خدمات مشاورین فروش در این حوزه راهکاری مطمئن خواهد بود.

در روند صادرات کلی لوبیا ایرانی، بسته بندی آنها نیز بسیار مهم می باشد که نباید نادیده گرفته شود. برای ارسال لوبیا بسته بندی انتخاب برندهای معتبر به معنی تضمین کیفیت و ترغیب مشتریان به خرید است. برای ارسال لوبیا فله ای بهتر است آنها را به صورت بسته بندی کیسه ای در وزن های 30 یا 50 کیلوگرمی ارسال کنید.

البته در برخی از موارد خریداران خارجی نوع بسته بندی محصول را متناسب با نیاز خود انتخاب می کنند. اقدام به برندسازی در این حوزه نیز می تواند در افزایش میزان فروش و حاشیه سود تاثیر فزاینده ای داشته باشد. به این معنی که لوبیا صادراتی را با برند مدنظر خود به کشورهای مختلف صادر کنید.

فروش مستقیم لوبیا ایرانی

فروش مستقیم لوبیا ایرانی قیمت لوبیا قرمز فله عامل مهمی در فروش مستقیم آن به خریداران عمده داخلی و خارجی است. برای قیمت گذاری عوامل مهمی دخیل هستند که یکی از مهمترین آنها نوع و کیفیت لوبیا است. هر چقدر که کیفیت این محصولات از نظر شکل ظاهری و درشتی دانه بیشتر باشد به همان میزان نیز قیمت فروش آنها روند صعودی دارد.

هزینه های کاشت و تولید لوبیا قرمز و دیگر ارقام نیز عاملی مهم در نرخ نهایی آنها است. واسطه های بازار و خریداران عمده بزرگترین منبع تعیین قیمت عمده یا کیلویی لوبیا در کشور به شمار می روند. هر چقدر که تعداد واسطه ها و خریداران لوبیا تا رسیدن این محصول به دست مصرف کننده نهایی کمتر باشد، قیمت ها نیز ارزانتر خواهد بود.

قیمت لوبیا قرمز ارگانیک از عوامل مهم در روند توسعه صادراتی این محصولات می باشد. خریداران خارجی ضمن توجه به کیفیت، خواهان محصولاتی با قیمت رقابتی و ارزان هستند. برای این منظور سفارش از طریق تامین کنندگان مستقیم و شرکت های فعال در حوزه صادرات یکی از بهترین راهکارهای موجود به شمار می آیند.

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و گسترش شبکه های اجتماعی امکان خرید و فروش مستقیم لوبیا به صورت غیر حضوری برای تمامی فعالین در داخل و خارج کشور فراهم شده است. با بهره گیری از این شیوه ها ضمن کاهش هزینه ها، امکان خرید انواع لوبیا ایرانی و خارجی با قیمت های رقابتی فراهم می شود.

برای این منظور نمایندگان فروش این مرکز به عنوان بزرگترین بازار آنلاین عرضه حبوبات برای تهیه لوبیا درجه یک و مرغوب به صورت بسته بندی و فله ای آماده همکاری با خریداران ایرانی و خارجی در سطح کلان هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما