قیمت عمده لوبیا کپسولی در سال 1400

لوبیا کپسولی، دانه ای خوراکی و پرداخت به صورت کشیده، جزو خانواده حبوبات می باشد. این لوبیا در واقع شبیه لوبیا قرمز است. برای خرید این محصول و لپه ریز می توانید به فروشگاه های عرضه حبوبات که همیشه از بهترین حبوبات برای فروش استفاده می کنند، مراجعه کنید و خریدی با کیفیت انجام دهید. قیمت لوبیا کپسولی قرمز را به صورت مستقیم و به روز شده در سایت ما دنبال کنید.

قیمت عمده لوبیا کپسولی در سال 1400

راهنمای خرید لوبیا سفید کپسولی

راهنمای خرید لوبیا سفید کپسولی تشخیص چیتی محلی سالم و با کیفیت شاید کمی مشکل به نظر برسد و برای پی بردن به مرغوبیت حبوبات، باید ابتدا پخته شوند تا درجه یک بودن آن مشخص شود، البته کمی از ظاهر آن می توان متوجه این موضوع شد، لوبیای کپسولی جنس خوب به رنگ پیازی می باشد و از لوبیا قرمز کم رنگ تر است.

مهم ترین راه برای خرید یک لوبیای درجه یک خرید از فروشگاه های معتبر است، جایی که شناخته شده باشد و از نظر ارائه محصول خوب به مشتری سابقه خوبی داشته باشد، بسیاری از برندهای تولیدی هستند که تلاش می کنند، لوبیاهای دستچین را وارد بسته بندی های حبوبات کنند تا بتوانند رضایت و اعتماد مشتری را جلب کنند‌.

لوبیا عروس درجه یک دارای طعم و مزه ی مطلوبی است به طوری که وقتی در غذا با سایر مواد غذایی طبخ می شود، تقریباً مزه ای شبیه گوشت دارد و طعم غذا را مطلوب می کند. یکی دیگر از ویژگی لوبیای جنس خوب، زمان پخت آن کوتاه و زودپز است.

لوبیا های ریز در مقایسه با لوبیا های درشت با قیمت پایین تری به فروش می رسند، گرچه این دو از نظر طعم و مزه تفاوت چندانی با یکدیگر ندارند، تنها به دلیل ظاهر متفاوت این محصول مشتریان خاص خود را دارد. این دانه حبوبات در مقایسه با سایر دانه ها مصرف بیش تری دارد، برای مثال بیشتر رستوران ها و هتل ها و مهمان خانه ها برای تهیه غذاها به این نیاز دارند.

مشخصات ظاهری لوبیا سفید کپسولی

همانطور که مشتریان حبوبات می دانند لوبیا های جیرفتی که در مراکز فروش لوبیا عرضه می شوند، انواع گوناگونی را دارا هستند و هر کدام مشخصات ویژه ای دارند، لوبیا چیتی یکی از پرفروش‌ ترین انواع لوبیا ها است که خود انواع گوناگونی را دارد، برخی از لوبیا ها محبوبیت بالایی را داشته و در بازار دارای فروش بیشتری هستند، در ادامه این بخش قصد داریم شما را با انواع لوبیا چیتی مرغوب آشنا سازیم تا به هنگام خرید این محصولات عملکرد مناسبی را از خود نشان داده و مرغوب ترین انواع این محصولات را تهیه کنید.

 • لوبیا چیتی مورد عرضه در بازار می تواند به دو نوع لوبیا چیتی تولید داخل و خارج از کشور تقسیم گردد، هر کدام از این لوبیاها قطعا ویژگی‌ هایی را دارند که سبب تمایز آن ها از یکدیگر می شود، اکثرا لوبیاهای خارجی مورد عرضه در بازار تولید شده در کشورهای چین، آرژانتین، برزیل، ترکیه و آفریقا هستند، معروفترین لوبیا چیتی های تولید داخل نیز لوبیا چیتی های تولید شده در استان‌ های واقع در جنوب یا جنوب غربی کشور می‌ باشند، از جمله این استان ها می‌ توانیم به استان‌ های فارس، چهارمحال و بختیاری، لرستان و مرکزی اشاره کنیم.
 • لوبیا چیتی هایی که تولید می شوند می توانند هر کدام به شیوه خاصی تهیه شده باشند، مرغوب ترین انواع لوبیا چیتی ها لوبیا هایی می باشند، که در شرایط استاندارد و به صورت ارگانیک تولید شده اند، این لوبیاها سلامت بیشتری داشته و از لحاظ ارزش غذایی قابل اطمینان تر هستند.

لوبیا های کپسولی همانطور که گفته شد جزو لوبیا قرمز های پرخاصیت هستند که تنها تفاوت آن ها با انواع لوبیا های دیگر ظاهر کشیده آن ها می باشد؛ اگر شما نیز طرفداران این دنیا هستید و دوست دارید در انواع غذا ها و خورش های خود از رویه‌ های کشیده و درست استفاده کنید، می بایست نسبت به مشخصات و ویژگی های این محصول اطلاعات کافی داشته باشید تا هنگام خرید دچار اشتباه نشده و محصول بی کیفیت را خریداری نکنید؛

 1. اولین مشخصه و ویژگی این محصول را می‌توان به خوشپخت بودن آن نسبت داد. لوبیا های کپسولی بسیار خوش پخت هستند و از لحاظ تایم و زمان پخت بسیار مناسب می باشند، لذا شما می توانید آنها را بدون اتلاف وقت اضافی در انواع خورشت‌ های خود مصرف نمایید.
 2. مشخصه و ویژگی دیگر این محصول را می توان به یک دست بودن آن نسبت داد. این لوبیا از نوع با کیفیت و عالی خود می بایست به صورت سورت شده و یکدست به بازار فروش عرضه شود. وجود انواع ریز و درشت لوبیا در کنار هم موجب پخت نامرتب آن می شود.
 3. لوبیا های کپسولی نسبت به لوبیا های معمولی خاصیت نفاخ بودن کمتری نیز دارند به همین دلیل شما می توانید آن ها را بدون آب کردن نیز پخته و از طعم و مزه بی نظیر آنها لذت ببرید.

موارد استفاده از لوبیا قرمز کپسولی

موارد استفاده از لوبیا قرمز کپسولی تشخیص لوبیای سالم و با کیفیت کار راحتی نیست و برای پی بردن به مرغوبیت و کیفیت آن، باید حتما پخت شوند تا درجه یک بودن آن مشخص شود؛ البته با توجه به ظاهر این محصول نیز می توان تا حدودی به کیفیت آن پی برد، اما نه در حد کافی و قابل قبول؛ چگونگی صادرات لوبیا را در این سایت بررسی کنید.

مشتری با یک بار خرید از یک مارک به خصوص متوجه کیفیت کار می شود و در نوبت بعدی از همان برند خریداری می کند. البته مشتری گاهی اوقات به دلیل‌ ارزان بودن برخی برندها محصول را خریداری می کند و پس از استفاده از آن پشیمان می شود.

لوبیا کپسولی درجه یک دارای طعم و مزه ی مطلوبی است به طوری که وقتی در غذا با سایر مواد غذایی طبخ می شود، تقریباً مزه ای شبیه گوشت دارد و طعم غذا را مطلوب می کند. یکی دیگر از ویژگی لوبیای جنس خوب، زمان پخت آن کوتاه و زودپز است.

در کشور ما مناطق مختلفی وجود دارند که تولید کننده اصلی انواع لوبیا چیتی می باشند، مشتریان نیز در بازار به دنبال لوبیا هایی می باشند که تولید شده توسط این مناطق معروف باشند، لوبیا هایی که در این مناطق تولید می شوند کیفیت بالایی داشته و از لحاظ طعم عالی هستند، در ادامه شما را با شهر هایی که تولید کننده لوبیا چیتی هستند آشنا می سازیم.

مهمترین مناطق تولید لوبیا چیتی در کشور ما؛ همانطور که ذکر نمودیم، استان های فارس، زنجان، مرکزی، چهارمحال و بختیاری و استان لرستان هستند، این مناطق به دلیل دارا بودن آب و هوای مناسب برای رشد لوبیا چیتی، بیشترین میزان تولید این محصول را داشته و این محصولات را به بازار های مختلف داخلی و خارجی عرضه می نمایند.

لوبیا چیتی در شهر های مختلف تولید کننده این محصول به صورت گلخانه‌ ای تولید می گردند و تولید آن ها به صورت طبیعی و ارگانیک انجام می‌ شود، این امر سبب افزایش کیفیت محصولات تولید شده می گردد و سبب می شود تا این لوبیا ها در بازار فروش بالایی را داشته باشند.

نکات مهم استفاده از لوبیای کپسولی

چنانچه قصد خرید لوبیا شیرازی را دارید و می خواهید آن را مدتی زیاد نگه دارید بهتر است که لوبیایی را خریداری کنید که برخی از ویژگی ها را داشته باشد. همچنین برای کسانی که قصد صادرات این محصول را دارند پیشنهاد می کنیم که این محصول را قبل از خرید از این منظر مورد توجه قرار دهند تا در نگهداری محصول دچار مشکل نشوند:

 • نمونه هایی را خریداری کنید که از مراکز معتبر تهیه می‌ شوند و طبیعی بودن آنها را مطمئن شوید و همانطور که می‌دانید محصولات ارگانیک، محصولاتی هستند که در تولید و تهیه آن ها ماده شیمیایی به کار نرفته است و خواص آن ها کاملا محفوظ است.
 • از نظر شکل ظاهری هم اندازه هستند و هیچ گونه آفت زدگی در آن ها دیده نمی شود.
 • خوش طعم باشند و هنگامی که در مواد غذایی مورد استفاده قرار می‌گیرد، خوش طعم بودن آن ها را بیشتر کند و افراد از خوردن آن لذت ببرند.
 • باید پخت خوبی داشته باشند و در هنگام طبخ بافت درونی آن ها نرم شود.
 • قیمت مناسب برای آن ها در نظر گرفته شده باشد تا همه افراد بتوانند آن ها را خریداری کنند، بسته بندی هایی که برای آن ها در نظر می‌گیرند، دارای وزن های گوناگون باشد و اطلاعات نمونه توسط لیبلی بر روی آن ها قرار داده شده باشد تا همه افراد بتوانند با کسب اطلاعات لازم آن ها را انتخاب کنند.

همچنین برای نگهداری این محصول به برخی از موارد دقت کنید:

 1. در جای خشک نگهداری گردد.
 2. دور از نور مستقیم آفتاب باشد.
 3. از آب و محیط های مرطوب دور باشد.
 4. در بسته بندی مناسب قرار گیرد.
 5. در محیط هایی که جانوران به آن ها نفوذ کند، نباشد.
 6. در کیسه هایی متوسط بسته بندی شوند.

نرخ لوبیا کپسولی صادراتی عمده

نرخ لوبیا کپسولی صادراتی عمده اگر به دنبال مرغوب ترین انواع لوبیا چیتی های هندی هستید، باید به هنگام خرید این محصول از مرکز پخش فروش لوبیا چند نکته مهم را مد نظر قرار دهید، در ادامه این بخش شما را با نکات مهمی که باید در هنگام خرید این محصولات به آن ها توجه داشته باشید آشنا می نماییم.

 • در هنگام خرید لوبیا چیتی لوبیا هایی را تهیه کنید که در شهر های اصلی تولید کننده لوبیا چیتی تولید شده‌ اند، این لوبیا چیتی ها کیفیت بالایی را داشته و جزو محصولات صادراتی به حساب می آیند.
 • در هنگام خرید این محصولات به شکل ظاهری لوبیا چیتی ها توجه داشته باشید، تمام لوبیا ها باید از لحاظ اندازه یکدست و یک شکل باشند به علاوه این لوبیا ها باید فاقد ناخالصی باشند، لوبیا هایی که توسط تولیدی های معتبر تولید شده‌ اند با دستگاه سورتینگ دسته بندی شده و ناخالصی‌ های موجود در آن ها نیز جداسازی می‌ گردد.
 • لوبیا چیتی ها را به صورت بسته بندی شده تهیه کنید زیرا لوبیا های بسته بندی شده کیفیت بالاتری را داشته و مطمئن تر هستند و شما می توانید با توجه به مقدار مصرف خود هر کدام از بسته بندی های مختلف با وزن‌ های مشخص را تهیه نمود و از آن ها استفاده کنید، بر روی بسته بندی لوبیا چیتی باید علامت استاندارد و تاریخ تولید و انقضا درج شده باشد.

فروشندگان برتر لوبیا قرمز صادراتی

خرید لوبیا کپسولی کیلویی و لپه خورشتی توسط بسیاری از رستوران ها و همچنین خانواده ها برای طبخ انواع خورش ها انجام می شود این بیا از لحاظ مواد مغذی و همچنین خواص غذایی همسنگ با دیگر لوبیا ها می باشد. تنها تفاوت این نوع لوبیا با انواع لوبیا های قرمز دیگر ظاهر کشیده آن است در ادامه به مشخصه ها و خصوصیات و ویژگی های کیفی و ظاهری این محصول اشاره های بیشتری کرده ایم و در مورد آن توضیحات بیشتری برای شما ارائه داده ایم.

بهتر است بدانید که مرکز توزیع لوبیا درجه یک از نوع کپسول شهر قم می باشد؛ این لوبیا در شهر قم کشت می‌شود و از آنجا به شهر های دیگر نیز فرستاده می شود. بهتر است بدانید که حجم این لوبیا ها برای پاسخگویی به نیاز بازار کافی نیست از این رو کمتر نسبت به صادرات آن اقدام می‌ شود.

ما نیز به عنوان یکی از مراکز توزیع محصول اقدام به توزیع نوع درجه یک و عالی آن به صورت غیر حضوری نموده ایم. لوبیا های عرضه شده در وب سایت فروشگاهی اما به صورت مستقیم و بدون دخالت دست واسطه ها در معرض فروش برای شما مشتریان عزیز قرار گرفته اند و دارای کیفیت تضمینی می باشند لذا شما می‌ توانید با خیال راحت نسبت به خرید خود اقدام نمایید‌.

عرضه کننده عمده لوبیا کپسولی

عرضه کننده عمده لوبیا کپسولی لوبیا باکیفیت محصولی است که افراد مختلف حتما باید آن را در برنامه غذایی خود قرار دهند و از فواید آن بهره مند گردند، لوبیا هایی که در بازار عرضه می شوند انواع مختلفی را دارند و هر کدام نیز می‌ توانند موارد مصرف مخصوص به خود را داشته باشند، یکی از پرفروش‌ ترین لوبیا های موجود در بازار، لوبیا کپسولی می باشد که توسط مرکز خرید لوبیا با قیمت عمده مناسب عرضه می گردد، مشتریان می توانند برای اطلاع از قیمت عمده لوبیا کپسولی به این مرکز اعتماد کرده و خرید خود را انجام دهند.

مشتریانی که مصرف آن ها زیاد است، می توانند با مراجعه به مراکز عمده فروشی معتبر، این محصول به صورت عمده و به قیمتی مناسب خریداری کنند و در هزینه های خود صرفه جویی کنند. بسیاری از این فروشگاه ها محصولات به صورت غیر حضوری به فروش می رسانند و سفارش مشتری را با پیک یا پست به دستشان می رسانند‌ و این خرید برای مشتری از هر نظر مقرون به صرفه خواهد بود.

عرضه کننده عمده لوبیا کپسولی، همواره در تلاش بوده تا بهترین و مرغوب ترین محصولات خود را، با آسان ترین راه ها، به دست مشتریان این محصول برساند. کیفیت بالا و قیمت مناسب لوبیا کپسولی، شرط لازم است اما کافی نیست و نحوه دسترسی به این محصولات نیز، برای مشتریان بسیار حائز اهمیت می باشد. از این رو، دسترسی به این محصولات و خرید آسان، از طریق فروشگاه های مجازی و سایت های اینترنتی، از جمله مهمترین اقدامات عرضه کنندگان است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.