شال موهر خارجی که قابلیت تنظیم اندازه و سایز را دارد!

اگر مجبور بودم فقط برای یک چیز خرید کنم که بتوانم تا آخر عمر از آن استفاده کنم، ممکن است شال موهر خارجی باشد.

روسری ها بسیار متنوع هستند. آنها شما را قضاوت نمی کنند، وقتی باردار هستید یا چند پوند اضافه می کنید به طور معجزه آسایی کوچک نمی شوند و تمایل به چسبیدن دارند.

اما چگونه روسری ببندیم؟ این داستان دیگری است! ما از دوستانمان روش‌های مورد علاقه‌شان را خواستیم و به 19 ایده مختلف برای بستن روسری رسیدیم که می‌توانید امتحان کنید.

فقط کافی است این پست را بخوانید یا ویدیوی آخر را ببینید تا یاد بگیرید که چگونه هر کدام را مانند یک حرفه ای گره بزنید.

تنها چیزی که نیاز دارید یک روسری بزرگ مربع یا مستطیل است تا این 19 ظاهر متفاوت را ایجاد کنید.

شال

من از چند روسری مورد علاقه ام در اندازه های مختلف استفاده کردم، اما برای ایجاد اکثر این گره ها فقط به یک روسری نیاز دارید.

بدیهی است که روسری کوتاه‌تر برای کراوات و پرده‌های معمولی بهترین است، در حالی که روسری بلندتر برای گره‌های پیچیده‌تر مناسب است.

روسری های سنگین زمستانی، طبق تجربه من، برای یک چرخش ساده ایده آل هستند. اما با خیال راحت هر گره را با چند نوع روسری امتحان کنید تا ببینید چگونه به نظر می رسد.

شال را از وسط تا کرده و دور گردن خود قرار دهید. انتهای شل روسری را بردارید و آنها را از داخل حلقه بکشید و مطمئن شوید که آن را خیلی سفت نکنید.

حالا حلقه را بچرخانید و انتهای شل را دوباره بکشید. چرخاندن حلقه را با یک دست ادامه دهید و انتهای آن را بکشید تا روسری تمام شود.

روسری خود را طوری دور گردن خود قرار دهید که یک سر آن بسیار کوتاهتر از دیگری باشد. انتهای بلند را دو بار دور گردن خود بپیچید، سپس انتهای شل را در آن بچسبانید.

اگر از روسری با حاشیه استفاده می کنید، آن را طوری تنظیم کنید که مقداری از روسری در جلو آویزان باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.