مرجع خرید لوبیا سفید صادراتی

لوبیا سفید صادراتی چنانچه از نام آن پیداست مخصوص صادرات بوده و در انواع مختلف موجود می باشد یعنی لوبیا چیتی، لوبیا قرمز، لوبیا سبز و….. گونه های دیگر انواع لوبیا هستند که بحث مطرح شده لوبیا سفید ایرانی است و در مناطق خاصی از کشور امکان رویش دارند. این لوبیا در بیشتر غذاهای سنتی مورد استفاده قرار می گیرد و مزه فوق العاده ای دارد که توصیه می شود طعم این لوبیا را در انواع غذاها بچشید. مرجع خرید لوبیا سفید صادراتی این محصول را بسته بندی و به مراکز دیگر جهت فروش عرضه می کند که در ادامه به معرفی بیشتر لوبیا سفید صادراتی و خواص و فوایدی که دارد خواهیم‌ پرداخت.

مرجع خرید لوبیا سفید صادراتی

 کاهش خطر دیابت با مصرف لوبیا سفید

 کاهش خطر دیابت با مصرف لوبیا سفید لوبیا سفید همانطور که از نامش پیداست یک لوبیا به اندازه لوبیا قرمز بوده و رنگی سفید دارد که شاید کمتر در غذاها مورد استفاده قرار گیرد و عده زیادی هنوز طعم این لوبیا را نچشیده اند و نسبت به خواصی که دارد اطلاعی ندارد که در ادامه مطلب به بیان خواص لوبیا سفید و تاثیری که در کاهش ابتلا به دیابت دارد خواهیم پرداخت.

لوبیا سفید سرشار از مواد معدنی و انواع ویتامین ها می باشد که هر کدام قسمت عمده ای از نیاز های بدن را تامین می کنند و بدن در صورت کمبود ویتامین با استفاده از این لوبیا تغذیه و آن کمبود را برطرف می کند و یکی از بیماری هایی که جان انسان را به خطر می اندازد دیابت است و باید همیشه کنترل شود و یکسری منع مصرف در غذاها و انواع شیرینی جات دارند اما باید گفت مصرف لوبیا سفید خطر ابتلا به دیابت را به طرز چشمگیری کاهش می دهد .

این به دلیل وجود فیبری است که در لوبیا سفید موجود است زیرا فیبر قند خون را ثابت نگه می دارد و زمانی که قند خون کنترل شود هیچ گونه خطری را به همراه نخواهد داشت و این دیابت در صورت بروز کنترل می شود و افراد دیابتی با خیال راحت می توانند لوبیا سفید را در وعده غذایی خود بگنجاند و خود را در برابر عوارض و خطراتی که دیابت به همراه دارد ایمن کنند و نه تنها افراد مبتلا به دیابت بلکه همگان مجاز هستند این محصول را استفاده کنند و از بروز این بیماری جلوگیری به عمل آورند.

چند نکته مهم درباره لوبیا سفید

لوبیا سفید ممکن است نام آن چندان ناشناخته به نظر برسد اما این لوبیا نیز در اکثر غذاهای محلی و سنتی مورد استفاده قرار می گیرد و کشت زمینی و مزرعه ای بهترین نوع کشت برای این محصول می باشد و برای بسیاری از بیماری ها مفید و مثمر ثمر می باشد. این محصول نیاز به معرفی بیشتری دارد که در این مطلب مختصر توضیحی درباره اش خواهیم داد.

لوبیا سفید در مناطقی که گرم و خشک است رشد بهتری دارد یعنی اگر آب و هوای گرم باشد بیشترین میزان بازدهی را خواهد داشت همچنین کیفیت و مرغوبیت بیشتری نسبت به سایر مناطق به دنبال دارد یعنی این گیاه در برابر سرما مقاوم نبوده و نباید انتظار رشد این لوبیا را داشت چرا که نه تنها لوبیا سفید بلکه هر نوع میوه یا محصولی در آب و هوای مناسب خود بهترین شرایط جهت رشد و تکثیر را دارد‌. این لوبیا اگر خاک شور باشد نیز می تواند رشد کند و در مقایسه با لوبیاهای دیگر کمترین میزان تحمل را دارا می باشد بنابراین مراقبت های ویژه ای را می طلبد. و نیاز به نور زیاد و گرمای بالا و سرمای پایین است و آبیاری زیادی نیاز ندارد.

بررسی کیفی لوبیا سفید صادراتی

بررسی کیفی لوبیا سفید صادراتی لوبیا سفید ایرانی درجه یک لوبیایی است که اولا در شرایط آب و هوایی مساعد رشد کند زیرا آب و هوا و خاک مناسب یکی از اساسی ترین اصول جهت رشد و برداشت یک محصول می باشد که لوبیا سفید نیز از این قاعده مستثنی نمی باشد. این لوبیا از لحاظ کیفیت تا حدودی در هر منطقه متفاوت است و به دو شیوه ارگانیک و غیر ارگانیک و دیمی و غیر دینی کشت و برداشت می شود.

شیوه ارگانیک بهترین شیوه است زیرا انسان دخالتی در رشد محصول و زمان رسیدن آن محصول نمی کند و از کودهای شیمیایی و سایر مواد مصنوعی جهت رشد این محصول استفاده نمی شود و در یک کلام می توان گفت کاملا طبیعی رشد و بار می دهد اما شیوه غیر ارگانیک بر عکس بوده و دخالت عوامل انسانی در آن زیاد است ولی نمی توان گفت خاصیت لوبیا سفید به روش ارگانیک و غیر ارگانیک با هم فرق دارند البته که مزه یکسانی دارند اما هر چیزی به شیوه ارگانیک باشد سالم تر و قابل اطمینان تر می باشد.

نکته دیگر این است که همیشه محصولات ارگانیک اندازه درشت تری دارند و رنگ محصولات خیلی طبیعی به نظر می رسد که یک نکته کلیدی جهت تشخیص نوع ارگانیک از غیر ارگانیک می باشد، همچنین لوبیاهای ارگانیک ظاهری نامنظم نسبت به غیر ارگانیک دارند و هر چه منظم و یکدست باشند نشان از غیر ارگانیک بودن محصول است و اما چیزی که لازم است بیان شود این است که لوبیا سفید با کیفیت و سالم از همان ابتدا برداشت هیچ گونه کرم خوردگی و زدگی به همراه خود ندارد و در اندازه های درشت و رنگ شفاف دیده می شوند و در بازار لوبیا سفیدی که درشت تر و حاوی سنگ ریزه کمتر باشد از لحاظ کیفیت طرفداران بیشتری دارد و باز هم به ذائقه مشتری بستگی دارد که کدام نوع را بپسندند و خریداری کنند.

موارد ذکر شده از لحاظ کیفی لوبیا سفید را مورد بررسی قرار دادند و باید گفت لوبیا سفید صادراتی نیز همین گونه است و کشورهای مورد تقاضای این محصول، در چند کیفیت متنوع آن را خریداری می کنند تا تنوع بیشتری از لحاظ کیفیت و قیمت وجود داشته باشد و مصرف کننده بتواند حق انتخاب بیشتری در هنگام خرید داشته باشد و تنها به خرید یک نوع محصول محدود نشود و به عبارتی با دست باز اقدام به خرید کند.

تقویت استخوان با مصرف لوبیا سفید

لوبیا سفید چنانچه گفته شد فواید بسیاری دارد و مادر انواع ویتامین ها و مواد معدنی شناخته شده است که یکی از این ویتامین ها کلسیم، فسفر، منیزیم و…. می باشد که مسلم است وجود کلسیم یک ماده ضروری برای بدن محسوب می شود زیرا از پوکی استخوان جلوگیری کرده و به استحکام و مقاومت استخوان ها کمک می کند.

کودکان یکی از گروه های سنی حساس هستند که کلسیم برای بدنشان بسیار لازم می باشد چرا که در سنین رشد هستند و استخوان هایشان شکل می گیرد و دندان هایشان بعد از 7 سالگی دوباره در می آید که در این بین کلسیم موجود در لوبیا سفید باعث می شود ریشه دندان ها مقاوم و محکم شود و در نتیجه دچار پوسیدگی زودهنگام در دندان نشوند و استخوان های مقاومت داشته باشند که در سنین بالا برخی به دلیل وجود کلسیم کم در بدن استخوان هایشان صدا می دهد و بعدها مشکل ساز می شود و نرمی و پوکی استخوان را به همراه خواهد داشت پس بهتر است همیشه قبل از این که استخوان دچار مشکل شود با مصرف کلسیم از بروز چنین عارضه ای جلوگیر نمود.

در یک جمع بندی کلی می توان گفت لوبیا سفید سرشار از کلسیم است و تمامی گروه های سنی می توانند از لوبیا سفید استفاده کنند و به استحکام و‌ مقاوم شدن استخوان هایشان کمک کنند و در کنار آن از سایر ویتامین های موجود در لوبیا سفید نیز بهره مند شوند و مصرف آن را به دیگران نیز توصیه کنند.

فروش مستقیم لوبیا سفید صادراتی

فروش مستقیم لوبیا سفید صادراتی فروش مستقیم لوبیا سفید یعنی فروشی که بدون واسطه است و بی واسطه بودن فروش بدین معنا است که از تعداد دلال ها کاسته و به کمترین تعداد ممکن می رسد چرا که هر چه افراد واسطه کمتر باشد قیمت محصولی که به دست مشتری می رسد پایین تر و مناسب تر می باشد. زیرا واسطه ها هر کدام سودی از آن محصول را نصیب خود می کنند و روی قیمت محصول افزوده می شود که لوبیا سفید نیز از این قاعده جدا نمی باشد. لوبیا سفید ارزان را تنها با این روش می توان خریداری نمود زیرا قیمت واقعی محصول در این روش خریداری و به دست مصرف کننده می رسد که در غیر این صورت محصول با قیمت غیر واقعی مورد استفاده قرار می گیرد و قدرت خرید پایین می آید.

در یک جمع بندی کلی می توان گفت لوبیا سفید اگر با روش مستقیم چه در داخل و چه در خارج کشور توزیع گردد بهترین روش خواهد بود از لحاظ قیمت با قیمت پایین و مناسب و از لحاظ کیفیت بهترین کیفیت عرضه و به فروش خواهد رسید و میزان متقاضی نیز افزایش پیدا خواهد کرد‌ اما فروش غیر مستقیم این ویژگی ها را دارا نمی باشد و ترجیح داده می شود همیشه واسطه ها کاسته و به حداقل تعداد خود برسند‌. بنابراین فروش مستقیم لوبیا سفید صادراتی بهترین گزینه انتخابی می باشد و کشورها با رضایت خاطر بیشتر و اطمینان هر چه بیشتر این محصول را به کشور خود وارد می کنند و نیاز داخلی کشور را تامین می کنند.

مرکز توزیع لوبیا سفید صادراتی

لوبیا سفید همانند دیگر حبوبات موارد استفاده فراوانی دارد و در هر فصلی از سال قابل استفاده می باشد که مرکز توزیع لوبیا سفید صادراتی این محصول را با بهترین کیفیت بسته بندی و به کشورهای دیگر صادر می کند چرا که علاوه بر داشتن کیفیت مناسب و بالا، قیمت خوبی نیز دارد که بیشتر کشورها لوبیا سفید ایرانی را وارد کشور خود می کنند تا نیاز مصرف کنندگان را برطرف نمایند و در این روش نیز هم بسته بندی و هم فله ای عرضه می گردد و بسته به ذائقه مشتری خریداری و مورد استفاده قرار می گیرد که عمدتا نوع بسته بندی کمی گران تر می باشد زیرا سورت و تمیز شده می باشد و به خاطر بسته بندی هزینه آن کمی بیشتر از نوع فله ای آن می شود که در هر صورت هر کدام مزایای خاص خودشان را دارا می باشند.

مرکز توزیع لوبیا سفید نمایندگی ها و شرکت های بزرگ هستند که دارای اطمینان بیشتری می باشند و بیشتر این محصول را به طور عمده و کلی فروشی عرضه می کنند که بخش عمده آن صادراتی محسوب می گردد و دارای نماد اطمینان و اعتبار هستند و باید گفت هدفشان جلب رضایت مشتری می باشد و در وهله آخر کسب سود و درآمد را هدف خود قرار می دهند که این امر موجب می گردد میزان تقاضا چه در داخل و چه در خارج کشور افزایش پیدا کند و این یعنی سود و فروش بیشتر فروشنده و در نهایت کسب درآمد بالا توسط فروشندگان می باشد و میزان فروش و رونق روز به روز افزایش پیدا می کند که همین عامل موجب محبوبیت نام شرکت یا فروشگاه و در نتیجه افزایش تعداد مشتریان می گردد.

مرکز پخش لوبیا سفید صادراتی

مرکز پخش لوبیا سفید صادراتی مرکز پخش لوبیا سفید صادراتی این محصول را پس از برداشت و خرید از کشاورزان به صورت بسته بندی های متنوع و متعدد تهیه و علاوه بر بسته بندی به صورت فله ای و عمده نیز تامین و به سراسر فروشگاه های کشور و حبوبات فروشی ها ارسال و توزیع کرده و در پایان به دست مصرف کننده نهایی می رسد. لازم به ذکر است که این لوبیا سفید در کیفیت های متفاوتی موجود می باشند که طبیعتا قیمت هر کدام نیز متفاوت بوده و نمی توان نرخ ثابتی برای آن تعیین نمود. لوبیا سفید کیلویی با لوبیا سفید بسته بندی قیمت یکسانی ندارند.

علاوه بر کیفیت عوامل مختلفی چون نوع بسته بندی، حجم و میزان لوبیا و نوسانات موجود در بازار نیز جزو عواملی هستند که در قیمت لوبیا سفید موثر می باشند و می توان به دو صورت حضوری و غیر حضوری از قیمت ها مطلع شد که نوع غیر حضوری آن دارای مزایای بیشتری می باشد از این جهت که هم در وقت و هم در هزینه صرفه جویی شده و با انتخاب های متعددی روبرو شده که امکان مقایسه قیمت ها و کیفیت ها فراهم می شود و با آگاهی بیشتری می توان اقدام به خرید نمود.

حال به این نکته می پردازیم که لوبیا سفید مرغوب صادراتی چیست و چه بازاری دارد که باید گفت با توجه به مساعد بودن شرایط آب و هوایی کشور و مناسب بودن خاک جهت رشد و تکثیر و برداشت لوبیا سفید، باعث شده که این محصول به وفور برداشت شود و علاوه بر تامین نیاز داخلی کشور صادرات آن نیز رونق بگیرد که اگر توجه و حمایت ویژه مسئولین را به دنبال داشته باشد گسترش دو چندان برابری پیدا خواهد کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.