راهنمای پوشیدن بافتنی نوزادی در ماه های اول تولد

آیا تا به حال به طراحی گردن پهن در تقریباً همه آن ها توجه کرده اید؟ این ویژگی به والدین این امکان را می‌دهد تا شومیز یقه کراواتی را که از بالای سر یا از روی کمر پایین می‌آیند، بیرون بیاورند… اگر کودک شما فوران پوشک دارد، نمی‌خواهید آن لباس را از روی سر کودک بردارید.

3-9 ماه
اقلام اصلی پوشاک: کتانی، خواب آور، رومپر، شلوار، ساق شلواری، اجناس کلاه دار، ساق نوزاد، جوراب، پیشبند، بند.
در این مرحله، کودک شما دیگر یک نوزاد نیست و عاشق تعامل با دنیای خود است.

آنها تا زمانی که متحرک باشند کار می کنند، اما مطمئناً عاشق گرفتن، تکان دادن و غلتیدن هستند. وقتی صحبت از چنگ زدن شد، هر کلاهی که روی سر آنها بگذارید اکنون یک اسباب بازی بالقوه است طرز تهیه کیک ساده وانیلی در قابلمه هم در سایت موجود است.

به همین دلیل است که من هودی یا کاپشن های کلاه دار را از حدود 4 ماهگی ترجیح می دهم. احتمالاً لباس‌های یک تکه مانند رومپر و وسایلی که در جای خود باقی می‌مانند را ترجیح می‌دهید، مانند ست کردن یک کت و شلوار با یک جفت ساق بچه‌دار با جوراب‌هایی که در زیر ساق قرار دارند.

لباس نوزاد 3-9 ماه

اکثر نوزادان در این زمان شروع به آب‌ریزش می‌کنند، بنابراین پارچه‌های باندای بچه لوازمی کاربردی و دوست‌داشتنی هستند که می‌خواهید به کمد لباس کودک خود اضافه کنید.

گرمکن پای کودک یکی دیگر از لوازم جانبی کاربردی و مد روز و قهوه برای لاغری شکم و پهلو است زیرا می توانید پوشک کودک را بدون باز کردن کل لباس او عوض کنید!

9-12 ماهگی
اقلام اصلی پوشاک: پی جی پا، تی شرت، ژاکت، شلوار، ساق، شلوارک، دامن، لباس، جوراب، جوراب ضد لغزش، کفش زیره نرم
در این مرحله کودک شما به زندگی خود به عنوان یک کودک نوپا نگاه می کند.

در واقع، برخی از نوزادان در نه ماهگی راه می روند. وقتی صحبت از راه رفتن با پای برهنه به میان می آید، بهترین کار است، اما شما باید مقدار زیادی جوراب بدون لغزش و یک جفت یا دو کفش زیره نرم بخواهید.

این که آیا کودک شما در حال خزیدن، بالا کشیدن یا راه رفتن است، زندگی او روز به روز بیشتر می شود، به همین دلیل است که بسیاری از والدین ترجیح می دهند تی شرت ها را به تی شرت ترجیح دهند.

اشتباه نکنید، شما برای نه ماهگی خود چند عدد می خواهید، اما نمی توانید این کار را انجام دهید، به پشت شلوار نگاهی بیندازید که مدفوع خود را با یک نفر چک کنید.

هر چه کودک شما بزرگتر شود با توجه به اندازه لباس بافتنی نوزاد، صبر کمتری برای بررسی مدفوع خواهد داشت. کوچولوها نیز در این سن متوجه لباس هایشان می شوند، بنابراین سعی کنید به ترجیحات آنها توجه کنید و با آن سرگرم شوید.

 

  • منابع:
  1. First Time Mom’s Guide to Baby Clothes Function and Fashion
  • تبلیغات:
  1. پسته اواخر تابستان یا اوایل پاییز
  2. بزرگ ترین ستاره ای که دوهزار میلیون برابر خورشید است!
  3. آشنایی با تخت خواب نوزاد
  4. بهبود کیفیت آموزشی ساعت کودکان مدرسه‌ای محروم

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.