ماشین اسباب بازی بزرگ دسته دار به عنوان سرمایه گذاری برای کودکان در نظر گرفته شد!

اسباب بازی ها فقط برای بچه ها نیستند. ماشین اسباب بازی بزرگ دسته دار نیز به بزرگسالان مربوط می شوند. هیچ بزرگسالی وجود ندارد که تحت تأثیر قرار نگیرد یا به او منتقل نشود.

دیدن اسباب بازی های دوران کودکی خود از آنجایی که همه کودکان بزرگسالان، والدین و معلمان آینده خواهند بود، نمایش می دهد.

اسباب بازی ها در واقع یک سرمایه گذاری مهم برای آینده هستند. گونتر استاشل، معلم آلمانی، نتایج را فهرست می کند.از بازی با کودکان می گوید که بازی کودک را از پیچیدگی دنیایی که در زیر آن است نجات می دهد.

اسباب بازی

هژمونی تکنولوژی و فراهم کردن فرصتی برای کودکان برای ایجاد دنیای خود. بی توجهی به بازی ها و اسباب بازی ها به معنای بی توجهی به رشد کودک است.

Yörükoğlu می گوید بازی یک محیط آفرینش برای کودکان است. آن‌ها از طریق نمایش‌نامه‌ها فراتر می‌روند و محدوده‌های خود را گسترش می‌دهند.

کودکانی که بازی می کنند، دنیای خیالی خود را می سازند، اما از تجربیات واقعی زندگی تقلید می کنند. آنها خود را منتقل می کنند.

ادراکات زندگی واقعی در محیط بازی، آنها را از طریق تفسیر خود ترکیب می کند. فرزندان در حین بازی مانند بزرگسالان قوی و ماهر هستند. چیزی که سوار می شوند چوب نیست، اسبی قوی است.

اسباب بازی هواپیمایی که با آن بازی می کنند یک هواپیمای واقعی است که می تواند در سراسر جهان پرواز کند. تفنگ اسباب بازی آنها از هر کسی قدرتمندتر است.

موزه اسباب بازی نیز به اندازه کودکان توجه بزرگسالان را به خود جلب خواهد کرد. علاوه بر این، خواهد شد به بهبود صنعت اسباب بازی ملی کمک کند.

در دنیای امروزی که بازی های سنتی و اسباب بازی ها به فراموشی سپرده شد و اسباب بازی های الکترونیکی با منشاء خارجی در سراسر جهان پخش شد و ما را زنده کرد.

ساخت بازی و اسباب بازی یعنی محافظت از فرهنگ ریشه دار ما و معرفی آن به جهان. فناوری های مورد انتظار است
کمکی حمایتی و خلاقانه برای تولیدکنندگان اسباب بازی چوبی که تعدادشان بوده است.

به تدریج کاهش می یابد. مغازه‌های تعمیر و تولید که در موزه‌های اسباب‌بازی ایجاد می‌شوند، این افراد را به خود جذب خواهند کرد
توجه نه تنها کودکان، بلکه بزرگسالان نیز.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.