شرکت توزیع لوبیای سیاه

لوبیای سیاه، بسیار خوش طعم، خوش پخت و سرشار از انرژی می باشد. این لوبیای سیاه اعلا، از دل مزارعِ کاملاً ارگانیک و سرسبز، استان های شمال غربی و مرکزی کشور عزیزمان دست چین گردیده و آماده ی توزیع می باشد. جلوه ی زیبا و دلنشینی که این نوع از لوبیا، در بسیاری از غذاهای اصیل کشورمان ایجاد می نماید، سبب گردیده، تا سر آشپزانِ مشکل پسند و با تجربه، آن راجایگزینِ بسیاری از انواع لوبیا، در غذاهای خود نموده و از مشتریان دائمی و پر و پا قرص آن شوند. کیفیت سوپر اعلا ء در کناِر قیمتِ بسیار ارزان، سودِ عالی را برای تجار و بُنک دارانی که لوبیای سیاه ممتاز، را از این شرکت توزیع، تهیه می نمایند، متصور ساخته است.

شرکت توزیع لوبیای سیاه

دانستنی‌هایی درباره لوبیا سیاه

دانستنی‌هایی درباره لوبیا سیاه طبق شواهد موجود، استفاده از انواع لوبیا سیاه توسطِ بسیاری از بومیان مکزیک، صد ها سال پیش مرسوم بوده و با گذشت زمان، مردم ِ سایرکشورها، به طعم وخواص بی نظیز آن پی برده، و درصددِ کاشت و استفاده از از آن برآمده اند.

به دلیل سازگاری، این دانه ی سحر آمیز با انواع زمین های کشاورزی طولی نکشید، تا در سرتاسر جهان، مخصوصاً مناطق وسیعی از آمریکای مرکزی و جنوبی، برزیل،چین و هندوستان، استفاده از این لوبیا و لوبیا قرمز فله، در غذاهای محلی خوش مزه، مقوی و حتی بسیاری از دسرهای ایرانی و فرنگی، سوپ و سالاد مرسوم شد.

هر چند، اسنادِ متقن و روشنی برای اعلام دقیق کاشتِ آن در ایران در دسترس نمی باشد، اما، با کمی تحقیق و جستجوی اولیه مشخص می گردد که، در اوایلِ سال 1392، احتمالاً توسط ِ یکی از شرکت های فعال در حوزه ی کشاورزی، کاشت ِآزمایشی این دانه خوراکی و لذیذ، در یکی از استان های شمال غربی کشور، صورت گرفته است.

اقلیم معتدل و خاک حاصلخیز ایران عزیز، میزبانِ خوبی برای ترویج و گسترشِ کاشتِ آن، در جای جای این سرزمین بوده، و همچنین مردم عزیزمان به واسطه ی فرهنگ غذایی غنی و سلامتی که دارند، به سرعت، از استفاده ی این لوبیا در تهیه ی انواع خوراک و غذای اصیل ایرانی، استقبال نمودند.

مزارع لوبیا سیاه، در حال حاضر در بخش های وسیعی از دشت های مرکزی ایران، شمال غرب، شمال شرق و جنوب کشور قرار داشته، و استان های مرکزی، لرستان، خوزستان و اردبیل به عنوان قطب های تولید آن به شمار می روند.

این لوبیا، از جمله پر خاصیت ترین و مغزی ترین، انواع حبوبات می باشد، به گونه ای که، میزان فیبر و پروتئین موجودِ آن، در رده بندی بالاتری از سایر انواع مشابه قرار می گیرد.

ارزش غذایی 100 گرم لوبیای سیاه، شاملِ موارد زیر می باشد:

 • 65.74 گرم آب
 • 8.86 گ.رم پروتئین.
 • 8.70 گرم فیبر.
 • 23.71 گرم کربوهیدرات.
 • 0.54 گرم چربی.
 • مزیت جالب این که، میزان کلسترول و قند آن نیز، صفر می باشد.

خواص لوبیا سیاه برای پوست

از دوران طفولیت، و در سیرِ مراحل رشد، که در سنین جوانی و میان سالی اتفاق می افتد، سلول های پوست ِ بدن، به سرعت، در حال تکثیر بوده و این ازدیاد سلولها در لایه ی دِرم ، باعث از بین رفتن اپیدرم و رشد و زیبایی پوست می شود.

در نهایت، هنگام پا گذاشتن به دروران پیری، تکثیرِ سلول های درمی رو به تحلیل رفته و در نتیجه سلول های بیرونی بسیار ضعیف و شکننده شده و سببِ ایجاد چین و چروک می‌گردند.

بخشی از این روند، اجتناب ناپذیر و محصول کهولت سن است. لیکن، رعایت نکاتِ تغذیه ای و بهداشتی مناسب در کنارِ ژنتیک و وراثت عالی، می تواند اثرات ظاهری این روند طبیعی را به تاخیر بیاندازد.

متخصصین تغذیه، بر این باور هستند که، استفاده ی مستمر، از انواع فیبر و مواد مغذی موجود در حبوبات، به ویژه، لوبیای سیاه، به دلیلِ، دارا بودنِ مقادیر بسیار زیادی از فیبر، می تواند تاثیرِ شگرفی، بر کند سازی، روندِ پیری پوست داشته باشد.

فواید لوبیای سیاه برای زنان باردار

فواید لوبیای سیاه برای زنان باردار به طور معمول، فرهنگ توجه به تغذیه ی مادران باردار، متاسفانه، از ماه های سوم به بعد که آثار ظاهری حمل، قابل رویت است اهمیت پیدا می کند، اما، در جوامع پیشرفته، آموزش تغذیه ی دوران بارداری، از زمان دبیرستان شروع شده و هنگام، ازدواج و مدتِ زیادی قبل از تصمیم به بارداری، اصول و فنون تغذیه ایی مناسب برای کمک به تولدِ کودکی باهوش و سالم، توسط هر دو نفر از پدر و مادر، به طور کامل رعایت و اجرا می شود.

به هر حال، برای داشتن فرزندی سالم، شاداب و با هوش، حتی باگذشتِ ماه ها از بارداری توجه خاص، به تغذیه از مواد مناسب، ضروری است و در همین راستا، بسیاری از پزشکان ِمتخصص و اطباء حاذق سنتی، توصیه اکید، بر گنجاندن مصرف ِ لوبیای سیاه در وعده های غذایی مادران باردار، دارند.

لوبیای سیاه، بعنوان دانه ای بسیار مغذی و خوشمزه، حاوی مقادیرِ فراوانی از فولات می باشد، این ماده، عارضه ی نقصِ لوله ی عصبی جنین در دوران بارداری را، کاهش داده و از طرفی به علتِ غنی بودن از آهن، کم خونی مادر و عوارضی مانند ریزش مو و کاهشِ قدرتِ سیستم ایمنی بدن را ، تاحدِ ممکن، برطرف می نماید.

مزیت های استفاده از لوبیای سیاه

استفاده از لوبیای سیاه، در تهیه و پخت غذاهای اصلی، و یا سایر میان وعده ها، مانند: انواع دسر ها ، سوپ وسالاد، سس پاستا و بسیاری دیگر از این قبیل موادِ خوراکی، به عنوان مزیت، قابل توجه و مهمِ این لوبیای سحر آمیز تلقی می گردد، اما، این تمام مزیت های مورد نظر نبوده و در ادامه، برای آشنایی هر چه بیشتر شما خوانندگان محترم، موارد دیگری نیز بیان شده است:

 • لوبیای سیاه، دارای مقدار بسیار زیادی پروتئین بوده و همین موضوع، باعث شده تا ورزشکاران برای تامین انرژی و کمک به ساخت و ترمیم ماهیچه های خود،مصرف آن را به صورت مداوم، در برنامه ی غذایی روزانه لحاظ نمایند.
 • تحقیقاتِ بین المللی و مستندی برای اثباتِ نقش مهمِ میزان هوموسیستئین، موجود در خون ،برای جلوگیری از ابتلا به آلزایمر و پارکینسون صورت گرفته و در نهایت این موضوع از لحاظ علمی اثبات شده است، لوبیا سیاه، غنی از فولات و مولیدن بوده، که تاثیر زیادی بر افزایش هوموسیستئینِ خون دارد.
 • برای کاهشِ اختلال نعوظ و ناباروری در آقایان، مصرفِ لوبیا سیاه بسیار مفید و درمان کننده است.
 • این نوع از حبوبات، کمکِ شایانی به تقویت استخوان ها و بهبود عملکرد ستون فقرات، می نماید.
 • فیبرِ فراوان در لوبیا سیاه، برای درمان ِ انواع یبوست مفید بوده و به تنظیم کار کردِ سیستم گوارشی، به ویژه، عملکرد دودی شکل رودها، کمک می کند.
 • برای تناسب اندام و دفع چربیِ زائد موجود در بدن استفاده از آن بسیار مفید است.
 • ورزشکارانی که به صورت تخصصی در حوزه بادی بیلدینگ فعالیت می نمایند، از مصرف کنندگانِ پر وپا قرص لوبیای سیاه هستند، زیرا، این ماده ی مغذی حاوی مقادیر زیادی کربو هیدرات بوده و در تسریع روندِ عضله سازی، نقشِ مهمی را ایفا می کند.
 • در رژیم های لاغری، استفاده از آن را به علت کم کردن اشتها توصیه کرده اند.
 • ماندگاری این لوبیا، در مکان های خشک و خنک، زیاد بوده، ودر فصولِ مختلف سال، در دسترس است و می توان به راحتی از استفاده نمود.
 • تنظیم فشار خون، کاهشِ قند در افراد دیابتی، سلامت قلب و عروق، از دیگر مزایای مهمِّ، استفاده از لوبیای سیاه می باشد.

عرضه کننده لوبیای سیاه باکیفیت

عرضه کننده لوبیای سیاه باکیفیت به عنوان فرزندی کوچک، از خانواده ی بزرگ، و خون گرمِ کشاورزان ایران زمین، سالیان زیادی را، نسل اندر نسل، در کسوتِ کشاورزی و همچنین فروش حبوبات به ویژه لوبیا، مشغول خدمت هستیم و در طی این سالیان، همواره در پی کسبِ رضایت مشتریان خود بوده ایم، چون اعتقادِ راسخ داریم، کسبِ مال حلال، تنها در گرو جلب ِ رضایتِ حق تعالی است، و رضایتِ او هم، وابسته به رضایت بندگان اوست.

در راستای توسعه فعالیت هایمان، یکی از مرغوب ترین نمونه های لوبیا سیاهِ کشت شده در مزارع سرسبز کشور را فراهم آورده ایم، تا هم میهنان عزیزمان، با کم ترین هزینه بتوانند از خواص بی نظیر آن، در سفرهای خود بهره مند گردند.

همچنین، با توجه به همه گیری کرونا و عدم امکانِ خرید حضوری برای تعداد زیادی از شما عزیزان و در راستای درخواستِ مشتریان گران قدر، از سراسر کشور، مبنی بر بعدِ مسافت؛ همکاران ما در بخش فروش، تمهیدات ویژه ای را برای ایجاد تسهیل در خرید مهیا کرده اند.

مشخصات و تصاویرِ لوبیای سیاه موجود برای عرضه، در کانال های ارتباطی و نیز سایت اینترنتی ما در بستر فضای مجازی قرار گرفته و کلیه ی تجار، بازرگانان و بنک داران ارجمند، می توانند به راحتی و بدون صرفِ زمان وانرژی زیاد، ضمن مشاهده ی انواع محصولات،سفارش های خود را به صورت آنلاین ثبت و پرداخت نمایند.

کارشناسان ما در ساعات اداری؛ آمادگی دارند تا از طریق برقراری تماس تلفنی و یا بخش گفتگوی آنلاین، در سایت اینترنتی، هرگونه سوال و ابهام احتمالی شما را پاسخگو بوده و در صورت نیاز، مشاوره و راهنمایی فنی لازم را ارائه نمایند.

قیمت خرید لوبیای سیاه

تقاضایِ روز افزون از یک طرف و تمایل کشاورزان و توزیع کنندگان برای تامین نیازهای مشتریان از طرفِ دیگر، سبب گردیده، تا قیمتِ لوبیای سیاه هم، مانند سایر انواع حبوبات، بنا به شرایط و آیتم های موثرِ گوناگون دارای نوسانات زیادی باشد.

برای اطلاع شما عزیزان، در ادامه عوامل موثر بر تعیین قیمتِ لویا سیاه به شرح زیربیان می گردد:

 • قیمتِ لوبیا سیاهِ سورت شده با سایز بزرگ و یکدست بالاتر از سایر انواع می باشد.
 • لوبیا سیاه برداشت شده در سال جاری زراعی، کمی گران تر از نوع کهنه آن است.
 • ارگانیک بودن ( کشت طبیعی بدون سموم و آفت کش های شیمیایی ) در افزایش قیمت تاثیر دارد.
 • هزینه های حمل و انبار داری که ناشی از دوری ونزدیکی مزارع تولید کننده هستند، به طور مستقیم روی قیمتِ خرید لوبیای سیاه، اثر دارد.
 • خشکسالی و سرما زدگی، در سطح وسیع، عرضه را با مشکل مواجه ساخته و قیمت ها را صعودی می نماید.
 • سیاست های دولت در خصوص دادن مجوز صادرات یا ممانعت از آن نقش تعیین کننده ای بر قیمت دارد.
 • متاسفانه عدم ثبات نرخ ارز و تورم می تواند سبب افزایشِ مستقیم قیمتِ لوبیای سیاه شود.
 • برخی از انواع بسته بندی ها و توزیع توسط برندهای خاص، معمولاً با قیمت های بیشتر از حدِّ معمول، انجام می شود.
 • واردات و عرضه لوبیای سیاه خارجی، ( چینی، کانادایی و قرقیزی ) تاثیر زیادی بر ارزان شدن آن دارد.
 • حضور برخی از واسطه ها و خدایی ناکرده اهدافِ سود جویانه ای که از طریق خرید و احتکار لوبیا سیاه، ممکن است صورت گیرد، می تواند قیمت را با تلاطم زیادی مواجه نماید.

مرکز پخش لوبیای سیاه

مرکز پخش لوبیای سیاه تعداد زیادی از همکاران، در سراسرِ میهن ِ عزیزمان، به عنوان واحد های فروشِ لوبیای سیاه، مشغول به فعالیت می باشند، اما، این مرکز پخش از سالیان دور دراین حوزه وارد گردیده و اندوختنِ تجربه ی بسیار گران بها، در این مسیر پر چالش، سبب شده تا مجموعه ای از خدمات را برای مشتریان محترم در نظر بگیرد، که در حقیقت، به عنوان وجه تمایزی بارز، و منحصر به فرد، در شناخت این مرکزِ پخشِ لوبیای سیاه تلقی می گردد.

برای آشنایی بیشترِ شما مشتریان گران قدر، در ادامه، برخی از این موارد به صورت خلاصه و تیتر وار، بیان شده است:

 • این مرکز پخش، با افتخار اعلام می نماید، نه تنها جنس فروخته شده پس گرفته می شود، بلکه، تمام هزینه های بارگیری و انبار داری، به صورت آنی، به حساب مشتریان مسترد خواهد شد. نظر به تضمین صد درصدی لوبیای سیاه باکیفیت؛ این بند به صورت مکتوب در فاکتورهای فروش درج گردیده، تا در صورت عدم رضایت مشتریان از مرغوبیتِ محصول ِدریافتی سریعآً اقدام لازم بعملآید.
 • تمامی لوبیا های سیاه موجود برای توزیع؛ سال های زیادی، است که به همتِ کارشناسان خبره و با تجربه ی ما، ازمیان مزارعِ نمونه ی موجود در سطح کشور، گلچین شده و با دقت و سخت گیری، بی نظیر و مثال زدنی آماده توزیع می گردند.
 • لوبیای سیاه مرغوب، از نظر ما، دارای مشخصات ویژه ای است، که تازگی ( برداشت سال جاری ) و ارگانیک بودن آن، از جمله اصلی ترین موارد بارزِ این مشخصات هستند.
 • عرضه لوبیا سیاه با گرید سوپر عالی،جمع زیادی از تجار وصادر کنندگان این لوبیا را، از مشتریان همیشگی این مرکز پخش نموده است.
 • پخش لوبیای سیاه، با پایین ترین قیمتِ کفِ بازار، توسطِ لوبیا چیتی عمده فروشی انجام می گیرد.
 • باز پرداخت مبالغ مربوط به سفارش های خرید، در صورت تمایل مشتریان، با شرایطی بسیار منصفانه به شکل اقساطی امکان پذیر می باشد.
 • حمل، بارگیری و ارسال خرید های تناژ بالا، به اقصی نقاط کشور کاملاً رایگان است.
 • سفارش های ویژه، در رابطه با بسته بندی در اوزان و طرح های متنوع و یا تبلیغ برندی خاص، با کم ترین قیمت و در سریع ترین زمان، ممکن به عنوان یکی دیگر از خدمات بارزِ این مرکز پخشِ لوبیای سیاه می باشد.
 • برای بسیاری از مشتریان، تخفیفات ویژه ، به صورتِ مستمر در طولِ سال در نظر گرفته شده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.