صادرات کلی لوبیا چیتی به اروپا

محصولات زیادی از ایران به کشورهای اروپایی صادر می‌شود و ایران از جمله کشورهایی است که دارای محصولات صادراتی بسیار متنوع می باشد لوبیا چیتی نوعی و لوبیا قرمز ایرانی حبوبات است که به شکل های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد و علاوه بر کشورهای اروپایی به کشورهای خلیج فارس روسیه و عراق نیز صادر می گردد به همین دلیل فرآیند صادرات این محصول به عنوان کالایی پرسود شناخته شده است.در میان کشورهای خریدار عراق پاکستان و افغانستان از مهم ترین خریداران لوبیا چیتی می باشند. امروزه صادرات لوبیا چیتی یکی از چالشهای پیش روی شرکت ها و کشاورزان فعال در این زمینه می باشد و کشور ما از بزرگترین مراکز تولید لوبیا چیتی تازه در جهان می باشد زیرا دارای آب و هوای مساعد و خاک حاصلخیزی است و شهرها و روستاهای زیادی در کشور وجود دارد که در حال کشت و تولید این حبوبات پر مصرف و خوشمزه می باشد. این محصول به شکل خشک و به شکل پخته شده مانند کنسرو صادر می‌شود و از برترین و مقوی ترین لوبیا ها می باشد.

صادرات کلی لوبیا چیتی به اروپا

باکیفیت ترین انواع لوبیا چیتی چه مشخصاتی دارد؟

باکیفیت ترین انواع لوبیا چیتی چه مشخصاتی دارد؟ لوبیا چیتی و لوبیا قرمز خمین که برای صادرات مناسب است دارای سایز و اندازه بزرگ و رنگ طبیعی می باشد و درون آن لوبیا های پوسیده و خراب وجود ندارد. لوبیا چیتی صادراتی بدون شکست است و کاملا یکدست و یکنواخت می باشد و به صورت سالم و تازه و بدون خرد شدن و شکستگی در اختیار مشتریان خارجی قرار می گیرد .صادرات کلی لوبیا چیتی با بهداشتی ترین و سالم ترین حالت صورت می‌گیرد و این محصول در بسته بندی های کاملا بهداشتی قرار دارد تا هیچگونه تغییر فیزیکی مانند تغییر رنگ و طعم و یا تغییر شیمیایی نکند و مزه و شکل آن نیز سالم بماند تا مورد پسند مصرف کنندگان قرار بگیرد. در حال حاضر با عرضه انبوه و گسترده لوبیا چیتی به کشورهای دیگر ارز خوبی برای ایران فراهم می‌شود و با رعایت درسته فرایند صادرات اقتصاد و تجارت کشور رونق فراوان و خاصی می گیرد.

لوبیا چیتی در مناطق جنوب و جنوب غربی کشور کشت می شود و ایران به دلیل داشتن شرایط اقلیمی مناسب منطقه خوبی برای کشت این محصول میباشد لوبیا چیتی در دو نوع ایرانی و خارجی وجود دارد که نوع ایرانیان با کیفیت تر و مرغوب تر است .برای شناخت لوبیایی با کیفیت باید به نکات مهمی توجه کرد نکته مهم آن است که اگر لوبیا مرغوب و تازه باشد در مدت زمان کم پخته میشود و در حین پخت از هم جدا نشده و پوست آن نیز جدا نمی شود در حالیکه لوبیای نامرغوب پس از ساعت‌ها پخت آن کامل نمی‌شود و به میزان کافی لعاب نمی دهد. این محصول دارای ساختار تشکیل دهنده متفاوتی نسبت به سایر حبوبات دارد و در کمترین زمان ممکن به مرحله پخت مورد نظر و کافی می رسد.

با کیفیت ترین انواع لوبیا چیتی به صورت کاملا پاک شده و تمیز و سرخ شده و سایز یکسان و یک دستی دارد این محصول در بخش گیاهان دو لپه ای است و به صورت کاملاً طبیعی و ارگانیک کشت می شود به همین دلیل دارای خواص و فواید بی نظیری می باشد لوبیا چیتی غنی از مواد معدنی و فیبر است و دارای یکسری شاخص های برجسته و مشخصات می باشد.رنگ سفید آن نشان دهنده تازه بودن لوبیا است و اگر زمان زیادی از برداشت و تولید آن گذشته باشد رنگ آن به سرخی در می‌آید و این نشانه خوبی برای تشخیص تازه و یا کهنه بودن لوبیا می باشد. لوبیای با کیفیت طعم بسیار مطلوب و خوبی دارد و می‌توان آن را به مدت زیادی نگهداری کرد البته باید در ظرف در بسته و در مکان خشک و تاریک نگهداری شود تا کیفیت آن حفظ شده و طعم و رنگ آن تغییر نکند.

کاربرد لوبیا چیتی در صنایع مختلف

لوبیا چیتی یک نوع لوبیا است که به آن لوبیای رومی نیز می‌گویند و طعم آن نسبت به سایر لوبیاها بهتر و لذیذ تر میباشد این محصول از محبوب ترین و پرطرفدارترین حبوبات می باشد و نسبت به سایر حبوبات افراد با خوردن آن کمتر دچار نفخ می شوند. لوبیا چیتی یک جایگزین بسیار مناسب برای انواع گوشت ها می باشد زیرا دارای آمینو اسید فراوان است و آن را به یک منبع خوب برای دریافت پروتئین تبدیل کرده است .این دانه خوراکی بسیار مقوی است و دارای میزان بسیاری از فیبر محلول می باشد و میزان سدیم و کلسترول آن پایین است همچنین در مقایسه با دیگر حبوبات از میزان قند کمتری بهره‌مند است و مواد معدنی فراوانی مانند فسفر منیزیم و غیره دارد. این محصول کاربرد زیادی در صنعت غذایی دارد و به شکل های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.

امروزه با افزایش روز افزون که خانواده‌ها و نبودن زمان کافی برای پخت غذا به علت شاغل بودن افراد انتخاب و خرید غذای آماده و کنسرو شده بسیار زیاد شده است به همین دلیل کنسرو جایگزین غذایی مناسب میباشد.

لوبیا چیتی یکی از محصولاتی است که به شکل کنسرو شده و پخته شده در بازار وجود دارد و به عنوان یک وعده غذایی کامل محسوب می‌شود و می‌توان آن را در کنار برنج خوراک و سالاد سرو نمود. یکی دیگر از کاربردهای لوبیا چیتی استفاده از آرد آن است در صنعت کیک پزی و شیرینی پزی میتوان با جایگزین کردن ۱۵ درصد آرد گندم با آرد لوبیا چیتی می توان رطوبت کیک را کاسته و کیک اسفنجی مغزی تولید گرد کاربرد. دیگر لوبیا چیتی در تولید سوسیس می باشد با توجه به ارزش تغذیه‌ای بالای این محصول می‌توان از لوبیا چیتی جوانه زده استفاده کرد و بعد از خشک کردن آن را به صورت پودر یا آرد درآورد و به جای آرد گندم در تولید سوسیس مصرف نمود با به کارگیری آرد لوبیا در سوسیس آلمانی یک محصول با کیفیت تولید می گردد که از نظر بافت طعم رنگ رطوبت چربی بی نظیر می باشد.

تفاوت لوبیا چیتی ایرانی با چینی چیست؟

تفاوت لوبیا چیتی ایرانی با چینی چیست؟ لوبیا چیتی در بازار مانند حبوبات دیگر دو نوع خارجی و ایرانی است این محصول از کشورهای مختلف مانند ترکیه چین ازبکستان برزیل وارد ایران میشود و با لوبیا چیتی ایران از نظر ظاهری و طعم فرق می کند. لوبیا چیتی چینی از نظر شکل ظاهری به دو دسته کشیده و گیر تقسیم می شود و در میان آنها لوبیا چیتی گرد سایز بزرگتری نسبت به لوبیا چیتی ایرانی دارد.

رنگ لوبیا چینی نسبت به لوبیا ایرانی پررنگ تر می باشد و وزن آن نسبت به نوع ایرانی سبک تر است اما لوبیا چیتی ایرانی شکل کلیوی و بیضی شکل دارد و رنگ آن صورتی می باشد و در روی سطح آن رگه های سفید وجود دارد این محصول با ضربه زدن به راحتی دونیم نمی‌شود و در حین پخت پوستش جدا نمی گردد. لوبیا چیتی ایرانی به صورت ارگانیک کشت می شود و در تولید آن از کودهای شیمیایی مضر و بی فایده استفاده نمی شود و همین امر باعث شده است تا طعم آن نسبت به لوبیا های چیتی چینی بسیار مطلوب تر و خوش طعم تر باشد و همچنین زود کهنه و خراب نمی شود و تا مدت زمان طولانی سالم می ماند.

با لوبیا چیتی غذاهای بسیار خوشمزه و مختلفی میشود تهیه کرد که در میان آنها خورشت لوبیا چیتی ارومیه زبان زده خاص و عام است این خورشت از نظر شکل ظاهری به خوراک لوبیا چیتی شبیه است و در شهر آذربایجان غربی از معروفترین و پرطرفدارترین غذاهای محلی به شمار می‌رود لوبیا کشاورزی یک نوع دیگر از انواع لوبیا ایرانی است که در استان‌های شمالی کشور کشت می گردد. لوبیای کشاورزی که رنگ شیری داشته و دارای خواص فراوانی است و حدود ۲۲ درصد پروتئین دارد.این محصول ارزش غذایی و تغذیه زیادی دارد و با گوشت برابری می کند و افرادی که گیاه خوار هستند می‌توانند آن را به صورت روزانه و یا هفته دو بار مصرف کنند.

راهنمای خرید لوبیاچیتی مرغوب

برای خرید یک لوبیا چیتی مرغوب باید به نکات مهمی توجه کرد تا محصولی با کیفیت و درجه یک را خریداری نمود لوبیا چیتی در درجه اول باید محصول امسال بوده و تازه باشد زیرا لوبیای کهنه و قدیمی دارای طعم نامطبوع می باشد و پخت آن بسیار زمانبر است که دانه های لوبیا باید سالم و بدون شکستگی باشند و از نظر سایز و رنگ مشتری پسند باشد لوبیای مرغوب دارای سایز یک اندازه و یکدست از وفاقد دانه های کرم خورده و شته زده باشد. در هنگام خرید لوبیا چیتی دقت کنید که آن را با قیمت مناسب خریداری نمایید زیرا بسیاری از دلالان این محصول را با قیمت گران به مشتریان عرضه می دارند لوبیا چیتی خوب از نظر طعم و کیفیت شرایط مساعدی دارد به گونه‌ای که نه آنقدر دیر می پذیرد که بعد از ساعت ها نیم پز بوده و به اندازه کافی لاو نداده باشد و آنقدر زود بپزد که در حین پخت وا رفته و به شود و شکل و ظاهر آن تغییر یابد. لوبیا چیتی در میان جایگاه ویژه‌ای دارد و بهترین گونه آن در ایران کشت می شود. این ماده غذایی پر خاصیت منبع فراوانی از ویتامین سی است و کالری و کربوهیدرات مناسبی دارد به طوری که یک فنجان لوبیا چیتی ۶۷۰ کالری دارد و با مصرف آن کالری مورد نیاز بدن تامین می شود.

این محصول به میزان کافی پروتئین دارد و برای پیشگیری از ابتلا به اختلالات کلیوی بسیار مفید است و مصرف آن از پوکی استخوان جلوگیری می‌کند. لوبیا چیتی مرغوب دارای آهن زیادی است و مصرف آن برای افرادی که دچار کم خونی هستند و یا از فقر آهن رنج می‌برند مفید است و توصیه می شود.

نرخ لوبیا چیتی صادراتی عمده

نرخ لوبیا چیتی صادراتی عمده قیمت لوبیا چیتی با توجه به دست چین بودن آن و بوجار بودن محصول و همچنین با توجه به کیفیت پخت آن متفاوت میباشد .امروز آگاهی از نرخ لوبیا چیتی صادراتی عمده از مهم ترین مسائلی است که در خرید و فروش این محصول پر مصرف و پر متقاضی اهمیت دارد به همین دلیل مشتریانی که به دنبال خرید عمده این کالا هستند به دنبال مراکز مجاز و معتبر و عمده فروشی هایی هستند تا بتوانند نرخ دقیق و واقعی آن را بدانند .برای آگاهی از نرخ دقیق و به روز لوبیا چیتی صادراتی به صورت عمده می توانید با کمک گرفتن از فضای مجازی و اینترنت و قیمت دقیق آن دست یابید و دیگر اگر نیازی نیست تا در میان عمده فروشان بازار به دنبال به دست آوردن قیمت روز لوبیا بگردید بلکه می توانید در هر کجای کشور که هستید با چند کلیک ساده به عمده فروشان فعال که در زمینه فروش حبوبات فعالیت می‌کنند دسترسی یابید و پس از تحقیقات لازم لیست نرخ آن را دریافت کنید نرخ لوبیا چیتی صادراتی طبیعتاً قیمت مناسب تری دارد زیرا این محصول دستچین و بوجاری شده و ضایعات آن بسیار کم می‌باشد و یا اصلاً ضایعاتی در آن وجود ندارد.

نرخ لوبیا چیتی صادراتی به حجم صادرات و واردات حجم تولید نرخ ارز و تقاضا و غیر بستگی دارد برای آگاهی از نرخ لوبیا صادراتی عمده و نحوه خرید آن می توانید با مشاوران باتجربه تماس بگیرید و از قیمت دقیق آن آگاه شوید این نکته قابل ذکر است که لوبیای صادراتی از بهترین و درجه یک ترین لوبیا های موجود در کشور می باشد تا مورد پسند افراد در بازارهای خارجی قرار بگیرد.

توزیع بی واسطه لوبیا چیتی در تبریز

استان آذربایجان شرقی از جمله استان هایی است که سالانه انواع مختلفی از حبوبات را با تناژ بالا تولید می کند و به سراسر کشور توزیع می نماید شهر تبریز به دلیل داشتن مناطق زراعی مناسب و خاک حاصلخیز منطقه خوبی برای کشت انواع لوبیا چیتی قرمز نخود عدس و لپه می باشد حبوبات تولید شده در این شهر به صورت مستقیم و بدون واسطه به شهرهای دیگر توزیع می‌شود و واسطه ها حذف می گردند. دلیل عرضه محصولات بدون واسطه آن است که مصرف کنندگان بتوانند محصول مورد نظر خود را با قیمت اصلی و واقعی خریداری کنند و قدرت و توان خرید آن‌ها پایین نیاید زیرا واسطه گران عامل اصلی گرانی و افزایش قیمت میباشند لوبیا چیتی فله درجه یک با قیمت مناسب از طریق این شهر توزیع می گردد و در فروشگاه ها به صورت حضوری و غیرحضوری به فروش می‌رسد .همچنین لوبیا چیتی مرغوب عمده نیز به صورت مستقیم توزیع می گردد و افرادی که به دنبال خرید عمده هستند می توانند آن را به راحتی و با صرف کمترین هزینه خریداری نمایند .یک نوع از لوبیا ها لوبیای زرد است که محصول کشور فرانسه می باشد و مصرف آن در میان مردم این کشور بسیار بالا می باشد و از نظر طعم شبیه لوبیای سبز است.

پخش مستقیم لوبیا چیتی بسته بندی شده

پخش مستقیم لوبیا چیتی بسته بندی شده پخش مستقیم لوبیا چیتی بسته بندی شده توسط مراکز فروش معتبر و سایت های مجاز اینترنتی صورت می گیرد شما میتوانید این محصول را به صورت مستقیم و با قیمت مناسب و بدون واسطه از این سایت تهیه کنید همانطور که می دانید وجود واسطه ها از عوامل موثری هستند که بر قیمت محصولات تأثیر می گذارند اگر شما محصول مورد نظر خود را بدون دخالت واسطه گران تهیه نمایید قیمت واقعی آن را پرداخت کرده اید و از پرداخت هزینه های اضافی که بابت واسطه گری لوبیا چیتی بسته بندی شده ارزان قیمت و با کیفیت هستید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا محصولی با کیفیت عالی و درجه یک را دریافت کنید.

پخش مستقیم لوبیا در این سایت از تولید کننده به دست مصرف‌کننده می‌رسد و هدف این سایت جلب رضایت شما مشتریان عزیز میباشد مدیران فروش ما آماده ارائه هرگونه خدمات به شما مشتریان عزیز می باشند همچنین مشاورانی در این مرکز وجود دارند که شما را در هنگام خرید راهنمایی می‌کنند لوبیا چیتی بسته بندی شده به صورت کاملا بهداشتی و مطابق با قوانین استاندارد بسته بندی شده است و روی بسته‌بندی آن تمام مشخصات محصول و تاریخ تولید و انقضای آن درج شده است تا خریدار با خیالی راحت و اسوده محصول مورد نظر خود را خریداری کنند و اطلاعات لازم را دریافت نماید.

بسته بندی لوبیا به گونه‌ای است که از ورود هرگونه آلودگی به داخل بسته جلوگیری می شود و بعد از گذشت زمان خاصی به محصول نمی‌رسد و چون محصول به صورت مستقیم پخش میشود و دست به دست نشده است کیفیت آن به طور کامل حفظ شده و با قیمت مناسب در اختیار شما مشتریان قرار می گیرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.