صادرات لوبیا چیتی تازه به کشورهای همسایه

صادرات لوبیا چیتی تازه یکی از منابع درآمد زایی مناسب برای کشاورزان داخل در شرکت های بازرگانی حبوبات است. همه ما تقریباً با شکل ظاهری لوبیا چیتی آشنایی داریم. این لوبیا نسبت به لوبیا سفید و لوبیا قرمز، اندازه بزرگتری دارد و شکل ظاهری آن در دو رنگ بنفش تیره و بنفش روشن، به صورت لکه ‌های کوچک و بزرگ دیده می شود. لوبیا چیتی خام برای طبخ غذاهای مختلف به کار می رود.

صادرات لوبیا چیتی تازه به کشورهای همسایه

بررسی کیفیت لوبیا چیتی خمین

بررسی کیفیت لوبیا چیتی خمین شهرستان خمین به عنوان قطب تولید لوبیا چیتی در کشور شناخته شده است این شهرستان که در استان مرکزی واقع شده است سالانه حجم بسیار زیادی از لوبیای چیتی را تولید و و پس از بوجاری و دستچین کردن در کارگاه های مخصوص بوجاری کردن در تمامی سطح کشور عرضه و در اختیار مصرف کنندگان قرار داده می شود.

در بازار حبوبات کشور لوبیا چیتی سفید درشت در انواع مختلفی موجود است لوبیا چیتی علاوه بر نمونه داخلی آن در نمونه های خارجی نیز عرضه می شود به عنوان مثال؛ لوبیا چیتی قرقیز، لوبیا چیتی آفریقایی، لوبیا چیتی آرژانتینی و لوبیا چیتی ازبک. انواع مختلف لوبیا چیتی وارداتی به صورت کاملاً یک دست و پولیش خورده در بازار موجود است که به لحاظ کیفی هر کدام از آنها قیمت کاملا متفاوتی را دارند. لوبیا چیتی ایرانی همانند لوبیا چیتی وارداتی در انواع مختلفی از لحاظ سطح کیفی در بازار موجود می باشد که هرکدام نسبت به کیفیتی که دارند و بسته به میزان تمیز بودن آن دارای قیمت های کاملا متفاوتی هستند.

لوبیا چیتی ایرانی به چند صورت در بازار موجود است به عنوان مثال؛ لوبیا چیتی بوجاری، لوبیا چیتی دستچین، لوبیا چیتی کاملا لوکس و پولیش خورده. همانطور که می دانید هرچقدر سایز دانه‌های لوبیا چیتی بزرگتر و یکدست در باشد مورد پسندتر بوده و به همین دلیل، هم بیشتر مورد استقبال قرار می گیرد و هم قیمت بالاتری دارد و و اکثر شرکت های بسته بندی و کنسرو سازی به دنبال تهیه با کیفیت ترین نوع لوبیا چیتی موجود در بازار هستند.

شهرستان خمینی در طی چندین سال گذشته همواره بهترین نوع و با کیفیت ترین لوبیا چیتی را تولید و توزیع می کند. خریداران عزیز شرکت های بسته بندی نمایندگی های عرضه حبوبات به صورت عمده و حتی خرده‌فروشان عزیزی که که قصد خرید لوبیا چیتی خمین را دارند برای دستیابی به این محصول با مناسب ترین قیمت بهتر است این محصول را از شرکت ها و بازرگانی های اصلی توزیع لوبیا چیتی خمین تهیه کنند.

تفاوت لوبیا چیتی ایرانی با چینی چیست؟

لوبیا چیتی گرد چینی معمولا سایز بزرگتری نسبت به نوع ایرانی آن دارند. نوع چینی آن رنگ سیرتری نسبت به نوع ایرانی دارد. وزن لوبیا چیتی کمتر از نوع ایرانی است. اگر هر دو را همزمان در دست بگیرید متوجه این تفاوت وزنی خواهید شد. لوبیا چیتی با ضربه کوچکی دونیم میشود و هنگام خیساندن آن هم مقداری از پوستش جدا میشود. حتی وقتی خشک هست هم خصوصا اگر کهنه باشد امکان جدا شدن پوست آن وجود دارد.

مشخصات ظاهری لوبیا چیتی کپسولی

مشخصات ظاهری لوبیا چیتی کپسولی از جمله ویژگی های ظاهری لوبیا چیتی از نوعی کپسولی می‌توان به این مورد اشاره کرد که ظاهرا این محصول همانند دیگر نمونه ها بوده ولی نسبت به آنها اندازه درشت تری داشته باشد که این امر موجب شد تا محصول مورد نظر مورد استقبال استفاده های فراوانی از روی مصرف‌کنندگان قرار بگیرد.

لازم به ذکر است که دیگر ویژگی ظاهری محصول مورد نظر رنگ رنگ که سفید بوده و داخل آن قسمت های بسیار کوچک و باید به شکل مختلف رنگ قرمز دیده می شود که با توجه به این ویژگی ظاهری و تحقیقاتی که در رابطه با محصول مورد نظر انجام می دهیم می توانیم به شناخت درستی از محصول رسیده و به راحتی آن را از دیگر نمونه ها تشخیص داده و خریداری کنیم. و اما بهتر است بدانید که محصول مورد نظر دارای اندازه یک دست و کاملا مناسب بوده و اگر نمونه بسیار با کیفیت و درجه باشد تمامی نمونه‌ها دارای اندازه‌گیری کرد خواهند بود که این خود برای مشتریان و مصرف‌کنندگان امری بسیار مهم تلقی می‌گردد.

موارد استفاده از لوبیا چیتی درشت

خرید و فروش لوبیا چیتی صادراتی به صورت فله ای در کیسه های ۲۵ کیلوگرمی به صورت استاندارد انجام می شود. اگر شرکت خارجی یا مشتری خارجی متقاضی خرید لوبیا چیتی در بسته‌ بندی ‌های یک کیلوگرمی باشد، این موارد در کارخانه تنظیم می‌شود و بسته ‌های لوبیا چیتی در کارتن های مقوایی ضخیم آماده می گردد. نکته مهم دیگری که در صادرات لوبیا چیتی اهمیت دارد بحث قیمت گذاری است. در بازار مصرف داخل معمولاً بسته های لوبیا چیتی، وزن ۹۰۰ گرم دارند.

قیمت گذاری لوبیا چیتی صادراتی بر اساس هر کیلوگرم تعیین می شود. برای ثبت سفارش فله ای، قیمت لوبیا چیتی مقرون به صرفه است. قیمت صادرات لوبیا چیتی در راستای تغییرات قیمت حبوبات در بازار، تغییر پیدا می کند. تغییرات قیمت ارز و نوسان شرایط اقتصادی کشورها در حجم صادرات حبوبات از جمله لوبیا چیتی تأثیرگذار است. در کنار اهمیت دادن به صادرات لوبیا چیتی شاید بهتر باشد در این قسمت نگاهی به ارزش تغذیه ای حبوبات داشته باشیم. به طور کلی، لوبیا چیتی یکی از انواع گونه های لوبیا با ساختار دولپه ای است.

لوبیا چیتی تولید شده در کشور ایران، ایتالیا، پرتغال و ترکیه در تمام جهان شهرت دارد. به طور کلی، لوبیا چیتی تولید شده در این چند کشور برای صادرات مناسب هستند. عمده ترین حجم تولید لوبیا چیتی از ایران در استان لرستان انجام می گیرد. به دلیل ارزش تغذیه ای شناخته شده از حبوبات لوبیا چیتی و استفاده از آن برای تهیه کنسرو لوبیا، حجم صادرات لوبیا چیتی از کشورهای برتر تولید کننده در هر سال، افزایش مثبتی داشته است.

مرجع فروش بهترین لوبیا چیتی در تهران

مرجع فروش بهترین لوبیا چیتی در تهران بهترین لوبیا چیتی برای ارسال به کشورهای مختلف، آماده و بسته بندی می گردد زمانی می‌توان گفت که صادرات لوبیا چیتی از نظر درآمدی به نفع کشاورزان و به نفع اقتصاد کشور است که حجم تولید داخل اشباع شود، بازارهای مصرف داخلی تأمین شود و سپس مازاد آن برای صادرات کالا آماده گردد.

وقتی برای خرید لوبیا چیتی به بازار مراجعه می‌کنید با لوبیای درجه یک، لوبیا درجه دو یا لوبیای وارداتی روبرو هستید. به طور مثال، لوبیا چیتی وارداتی از کشور چین، قرقیزستان یا ازبکستان در بازار وجود دارند، اما لازم است خاطرنشان کنیم که لوبیا چیتی تولید داخل با کیفیتی قابل رقابت با نمونه‌ های وارداتی در دسترس قرار دارد. صادرات لوبیا چیتی نه تنها در جایگاه حبوبات خشک، بلکه به صورت کنسرو لوبیا چیتی هم انجام می شود. به این صورت که لوبیا چیتی از زمین کشاورزی مستقیماً به کارخانه تولید کنسرو لوبیا منتقل می ‌گردد.

کنسرو لوبیا چیتی مطابق با استانداردهای صنایع غذایی آماده می شود؛ سپس برای صادرات به کشورهای مختلف بسته ‌بندی می‌ شود. کشور ایران، هم در صادرات نوع چیتی و هم در صادرات کنسرو لوبیا در جهان رتبه شناخته شده‌ای دارد. محصولات ایران به کشورهای اروپایی، کشور عراق، روسیه و کشورهای خلیج فارس صادر می‌شوند.

بهترین بسته بندی برای لوبیا چیتی صادراتی در نظر گرفته می شود. قیمت لوبیا چیتی درجه یک یا درجه دو برای صادرات متفاوت است. صادرات لوبیا چیتی به عراق از دیگر منبع درآمدی برای تولیدکنندگان داخل کشور است. بازارهای عراق برای میوه، سبزیجات تازه و حبوبات، بازارهای رو به رشدی هستند. به دلیل فاصله بسیار نزدیک مرزهای غربی ایران با کشور عراق می توان امیدوار بود که حجم صادرات به عراق در سال های آینده رو به افزایش گذارد.

لوبیا چیتی در کنار سایر حبوبات در کشور عراق از سوی مصرف کنندگان با استقبال خوبی مواجه است. پایین بودن قیمت تعرفه گمرکی باعث شده که صادرات حبوبات رونق خوبی داشته باشد. البته تعرفه های گمرکی ممکن است در هر دوره به روز رسانی شوند و نمی توان یک عدد یا رقم خاصی را برای آن معرفی کرد. صادرات لوبیا چیتی به عراق در کنار صادرات لوبیا قرمز و لوبیا سفید انجام می شود.

مرغوب ترین لوبیا چیتی صادراتی از استان لرستان در بسته بندی های استاندارد، آماده شده و برای بازارهای صادراتی ارسال می گردد. برای اینکه بسته ‌بندی صادراتی لوبیا چیتی از هر نظر بهداشتی و کامل باشند، استفاده از سورتینگ حبوبات برای جدا کردن سنگ ریزه ها یا خرده چوب ها و اجسام خارجی داخل لوبیا چیتی پیشنهاد می شود. خرید و فروش لوبیا چیتی به صورت عمده برای صادرات مقرون به صرفه خواهد بود. شرکت های بازرگانی که قصد صادرات این محصول را دارند با عقد قرارداد با کشاورزان، محصولات یک دوره را سفارش می ‌دهند و سپس برای بسته بندی برنامه ریزی می ‌کنند.

بازاریابی صحیح و مذاکره فروش حرفه‌ای با تجار عراقی می تواند زمینه را برای صادرات بهتر انواع حبوبات فراهم سازد. به طور قطع مهمترین کشورهایی که در تولید لوبیا در جهان فعالیت می کنند می توانند حجم قابل توجهی از صادرات لوبیا چیتی را هم به خود اختصاص دهند. بر اساس آخرین منابعی که منتشر شده کشورهای برتر تولید کننده انواع لوبیا در جهان شامل کشور میانمار، هندوستان، برزیل، آمریکا، تانزانیا، چین و مکزیک هستند.

در میان کشورهای صادر کننده لوبیا چیتی در جهان، نام کشور امارات متحده عربی به عنوان صادرکننده به ایران به چشم می خورد. واردات لوبیا چیتی از کشورهای چین، ازبکستان، افغانستان و ترکیه هم به ایران انجام می شود. اگرچه کشور ایران در تولید لوبیا چیتی آمار خوبی را ثبت کرده است اما باز هم واردات این نوع لوبیا از گروه حبوبات قابل توجه است و درصد زیادی از آن به کشور امارات اختصاص دارد. نکات مهمی را باید در صادرات لوبیا چیتی و انواع حبوبات رعایت کنید.

اگر به تازگی وارد بازار تجارت حبوبات شده اید، ترفندهای ریز و درشتی وجود دارد که به شما کمک می کند موفق شوید؛ در غیر این صورت، پیشنهاد می کنیم با شرکت های بازرگانی همکاری داشته باشید تا به پیچ و خم های این بازار، بهتر تسلط پیدا کنید. یکی از نکات مهم در صادرات لوبیا چیتی، مسئله بسته بندی حبوبات است.

بزرگ ترین فروشنده لوبیا چیتی تازه در ایران

تولید لوبیا بسته ای یکی از محبوب ترین نوع حبوبات است که مردم در طبخ انواع غذاها از آن استفاده می کنند و اکثر کنسرو های خوراک لوبیا نیز با لوبیا قرمز درست می شود. لوبیا از قدیم در طب سنتی ایرانی و اسلامی از جمله بهترین نوع مواد غذایی که می تواند برای سلامتی و قوت بخشیدن به بدن انسان مفید باشد استفاده شده است. قیمت لوبیا چیتی ارگانیک در بازار حبوبات متغیر است.

چون بازار اقتصادی دارای ثبات نیست و نوسان دارد. اما می توان از آخرین قیمت انواع لوبیا اعم از فله ای و عمده در بازار امروز با مراجعه به عمده فروشی حبوبات مطلع شد. از همین رو برای دستیابی به نتایج دقیق‌ تر به بررسی‌ ها و تحقیقات بیشتری در این زمینه نیاز است. بنا بر گزارش سایت تخصصی مدیکال نیوز تودی، با این حال متخصصان معتقدند که افزایش مصرف لوبیا چیتی می‌تواند سلامت قلب افراد را به طور کلی بهبود بخشد. زمین برای کاشت باید به اندازه کافی عمق داشته باشد.

تاثیر نوع بسته بندی لوبیا بر میزان فروش بسته بندی به صورت کلی به منظور نگهداری محصولات در قالب های مختلف انجام می شود اما امروزه بسته بندی تنها برای نگهداری محصولات و حفاظت از آن ها استفاده نمی شود. امروزه بخش بسیار زیادی از فرآیند بازاریابی در بسته بندی محصولات نهفته است و طبق بررسی های صورت گرفته با یک بسته بندی خوب می توانید فروش خود را افزایش دهید.

بسته بندی زیبا یک عامل بسیار مهم برای جذب مشتری است و در زمینه حبوبات به خصوص لوبیا، اگر شما بتوانید بسته بندی جذابی را برای محصولات خود استفاده کنید، می توانید در بازار رقابتی امروز از سایر رقبا پیشی بگیرید. نکته بسیار مهمی که در بسته بندی لوبیا باید توجه کنید آن است که سعی کنید طرحی را استفاده کنید که به یاد ماندنی باشد و در آن خلاقیت موج بزند زیرا اکثر بسته بندی های لوبیا موجود در بازار کاملا شبیه به یکدیگر و تکراری هستند و یک ایده خلاقانه و متفاوت می تواند شما را در ذهن ها نگه دارد.

برترین فروشگاه های عرضه لوبیا چیتی تازه در تهران

برترین فروشگاه های عرضه لوبیا چیتی تازه در تهران خرید لوبیا چیتی اعلا درجه یک با نازلترین قیمت از بازار تهران خرید لوبیا چیتی اعلا با نازلترین قیمت از بازار تهران را می توان از عمده فروشان حبوبات خربداری کرد. قیمت روز لوبیا چیتی ایرانی در بازار بستگی به نوع آن و میزان کیفیت و تمیزی آن دارد. لوبیا می توان گفت در واقع تمام خاصیت ها و ویژگی های منحصر به فرد لوبیا را دارا می باشد.

قیمت روز لوبیا بستگی به میزان کیفیت و تمیزی لوبیا دارد. نرخ روز در بازار لوبیا چیتی محلی در بازار داخلی حبوبات متغیر است و نوسان قیمت دارد. چون بازار داخلی حبوبات دارای ثبات نیست و نوسان دارد. لوبیا قطعا یکی از محبوب ترین و تاثیرگذارترین حبوبات در صنایع غذایی است. ارزش غذایی بالای لوبیا در میان دیگر حبوبات آن را به اولین الویت تولید کنندگان تبدیل کرده است.

در حال حاضر بسیاری از خانم های خانه دار ترجیح می دهند لوبیا چیتی را از مراکز فروش عمده مواد غذایی تهیه کنند تا در کنار قیمت پایین تر کیفیت و تازگی حبوباتی که خریداری نموده اند تضمین شود. قیمت لوبیا بسته به کیفیت و تمیزی آن بسیار متفاوت است. به طور کلی می توان گفت قیمت لوبیا در کنار کیفیت هایی که دارد بسیار رضایت مند می باشد، چرا که تامین کنندگان این محصولات در کشور می کوشند بهترین و معروف ترین برند های آن را با قیمت هایی مناسب به جهت عرضه تهیه کنند و به دست تقاضا کنندگانشان برسانند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.