خرید مستقیم لوبیا قرمز بزرگ

انواع حبوبات به ویژه و لوبیا قرمز درجه یک  از محبوب ترین و پرفروش ترین اقلام لوبیا می باشد. بهترین راه برای تهیه این محصول خرید آن به صورت مستقیم است چراکه در این حالت نقش واسطه ها حذف شده و قیمت نهایی محصول به حداقل می رسد. در مرکز عرضه لوبیا قرمز، شما می توانید لوبیا قرمز بزرگ درجه یک را به هر میزان دلخواه با پایین ترین قیمت و به صورت تضمینی خریداری نمایید. این لوبیاها از میان مرغوب ترین محصولات موجود در کشور انتخاب شده اند.

خرید مستقیم لوبیا قرمز بزرگ

آشنایی با انواع لوبیا مرغوب

آشنایی با انواع لوبیا مرغوب لوبیا به خصوص و لوبیا چیتی شاهسوند انواع متفاوتی دارد. شاید بتوان گفت ده ها نوع لوبیا در طبیعت وجود داشته و در سرتاسر دنیا کاشت و برداشت می شود. در ادامه مرغوب ترین و پر مصرف ترین انواع لوبیا در بازار را بررسی خواهیم کرد.

لوبیا قرمز: این لوبیا را همه می شناسند زیرا از مشهورترین انواع لوبیا در جهان است. البته شاید برای ایرانیان به طور اخص یاد آور غذای قرمه سبزی باشد.

لوبیا سفید: لوبیا سفید نیز یکی دیگر از انواع لوبیا بوده که در بسیاری از نقاط جهان برداشت و مصرف می گردد و در انواع خوراک ها نیز کاربرد دارد.

لوبیا چشم بلبلی: این لوبیا از لوبیاهای محبوب و پرمصرف بازار ایران است و در آشپزی بسیار مورد توجه است و در غذاهای زیادی کاربرد دارد.

لوبیا چیتی: این لوبیای مشهور و پرمصرف نیز در بین مردمان بسیار محبوب است و در سفره غذایی اکثریت مردم دنیا جای دارد.

امروزه به دلیل بحران های غذایی و توجه به گیاه خواری لوبیاها بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته اند. حبوبات و به خصوصی لوبیا به دلیل ارزش غذایی بالا و آسان بودن کاشت و برداشت آن یک گزینه ایده آل غذایی محسوب می شود.

خوردن لوبیا فواید زیادی برای شما دارد به عنوان مثال با مصرف لوبیا قرمز می توان از سرطان پیشگیری کرد. همچنین لوبیا قرمز برای کاهش کلسترول خون نیز مفید بوده و یبوست را نیز از بین می برد.

ورزشکاران و گیاه خواران که نیاز به پروتئین دارند می توانند از لوبیا قرمز بهره گیرند چراکه این محصول سرشار از پروتئین است و یکی از بهترین جایگزین ها برای گوشت محسوب می شود.

آیا لوبیا قرمز به کنترل فشار خون کمک می‌کند

تغذیه در افرادی که دچار فشار خون هستند بسیار مهم است. این افراد باید به شدت مواظب رژیم غذایی خود باشند چون ممکن است گنجاندن یک غذای غلط سبب تشدید بیماری آنان گردد. از طرفی این اشخاص باید خوراکی مصرف کنند که در جهت بهبود بیماری آنان عمل نماید.

اما آیا لوبیا قرمز جزو خوراکی های خطرناک برای بیماران دارای فشار خون می باشد یا کمک کننده به بیماری این افراد؟ در حقیقت می توان گفت لوبیا قرمز نه تنها برای بیماران فشار خونی خطرناک نیست بلکه برای آنان مفید نیز هست.

طبق تحقیقات انجام شده بین افرادی که دارای بیماری فشار خون هستند، با مصرف لوبیا فشار خون در این اشخاص کاهش پیدا کرده است. در این پژوهش انجام شده ابتدا تعدادی از بیماران فشار خونی انتخاب شده و تغذیه آنان مورد بررسی قرار گرفت.

محققان مشاهده کردند اشخاصی که لوبیا قرمز مصرف کردند فشار خون مناسب تری نسبت به افرادی داشتند که لوبیا قرمز در رژیم غذایی آنها وجود نداشت. بدیهی است که مصرف این خوراکی فقط در صورتی می تواند به کنترل فشار خون کمک کند که در تهیه خوراک لوبیا از چاشنی هایی مانند نمک استفاده نشده باشد.

با اضافه کردن لوبیا قرمز به رژیم غذایی و پختن آن به روشی سالم و صحیح می توان به کاهش فشار خون کمک زیادی نمود. بنابراین اگر شما نیز دچار این بیماری هستید بهتر است به جای غذاهای ناسالم از حبوبات مفید مانند لوبیا قرمز استفاده نمایید.

البته فواید لوبیا قرمز محدود به کنترل فشار خون نیست بلکه این محصول فواید بسیار دیگری نیز دارد و علاوه بر بیماران فشار خونی افراد دیگر نیز باید از این محصول بهره ببرند. لوبیا قرمز هم مانند هر محصول خوراکی دیگری باید به اندازه استاندارد مصرف شود و نباید در خوردن آن زیاده روی کرد. حتما لوبیا را قبل از مصرف به اندازه کافی بخیسانید و آن را کاملا بپزید تا مواد سمی موجود در آن از بین برود.

همه چیز درباره تشخیص بهترین لوبیا

همه چیز درباره تشخیص بهترین لوبیا انتخاب نوع لوبیا یک مرحله و تشخیص مرغوبیت لوبیا یک مرحله جدا می باشد. پس از اینکه لوبیای مد نظر خود را انتخاب کردید اکنون باید راه های تشخیص لوبیای مرغوب از لوبیای بی کیفیت را نیز بدانید. اما چگونه باید لوبیای سالم و تازه را از لوبیای بی کیفیت و خراب تشخیص داد؟

در درجه اول توجه داشته باشید که لوبیا یکدست باشد، با مشاهده برخی محصولات متوجه می شوید که یکدست و یکسان نیستند. برخی لوبیاها کوچک و برخی بزرگ هستند یا مثلا برخی رنگ و رخ متفاوتی دارند.

اما دلیل این موضوع چیست؟ باید گفت که برخی فروشندگان برای سودجویی بیشتر ادغام به ترکیب لوبیا می کنند. مثلا در بین لوبیاهای مرغوب قدری لوبیای درجه 2 و بی کیفیت هم ترکیب می کنند. بنابراین سعی کنید لوبیای یکدست و یکسان انتخاب کنید.

مساله بعدی که باید به آن توجه کرد تازگی لوبیا است. لوبیا نباید بوی نم و کهنگی بدهند. برخی انبارداران و بنکداران چون با راه و روش صحیح نگهداری حبوبات آشنا نیستند محصولات را در رطوبت نگهداری می کنند. همین مساله باعث کهنه شدن و افت کیفیت لوبیا می شود.

نکته دیگری که باید مد نظر قرار داد نبودن ناخالصی در لوبیا است. به عنوان مثال اگر لوبیا قرمز فله خریداری می کنید سعی کنید نوع پاک شده آن را خریداری نمایید و یا اگر پاک شده نباشد حداقل دارای ناخالصی مانند سنگ و قطعات این چنین نباشد.

اگر لوبیا را به صورت بسته بندی خریداری می کنید به برند و خوشنامی محصول توجه نمایید. برخی از برندها به نوعی امتحان خود در بازار را پس داده اند و افراد از کیفیت آنها مطمئن هستند. بنابراین سعی کنید لوبیا را از شرکت های معتبر و با سابقه خریداری کنید تا کیفیت آن نیز تضمین شده باشد.

هیچ وقت کیفیت را فدای قیمت نکنید. همیشه سعی کنید به جای لوبیای ارزان لوبیا با قیمت مناسب تهیه کنید تا کیفیت آن نیز مناسب و درخور باشد.

بهترین لوبیا برای قورمه سبزی کدام است

قرمه سبزی یکی از محبوب ترین انواع غذاهای ایرانی است. کمتر کسی پیدا می شود که طعم قرمه سبزی را نپسندد، با این حال این غذا نیز برای خوشمزه تر شدن فوت و فن های خاص خود را دارد.

یکی از ترفندهای خوشمزه شدن قرمه سبزی انتخاب لوبیا است. برخی افراد به دلیل ذائقه و سلایق مختلف از لوبیاهای گوناگونی برای قرمه سبزی استفاده می کنند. برخی افراد قرمه سبزی را با لوبیا چیتی درست می کنند و برخی با لوبیا قرمز. انتخاب نوع لوبیا بیشتر به ذائقه شما بر می گردد. البته موقعیت جغرافیایی و فرهنگ شهرها هم در انتخاب نوع لوبیا موثر است. ممکن است بعضی شهرها قرمه سبزی را با لوبیا چیتی درست کنند و برخی لوبیا قرمز و یا حتی با لوبیا چشم بلبلی.

البته دستور اصلی و مورد پسند اکثریت برای پخت قرمه سبزی لوبیا قرمز محسوب می شود. اکثریت افراد ترجیح می دهند قرمه سبزی را با لوبیا قرمز درست کنند. رستوران ها و غذاخوری ها نیز معمولا انتخابشان لوبیا قرمز است.

با مراجعه به دستور پخت های قدیمی و اصیل می توان ملاحظه کرد که انتخاب اول برای قرمه سبزی لوبیا قرمز است. اگرچه همانطور که بالاتر گفته شد اشخاص می توانند با توجه به ذائقه خود از لوبیاهای متفاوت استفاده کنند اما بهترین لوبیا برای قرمه سبزی همان لوبیا قرمز است.

جدا از نوع لوبیا ، کیفیت و مرغوبیت لوبیا نیز بسیار مهم است. برای خوشمزه تر شدن قرمه سبزی حتما از لوبیا قرمز سالم و تازه استفاده نمایید چراکه طعم قرمه سبزی کاملا وابسته به لوبیا است. اگر از لوبیای بی کیفیت استفاده کنید حاصل کار نیز تعریف چندانی نخواهد داشت.

قیمت انواع لوبیا قرمز بزرگ

قیمت انواع لوبیا قرمز بزرگ برای لوبیا قرمز درشت و بزرگ نمی توان قیمت ثابتی را در نظر گرفت. قیمت لوبیا قرمز متاثر از پارامترهای بسیاری می باشد که در ادامه به برخی از این پارامترهای اثرگذار اشاره خواهیم کرد.

نوع لوبیا قرمز در قیمت آن کاملا اثر گذار است. اگرچه لوبیا قرمز خود یک نوع از لوبیا است اما همین لوبیا نیز به انواع گوناگونی دسته بندی می شود. لوبیا قرمز خارجی و ایرانی، لوبیا قرمز قلمی، لوبیا قرمز مرغوب و درجه یک یا لوبیا قرمز درجه 2 و… هر کدام از این لوبیاها با توجه به نوع خود قیمت گذاری می شوند.

شرایط بازار نیز کاملا بر قیمت لوبیا قرمز موثر است. با توجه به تلاطمات هر روزه بازار نمی توان قیمت ثابتی برای محصولات در نظر گرفت بنابراین قیمت لوبیا قرمز معمولا به صورت روزانه تعیین و استعلام می شود. باید هزینه واسطه ها و حمل و نقل و پورسانت فروشندگان و… لحاظ شود تا قیمت نهایی تعیین گردد.

نوع خرید نیز در تعیین قیمت موثر است. اگر شما لوبیا قرمز را به صورت جزئی و کیلویی خریداری کنید مطمئنا باید قیمت بیشتری در مقایسه با خریدهای حجم بالا بپردازید. در خرید عمده و حجم های بسیار بالا قیمت لوبیا با تخفیف بیشتری تعیین می شود.

فصل برداشت محصول نیز یکی از پارامترهای تعیین کننده قیمت است. معمولا زمانی که فصل برداشت و وفور لوبیا در بازار می رسد قیمت آن نیز به کمترین حد خواهد رسید.

موارد اثرگذار دیگری هم بر قیمت لوبیا وجود دارند به عنوان مثال ممکن است همانند بسیاری دیگر از محصولات به دلیل صادرات بی رویه بازار داخلی با کمبود مواجه شود که در این صورت قیمت لوبیا به صورت پلکانی افزایش خواهد یافت تا زمانی که بازار مجدد اقدام به تامین لوبیا قرمز نماید.

شرکت توزیع لوبیا قرمز بزرگ

همیشه یکی از دغدغه های فروشندگان مواد غذایی و بنکداران پیدا کردن یک تامین کننده مناسب است که لوبیا قرمز را با کیفیت بالا و قیمت مناسب در اختیار آنها قرار دهد. شرکت توزیع لوبیا قرمز، انواع لوبیا قرمز درشت و بزرگ با کیفیت را در اختیار شما قرار می دهد.

شرکت توزیع لوبیا قرمز این محصول را با پایین ترین قیمت عرضه می کند. شاید فکر کنید دلیل این قیمت نازل، پایین بودن کیفیت محصول است اما در حقیقت دلیل این قیمت پایین عرضه مستقیم است.

در حقیقت به دلیل حذف واسطه ها و ارتباط مستقیم بین مشتری و تولید کننده قیمت محصول به نازل ترین حد ممکن می رسد بدون اینکه کیفیت محصول عرضه شده دچار نقصان شود. بنابراین شما می توانید لوبیا قرمز را با بالاترین کیفیت و در عین حال پایین ترین قیمت تهیه نمایید.

زمانی که شما لوبیا قرمز را از واسطه ها و عمده فروشی ها خریداری می کنید باید پورسانت و سود واسطه گری این افراد، مالیات، هزینه حمل و نقل و… را هم بپردازید اما اگر از تولید کننده مستقیم خرید کنید با حذف این هزینه های اضافه قیمت تمام شده به حداقل خواهد رسید که باعث افزایش سود شما خواهد شد.

علاوه بر فروشندگان مواد غذایی، رستوران ها و غذاخوری ها و هتل ها و شرکت ها و مراکزی که غذا را در حجم بالا تهیه می کنند بهتر است لوبیا قرمز را به صورت مستقیم و از شرکت توزیع کننده این محصول بخرند تا هزینه های کمتری برای تهیه غذا متحمل شوند.

بازار صادرات لوبیا قرمز بزرگ

بازار صادرات لوبیا قرمز بزرگ بازار صادرات لوبیا قرمز بسیار گسترده است. در حال حاضر لوبیا قرمز درجه یک بزرگ ایرانی به کشورهای اروپایی و همسایه صادر می گردد. لوبیا قرمز ایرانی یکی از لوبیاهای محبوب در بازارهای جهانی محسوب می گردد که دلیل آن نیز مرغوبیت این لوبیا می باشد.

در مناطق مختلفی از ایران لوبیا کاشت و برداشت می شود که بعد از فرآوری و سورت بندی این لوبیاها آماده صادرات به بازارهای جهانی می شوند.

حاشیه سود این محصولات نیز بسیار بالا می باشد. شرکت های زیادی در حال حاضر لوبیای ایرانی را به بازارهای جهانی عرضه می نمایند. از طرف دیگر وارد کنندگان در سایر کشورها نیز لوبیا قرمز درشت ایرانی را بسیار می پسندند و از آن استقبال می کنند به همین دلیل شرایط برای صادرات این محصول مهیا است.

اگرچه لوبیا قرمز در بازارهای جهانی هم همانند بازار داخل در انواع و کیفیت های گوناگون و با گریدهای متفاوت عرضه می شود ولی بیشتر اقبال برای لوبیای ایرانی به سمت لوبیا قرمز ممتاز و درجه یک است.

کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس و همچنین کشورهای همسایه نظیر افغانستان و پاکستان بهترین مقاصد برای صادرات لوبیا قرمز هستند.

افراد فعال در حوزه صادرات می توانند سرمایه گذاری سودآوری در بازار لوبیا قرمز داشته باشند چراکه هم آماده سازی و صادرات این محصول فرآیند پیچیده ای ندارد و هم اینکه سود بالایی در این بازار نهفته است که شاید کمتر کسی به پتانسیل آن پی برده است.

برای آشنایی بیشتر با ظرفیت های بازار صادراتی و همچنین تهیه لوبیا قرمز می توانید با کارشناسان فروش تماس بگیرید تا اطلاعات تکمیلی در اختیار شما قرار گیرد.

1

  1. سلام وقت بخیر، ببخشید لوبیا قرمز کیلویی چنده؟همش ی دست هست و شکسته و خورد داخلش نیست؟شما لوبیا چیتی هم دارین؟

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.