مراکز خرید لوبیا قرمز کیلویی

لوبیا قرمز کیلویی را می توانید از فروشگاه های معتبر به صورت فله و یا در بسته بندی های یک کیلویی خریداری کنید. این گونه لوبیا ها با کیفیت‌های متفاوتی تولید می‌شوند. لوبیا های درشت و قرمز از نوع باکیفیت‌ترین لوبیا ها می باشند که به بازارهای داخلی و خارجی عرضه می شوند. جهت خرید این محصول می توانید به فروشگاه ها و درگاه‌های مجاز اینترنتی مراجعه کرده و محصولی باکیفیت را سفارش دهید.

مراکز خرید لوبیا قرمز کیلویی

ارزش غذایی لوبیا قرمز چیست؟

ارزش غذایی لوبیا قرمز چیست؟

لوبیا قرمز ارگانیک بدون هیچ گونه مواد سمی و شیمیایی تولید می شود. این گونه لوبیا ها طعمی بسیار عالی دارند و با کیفیت مناسب تولید شده در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد. لوبیا قرمز دارای ارزش غذایی بسیار فراوان می‌باشد. این گونه لوبیا ها از نظر پروتئینی به حدی بالا هستند که می توانند جایگزین گوشت های قرمز شوند.

لوبیا قرمز دارای مقادیر زیادی فیبر می باشد که باعث می شود تا دستگاه گوارش فرد به خوبی کار کند و افراد دچار یبوست نشوند. این محصول پر خاصیت دارای ریزمغذی های مفیدی است که برای بدن لازم و ضروری می باشند. استفاده کردن از لوبیا قرمز در وعده های غذایی باعث می‌شود تا افراد سلامتی بیشتری داشته باشند.

این محصول دارای مقادیری ویتامین c می‌باشد و آنتی اکسیدان های فعال دارد که باعث می شود بدن در مقابل انواع سرطان ها و بیماری ها و تومورها محافظت نماید. لوبیا قرمز از جمله محصولاتی است که دارای مقادیر زیادی ویتامین B می باشد. همان طور که می دانید ویتامین B برای افرادی که دچار ریزش مو هستند، بسیار مناسب می باشد.

این محصول با داشتن ویتامین b6 از پیری زودرس پوست جلوگیری می نماید و باعث می شود تا چین و چروک های سطحی پوست به راحتی از بین بروند و در چروک های عمیق پوست نیز نفوذ کرده آن‌ها را بهبود می بخشد. لوبیا قرمز برای رشد کودکان و به خصوص برای زنان باردار بسیار مفید می باشد و باعث می‌شود تا آهن مورد نیاز بدن آن‌ها تامین شود. همچنين برای افزایش شیر زنان نیز موثر است. البته باید توجه داشته باشید که از روز قبل نفخ موجود در لوبیا را بگیرید تا از ایجاد ناراحتی در ناحیه شکم و دستگاه گوارش خود جلوگیری کنید.

مشخصات لوبیا قرمز تازه

مشخصات لوبیا قرمز تازه

لوبیا قرمز شمالی در مزارع شمال ایران برداشت می شود. این گونه لوبیا ها به دلیل شرایط آب و هوایی مساعدی که وجود دارد، بسیار مرغوب و مناسب برداشت می شود. لوبیا قرمز تازه دارای مشخصه های خاصی هست که در زمان خرید باید به آن‌ها توجه داشته باشید. معمولا لوبیا قرمز های تازه دارای پوستی روشن و شفاف می باشند.

این گونه لوبیاها پوست آن‌ها از گوشت لوبیا جدا نمی شود و حالت پوست پوسته ندارد. همچنین این گونه لوبیاها پوست چروکیده و نامنظم ندارند و دارای پوست کاملاً صاف و یکدست می باشد. برای خرید لوبیا قرمز تازه بهتر است که در زمان برداشت این محصول به مزارع مراجعه کرده و آن ها را تهیه کنید. البته این روش بیشتر برای افرادی به کار برده می شود که می خواهند لوبیا قرمز ها را در حجمی وسیع و انبوه تهیه کنند.

لوبیا قرمز مرغوب و با کیفیت برای مصرف داخل و حتی صادرات آماده می‌شوند. این محصول بدون هیچ‌گونه ناخالصی و سنگ و چوبی تولید شده و در بسته بندی های مناسب و یا به صورت کیلویی و انبوه به بازار ارائه می شوند. چنانچه لوبیا قرمز دارای پوستی ناهموار و چروکیده باشد، کهنه و قدیمی می باشد. همچنین لوبیا قرمز های تازه مدت زمان پخت کمی دارند و به سادگی پخته شده، دارای عطر و طعم مناسب هستند. درحالیکه لوبیا های کهنه و قدیمی مدت زمان پخت بسیار بالایی دارند.

راهنمای انتخاب لوبیا قرمز کیلویی

راهنمای انتخاب لوبیا قرمز کیلویی

جهت تهیه لوبیا قرمز های مرغوب می توانید به روش های متفاوت اقدام نمایید. در ابتدا باید به لوبیاها کاملاً دقت کنید تا آن‌ها یک دست و یک سایز باشد. زیرا لوبیا هایی که دارای درشتی و کوچکی باشند، در هنگام پخت نامناسب هستند و برخی از آنها له می‌شوند و برخی دیگر هنوز نپخته است.

همچنین در هنگام خرید لوبیاهای کیلویی باید دقت داشته باشید که از ناخالصی هایی همانند ریگ و شن عاری باشند. لوبیاها خاکی کیفیت چندان مناسبی ندارند و بهتر است لوبیاها به صورت پاک شده، تمیز شده و یکدست خریداری شود. همچنین لوبیا ها باید بدون کرم خوردگی و خرابی باشند.

لوبیا های کرم خورده و سوراخ جزء لوبیاهای نامرغوب به شمار می روند. چنانچه دست خود را در زیر لوبیا ها کرده و آن را بالا بیاورید، نباید پوست لوبیا به دستان شما بچسبد. چنانچه پوسته لوبیا از خود لوبیا جدا شوند، اینگونه لوبیا ها نامناسب و نامرغوب می باشند. توصیه می شود لوبیا قرمز های باکیفیت را در بسته بندی های مناسب و با تاریخ تولید و انقضا خریداری کنید. اما چنانچه بخواهید این محصول را به صورت کیلویی تهیه کنید، بهتر است که به کیفیت و خالص بودن محصول توجه داشته باشید.

بازار فروش لوبیا قرمز کیلویی

بازار فروش لوبیا قرمز کیلویی

فروش لوبیا قرمز توسط کشاورزان در سطح وسیع و انبوه انجام می‌شود. بسیاری از کارخانه ها این محصول را تهیه می‌کنند و بعد از تمیز نمودن آن به وسیله دستگاه سورت لیزری لوبیاهای مناسب و مرغوب را از لوبیا های نامناسب جدا می سازند. سپس برای عرضه به بازار به صورت فله ای و کیلویی و یا به صورت بسته بندی آماده می نمایند. لوبیا قرمز از جمله حبوباتی است که طرفداران بسیار زیادی در ایران دارد.

بنابراین این محصول بازار فروش بسیار خوبی در ایران دارد. علاوه بر این که لوبیا قرمز را می توانید از فروشگاه های معتبر به صورت حضوری تهیه کنید، می توانید این محصول را به صورت غیر حضوری و از درگاه های اینترنتی نیز خریداری نمایید. بسیاری از شرکت‌ها که این گونه محصولات را بسته بندی و تهیه می‌کنند، آن را به صورت غیر حضوری و بدون واسطه در اختیار مصرف‌کنندگان واقعی قرار می‌دهند.

بدینوسیله می توانند قیمت نهایی محصول را پایین بیاورند. لوبیا قرمز از جمله حبوباتی است که به صورت صادراتی نیز به سایر کشورها عرضه می شود. این محصول به صورت کاملا درجه یک و با کیفیت تولید شده و به کشورهای همسایه نظیر افغانستان، عراق و پاکستان ارسال می شود. همچنین به دلیل داشتن کیفیت بسیار بالا، توان رقابت با محصولات مشابه خارجی و اروپایی را دارد و به کشورهای حوزه خلیج فارس نیز ارسال می‌شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما