مرکز صادرات لوبیا چیتی محلی باکیفیت شمال

لوبیا چیتی از حبوبات خوراکی مفید، خوش طعم و بسیار پر مصرف در آشپزی ایرانی و فرنگی است که دارای انواع ویتامین ها، املاح و مواد معدنی سودمند نیز می باشد‌. این دانه خوراکی به سبب دارا بودن مقدار زیادی پروتئین گیاهی، بسیار مورد توجه گیاهخوران و وگان ها در سراسر دنیا نیز قرار گرفته است. از لوبیا چیتی غذاهای بسیاری از جمله انواع آش، سوپ، خوراک، سالاد و خورش های سنتی و محلی تهیه می گردد.لوبیا چیتی در بسیاری از غذاهای دنیا از جمله خوراک لوبیا و قارچ و انواع سوپ و سالاد، به کار می رود ‌و جزو مواد غذایی محبوب در جهان به شمار آمده و بازار صادرات آن نیز از رونق قابل توجهی برخوردار می باشد. کیفیت و ظاهر لوبیا برای صادرات ممتاز این محصول بسیار حائز اهمیت است.

این محصول در بسیاری از استان ها و شهر های کشور ما با توجه به شرایط آب و هوایی منطقه، قابل کشت می باشد ، چنانچه لوبیای چیتی خمین و سایر نقاط نیز از شهرت خوبی برخوردار می باشند، اما در این میان، بهترین لوبیا برای صادرات به سایر کشورهای دنیا، لوبیا چیتی محلی شمال می باشد که دارای شکل ظاهری درشت و رنگ قرمز بوده و زمان پخت آن نیز کوتاه است. این موارد در اصل ویژگی هایی مثبت برای لوبیای شمال محسوب می شود. اگر لوبیا چیتی دیرپز باشد، بافت غذا را بر هم خواهد زد و اجازه نمی دهد که خوراک یا خورش، به خوبی جا بیفتد. همچنین لوبیای شمال به دلیل کیفیت بالا، در هنگام طبخ، شکل ظاهری خود را حفظ می کند که این ویژگی به خصوص در تهیه انواع خوراک حائز اهمیت است. لوبیاهایی که له می شوند و یا شکل ظاهری آنها پس از پخت به هم می ریزد، سبب می شوند که غذا شکل مطبوع و اشتها برانگیز خود را از دست بدهد و مناسب سرو و پذیرایی در مجالس نخواهد بود. از این رو در هنگام انتخاب بهترین محصول جهت صادرات بهتر است همواره بهترین نوع و کیفیت لوبیا چیتی از جمله لوبیا درشت شمال کشور را انتخاب نموده و در این خصوص، مقداری وسواس نیز به خرج دهید.

بهترین لوبیا چیتی ایرانی باید دارای ظاهری سالم، رنگ قرمز معمول این محصول، و همچنین تازه باشد. محصولات شکسته و ناسالم در دسته لوبیا چیتی اعلا و درجه یک ایرانی قرار نمی گیرند. همچنین باید توجه نمایید که داخل بسته بندی لوبیا و یا بین محصولات فله ای؛ حشره، شته و یا کرم خوردگی وجود نداشته باشد. لوبیای حشره زده فاقد کیفیت قابل قبول جهت استفاده می باشد. همچنین توجه نمایید که بهترین لوبیا چیتی ایرانی باید تازه بوده و محصول امسال باشد. به طور کلی حبوبات کهنه و محصولات سال های قبل، نه تنها از کیفیت مناسبی برخوردار نیستند بلکه ممکن است دیرپز نیز باشند و شما را در تهیه غذا دچار مشکل سازند. ضمن آن که اگر محصول امسال، با لوبیا کهنه مخلوط گردد، به سبب آن که برخی لوبیاها زودتر پخته و له می شوند و مقداری از آنها همچنان نپخته و سفت باقی می مانند، لذا به هیچ عنوان قابل خوردن نخواهد بود، و امکان مصرف آن وجود ندارد. از این رو در صورتی که از انواع لوبیا چیتی بسته بندی استفاده می نمایید، توجه به تاریخ تولید و مصرف این محصول و همچنین برند آن ضروری می باشد. اگر از انواع لوبیای فله ای خرید می نمایید، بهتر است لوبیا چیتی درحه یک ایرانی را از مراکز معتبر فروش لوبیا چیتی و سایر حبوبات، خریداری نمایید تا از کیفیت و تازگی محصول اطمینان کافی داشته باشید.

همچنین بهتر است که با خصوصیات لوبیا چیتی درجه یک آشنا باشید تا در هنگام خرید لوبیا چیتی تازه، بتوانید درجه بندی کیفی آن را تشخیص دهید. برای این منظور لازم است که به رنگ لوبیا چیتی توجه نمایید. لوبیای مرغوب و تازه باید رنگ معمول این محصول را داشته و هرچه رنگ قرمز آن مشخص تر باشد، تازه تر بوده و کیفیت آن نیز بالاتر است. به طور کلی لوبیا چیتی قرمز پر رنگ یا جگری مرغوب تر است و میزان آنتی اکسیدان های آن نیز بیشتر بوده و دارای خواص ضد سرطانی می باشد.

لوبیا چیتی ارگانیک توسط جوامع بومی محلی با رعایت موازین سلامت محور جمع آوری و تولید شده است. خواص این ماده غذایی این است فاقد کلسترول بوده و قند موجود در آن در مقایسه با انواع لوبیا کمتر است. لوبیا چیتی به دلیل داشتن پروتئین فراوان، منبع غذایی مفیدی برای تأمین پروتئین روزانه و پیشگیری از ابتلا به اختلالات کلیوی و پوکی استخوان به شمار می‌رود. گفتنی است میزان پروتئین موجود در این نوع لوبیا از انواع دیگر آن بیشتر است.

در این مبحث به صادرات لوبیا چیتی می پردازیم

صادرات لوبیا چیتی یکی از منابع درآمد زایی مناسب برای کشاورزان داخل در شرکت های بازرگانی حبوبات است. همه ما تقریباً با شکل ظاهری لوبیا چیتی آشنایی داریم. این لوبیا نسبت به لوبیا سفید و لوبیا قرمز، اندازه بزرگتری دارد و شکل ظاهری آن در دو رنگ بنفش تیره و بنفش روشن، به صورت لکه ‌های کوچک و بزرگ دیده می شود. لوبیا چیتی برای طبخ غذاهای مختلف به کار می رود. بهترین لوبیا چیتی صادراتی برای ارسال به کشورهای مختلف، آماده و بسته بندی می گردد.زمانی می‌توان گفت که صادرات لوبیا چیتی از نظر درآمدی به نفع کشاورزان و به نفع اقتصاد کشور است که حجم تولید داخل اشباع شود، بازارهای مصرف داخلی تأمین شود و سپس مازاد آن برای صادرات کالا آماده گردد.

وقتی برای خرید لوبیا چیتی به بازار مراجعه می‌کنید با لوبیای درجه یک، لوبیا درجه دو یا لوبیای وارداتی روبرو هستید. به طور مثال، لوبیا چیتی وارداتی از کشور چین، قرقیزستان یا ازبکستان در بازار وجود دارند، اما لازم است خاطرنشان کنیم که لوبیا چیتی تولید داخل با کیفیتی قابل رقابت با نمونه‌ های وارداتی در دسترس قرار دارد. صادرات لوبیا چیتی نه تنها در جایگاه حبوبات خشک، بلکه به صورت کنسرو لوبیا چیتی هم انجام می شود. به این صورت که لوبیا چیتی از زمین کشاورزی مستقیماً به کارخانه تولید کنسرو لوبیا منتقل می ‌گردد. کنسرو لوبیا چیتی مطابق با استانداردهای صنایع غذایی آماده می شود؛ سپس برای صادرات به کشورهای مختلف بسته ‌بندی می‌ شود. کشور ایران، هم در صادرات نوع چیتی و هم در صادرات کنسرو لوبیا در جهان رتبه شناخته شده‌ای دارد. محصولات ایران به کشورهای اروپایی، کشور عراق، روسیه و کشورهای خلیج فارس صادر می‌شوند. بهترین بسته بندی برای لوبیا چیتی صادراتی در نظر گرفته می شود. قیمت لوبیا چیتی درجه یک یا درجه دو برای صادرات متفاوت است. صادرات لوبیا چیتی به عراق صادرات لوبیا چیتی به عراق از دیگر منبع درآمدی برای تولیدکنندگان داخل کشور است. بازارهای عراق برای میوه، سبزیجات تازه و حبوبات، بازارهای رو به رشدی هستند. به دلیل فاصله بسیار نزدیک مرزهای غربی ایران با کشور عراق می توان امیدوار بود که حجم صادرات به عراق در سال های آینده رو به افزایش گذارد. لوبیا چیتی در کنار سایر حبوبات در کشور عراق از سوی مصرف کنندگان با استقبال خوبی مواجه است. پایین بودن قیمت تعرفه گمرکی باعث شده که صادرات حبوبات رونق خوبی داشته باشد. البته تعرفه های گمرکی ممکن است در هر دوره به روز رسانی شوند و نمی توان یک عدد یا رقم خاصی را برای آن معرفی کرد. صادرات لوبیا چیتی به عراق در کنار صادرات لوبیا قرمز و لوبیا سفید انجام می شود. مرغوب ترین لوبیا چیتی صادراتی از استان لرستان در بسته بندی های استاندارد، آماده شده و برای بازارهای صادراتی ارسال می گردد. برای اینکه بسته ‌بندی صادراتی لوبیا چیتی از هر نظر بهداشتی و کامل باشند، استفاده از سورتینگ حبوبات برای جدا کردن سنگ ریزه ها یا خرده چوب ها و اجسام خارجی داخل لوبیا چیتی پیشنهاد می شود. خرید و فروش لوبیا چیتی به صورت عمده برای صادرات مقرون به صرفه خواهد بود. شرکت های بازرگانی که قصد صادرات این محصول را دارند با عقد قرارداد با کشاورزان، محصولات یک دوره را سفارش می ‌دهند و سپس برای بسته بندی برنامه ریزی می ‌کنند. بازاریابی صحیح و مذاکره فروش حرفه‌ای با تجار عراقی می تواند زمینه را برای صادرات بهتر انواع حبوبات فراهم سازد.

بطور قطع مهمترین کشورهایی که در تولید لوبیا در جهان فعالیت می کنند می توانند حجم قابل توجهی از صادرات لوبیا چیتی را هم به خود اختصاص دهند. بر اساس آخرین منابعی که منتشر شده کشورهای برتر تولید کننده انواع لوبیا در جهان شامل کشور میانمار، هندوستان، برزیل، آمریکا، تانزانیا، چین و مکزیک هستند. در میان کشورهای صادر کننده لوبیا چیتی در جهان، نام کشور امارات متحده عربی به عنوان صادرکننده به ایران به چشم می خورد. واردات لوبیا چیتی از کشورهای چین، ازبکستان، افغانستان و ترکیه هم به ایران انجام می شود. اگرچه کشور ایران در تولید لوبیا چیتی آمار خوبی را ثبت کرده است اما باز هم واردات این نوع لوبیا از گروه حبوبات قابل توجه است و درصد زیادی از آن به کشور امارات اختصاص دارد.

امروزه برخی از افراد در مورد نکات مهم محصول خشکبار ارزشمند لوبیا قرمز اعلاء اطلاعات زیادی ندارند که برای این دسته از افراد در مورد آن به صورت کلی صحبت می کنیم همانطور که همه آگاه هستیم لوبیا خشکبار ارزشمند و معروف ایرانی می باشد که در از ویژگی های زیادی برخوردار است این کالا را می توانیم به صورت تازه و یا خشک به راحتی با قیمت های عالی و بی نظیر خریداری نماییم اما قبل خرید بهتر است به نکاتی که در سطر ذیل به آن اشاره می شود توجه زیادی داشته باشیم:

یکی آنکه آفت زده نباشد دوم آنکه طعم و مزه خوبی را از خود نشان دهد دیگری آنکه کاملا تازه با کیفیت باشد اگر همه ما به این نکات توجه داشته باشیم مطمئنا خرید رضایت بخشی را خواهیم داشت حال که با این محصول آشنا شدیم بهتر است بدانید ارزش غذایی بسیار بالا می باشد و با پروتئین زیادی که دارد بهترین خوراکی های مفید و مقوی را می توان در منزل با آن تهیه کرد لوبیا قرمز تازه و یا سرشار از ویتامین هایی مانند ویتامین ث و همچنین ویتامین ب می باشد که سبب تقویت سیستم ایمنی بدن و همچنین بهترین دارو برای رفع کم خونی می باشد‌ ما می توانیم با خرید ارزان لوبیا سرخ بسته بندی شده را فراهم کرده و استفاده ویژه را ببریم از خاصیت این محصول…..

در کنار همه این ها به لوبیا چشم بلبلی اشاره می کنیم که بیش تر خانم ها در آش و یا خورشت قرمه سبزی استفاده می کنند. برای خریدی مقرون به صرفه تر می توان به مرکز فروش اقدام نمایید. لوبیا ها به دو صورت بسته بندی و کیلویی به فروش می روند که امروزه مشتریان زیادی به سمت لوبیا چشم بلبلی رفته اند، کیفیت و انواع این لوبیا ها در ایران بسیار فراوان می باشد که خرید و انتخاب بهترین لوبیا ارزان به نوع و کیفیت بستگی دارد، برای خرید می توانید به صورت مستقیم خریداری نمایید.لوبیا چشم بلبلی ارگانیک یکی از محصولاتی می باشد که در حال حاضر با قیمت مناسب و در بسته بندی های مختلفی به فروش می رود، قیمت لوبیا چشم بلبلی متفاوت می باشد. یکی از پر فروش ترین لوبیا ها بوده اند. قیمت لوبیا مجلسی بسیار مناسب است. خواص و مزایای لوبیا بسیار بالا است. این لوبیا چشم بلبلی ها برای تمامی بیماری ها مناسب می باشد. از جمله بیماری دیابت که می توانید از لوبیا ارگانیک استفاده کنند و طعم خوشمزه و لذیذی را به غذا می دهند. قیمت لوبیا چشم بلبلی بسیار مناسب دارند. این نوع محصول در شرکت ها و کارخانه بسته بندی و به مراکز فروش ارسال می شوند. قیمت لوبیا مناسب است که این نوع لوبیا ها سالیانه به فروش می رسد.فروش لوبیا چشم بلبلی عمده به صورت فله است که آن را با قیمت مناسب می توان تهیه کرد.

مرکز صادرات لوبیا چیتی محلی باکیفیت شمال

انواع لوبیا محلی شمال

انواع لوبیا محلی شمال لوبیا رشتی همانطور که از اسمش پیداست این نوع لوبیا بیشتر در مناطق شمالی ایران، به ویژه رشت، تالش و آستانه اشرفیه در استان گیلان کاشت می شود و به همین خاطر به لوبیا رشتی معروف است، هر چند کاشت آن در مناطق دیگر کشور همانند زنجان نیز رایج است. لوبیا رشتی به رنگ سفید مایل به کرم می باشد که دارای چشم وسط نیز هست و به شکل بیضی کشیده می باشد.لوبیا رشتی برای انواع غذاهای محلی مانند باقالی قاتق و قورمه سبزی به جای لوبیا قرمز استفاده می شود . همچنین برای انواع کنسروها هم مناسب است.

راهنمای خرید لوبیا محلی شمال

لوبیا محلی گیلان از آن دسته محصولاتی است که همیشه در سبد خرید شمالی ها یا تمام کسانی که غذاهای شمالی دوست دارند قرار دارد. این نوع لوبیاها در صورتی که پوست شان گرفته شود و در پخت خورشت باقلاقاتق استفاده گردد، به راحتی طعم خوب خود را به دیگران نشان می دهند.

بررسی کیفیت لوبیا محلی شمال

بررسی کیفیت لوبیا محلی شمال بررسی کیفیت لوبیا محلی به ما نشان می دهد که این ماده به غیر از مصارف و کاربرد گسترده خود، از نظر خواص دارویی و ارزش غذایی در سطح بالایی قرار گرفته است. این لوبیا مقادیر فراوانی از پروتئین را در خود جای داده که در کنار منیزیم، آهن، اسید فولیک، کلسیم کربنات، فیبر و غیره برای بدن بسیار مفید و ارزشمند خواهد بود. لذا جایگزینی مناسب برای افرادی که در مصرف گوشت محدودیت دارند می باشد. به علاوه کیفیت لوبیا محلی از این منظر بالاست که طعم آن کاملاً ملایم است و در هر غذایی که از آن استفاده شود، باعث ایجاد طعم بهتر خواهد بود. لوبیاهای درجه یک از نظر شکل ظاهری سالم بوده و رنگ آنها قهوه ای نزدیک به قرمز می باشد. ساختار آن محکم بوده و به راحتی در فرایند جابجایی دچار شکستگی نمی شود. این لوبیا کاملاً یکدست بوده و اندازه های آن همسان و از نظر ظاهری هم شکل هستند. خرید این محصول به صورت فله بسیار به صرفه می باشد.

5ویژگی مهم لوبیا محلی

1=سم زدایی طبیعی با لوبیا : بسیاری از غذاها، این روزها با نگهدارنده هایی حاوی سولفیت ها بارگیری می شوند. مولیبدن موجود در لوبیا ها به سم زدایی بدن از سولفیت ها کمک می کند، همچنین برای افراد مبتلا به آلرژی سولفیت مفید است، زیرا علائم آلرژی ها به سرعت بعد از مصرف منظم آن کاهش می یابند.

2=لوبیا برای پاکسازی معده : هنگامی که لوبیا ها در مقدار مناسب مصرف می شوند، می توانند به پاکسازی دستگاه گوارش نیز کمک کنند. حذف سموم از بدن، همچنین خطر احتمال ابتلا به سرطان روده بزرگ را کاهش می دهد.

3=لوبیا انرژی را افزایش می دهد : منگنز در لوبیا بسیار مهم است و در انجام متابولیسم، که اساسا تجزیه مواد مغذی برای تولید انرژی بدن است، اهمیت دارد.

4=لوبیا برای کمک به کاهش وزن : محتوای کم چربی لوبیا، باعث می شود که برای کاهش وزن مناسب باشد.

5=لوبیا برای کمک به درمان یبوست : فیبر رژیمی نامحلول موجود در لوبیا، به مدفوع شما افزوده می شود و باعث حرکت روده ای صاف خواهد شد و به درمان و کاهش یبوست کمک می کند.

تولید لوبیا چیتی محلی در ایران

تولید لوبیا چیتی محلی در ایران تولید کننده لوبیا چیتی محلی مرغوب، با تولید محصولی با کیفیت و قیمت مناسب توانسته نیاز مشتریان خود در سراسر کشور را رفع کند. لوبیا های کشت شده در کشور گونه های مختلفی دارد یکی از انواع آن لوبیا چیتی می باشد. تولید این محصول به دلیل مصرف بالا هر روز در حال گسترش است. تولید کننده لوبیا چیتی محلی مرغوب با استفاده از استاندارد ترین روش کشت این محصول را تولید می کند. به طور کلی بهترین نوع این لوبیاها در کشور تولید می شود. معمولا به صورت خرد و عمده به فروش می رسد.

خرید بهترین لوبیا چیتی درجه یک در ایران

قیمت لوبیا چیتی امروز به دلیل نوسانات موجود در بازارهای داخلی امکان بیان دقیق قیمت لوبیا چیتی امروز وجود ندارد. در مدت زمان گذشته با توجه به افزایش نرخ تورم قیمت لوبیا چیتی امروز نیز افزایش داشته است. لوبیا چیتی به دو صورت فله و بسته بندی به فروش می رسد و برندهای مختلفی در زمینه توزیع و بسته بندی آن مشغول فعالیت می باشند. قیمت لوبیا چیتی امروز تحت تاثیر نام برند می تواند کاهش یا افزایش داشته باشد. همچنین فصل برداشت بهترین زمان جهت خرید لوبیا چیتی است. چرا که به دلیل عرضه بالای محصول به بازار قیمت لوبیا چیتی امروز نیز نسبت به دیگر ایام سال کاهش پیدا می کند. همچنین میزان مرغوبیت این محصول نیز بر قیمت لوبیا چیتی امروز نقش زیادی دارد و با افزایش کیفیت قیمت لوبیا چیتی امروز نیز افزایش پیدا می کند. خرید لوبیا چیتی خرید لوبیا چیتی در بازارهای داخلی محدود به زمان خاصی نیست. بازار خرید و فروش لوبیا چیتی در تمامی فصول سال از رونق بالایی برخوردار است که به دلیل کاربرد فراوان و طعم خوب این محصول است. با خرید لوبیا چیتی به شرط نگهداری آن در دمای مناسب می توان آن را برای مدت طولانی استفاده کرد. در مدت زمان گذشته تقاضا جهت خرید لوبیا چیتی توسط دیگر کشورها افزایش داشته است که موجب صادرات بخشی از لوبیا چیتی به خارج از ایران شده است. اگر شما قصد خرید لوبیا چیتی را دارید می توانید توسط بازارهای داخلی و خارجی این کار را انجام دهید.

فروش لوبیا چیتی محلی با بهترین کیفیت و ارزانترین قیمت

فروش لوبیا چیتی محلی با بهترین کیفیت و ارزانترین قیمت بازار خرید و فروش عمده لوبیا چیتی در تمام شهرهای ایران رونق زیادی دارد، لوبیا چیتی منبع پروتئین است و میتواند جایگزین مناسبی برای گوشت باشد، به همین دلیل تقاضای آن در کشور روز به روز بیشتر می شود. به صورت کلی لوبیا چیتی موجود در ایران به دو دسته تقسیم می شود، بخشی از این لوبیا چیتی تولید کشور ایران است، اما تولید آن به میزانی نیست که پاسخگوی تقاضا و نیازهای موجود باشد، به همین دلیل قسمتی از لوبیا چیتی، از کشور ازبکستان وارد می شود که به اختصار به آن لوبیا چیتی ازبک گفته می شود. قیمت و میزان فروش عمده لوبیا چیتی به موارد زیادی مانند محصول سال و تازه بودن، خرید مستقیم یا از طریق واسطه، مقدار لوبیا چیتی خریداری شده و تولید ایران یا ازبک بودن بستگی دارد. به صورت کلی می توان گفت که قیمت لوبیا چیتی ازبک در بیشتر مناطق به نسبت لوبیا چیتی ایرانی مناسب تر است و بازار فروش عمده لوبیا چیتی ازبک در حال حاضر رونق بیشتری دارد، که این موضوع به دلیل قیمت نسبتا مناسب تر لوبیا چیتی ازبک است. برای فروش عمده لوبیا چیتی میتوانید از بازار باسکول کمک بگیرید و در کوتاه ترین زمان ممکن، بهترین خریدار را با قیمت پیشنهادی پیدا کنید. چگونه بهترین فروشندگان انواع لوبیا چیتی عمده را پیدا و با آنها به صورت مستقیم ارتباط برقرار کنیم؟ شما با استفاده از بازار عمده باسکول می توانید به راحتی با تعداد زیادی از تامین کننده لوبیا چیتی عمده درجه یک به صورت مستقیم و بدون واسطه ارتباط برقرار کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما