خرید عمده لوبیا قرمز درشت

لوبیا قرمز درشت منبع خوبی از آهن، فسفر و پتاسیم است. آن‌ها همچنین یک منبع عالی کم چرب پروتئین و فیبر رژیمی هستند. لوبیا قرمز همچنین حاوی مواد مغذی گیاهی است. لوبیا قرمز در غذای ایرانیان کاربرد فراوانی دارد و اکثر مردم از این حبوبات در غذاهای خود استفاده می‌کنند. با توجه به خواص فراوان، در سال های اخیر خرید عمده لوبیا قرمز درشت افزایش یافته است.

خرید عمده لوبیا قرمز درشت

لوبیا قرمز مرغوب چه مشخصاتی دارد؟

لوبیا قرمز مرغوب چه مشخصاتی دارد؟

لوبیا قرمز یکی از انواع لوبیا‌ها است که به صورت بومی در امریکای مرکزی و مکزیک وجود دارد. لوبیا قرمز، یکی از محصولات مهم غذایی و از منابع اصلی پروتئین در تمام جهان است. در غذا‌های ایرانی بسیار پرکاربرد است و معمولا به صورت کاملا پخته شده مصرف می‌شود؛ به دلیل اینکه لوبیا خام می‌تواند سمی باشد. ماندگاری بالای طعم و مزه و پخت عالی لوبیا قرمز باعث شده تا همه خانوارها از لوبیا قرمز استفاده کنند. لوبیا به طور عمده از کربوهیدرات و فیبر تشکیل شده است، اما منبع خوبی از پروتئین نیز می باشد.

  • ارزش تغذیه ای برای 100 گرم لوبیا پخته شده عبارتند از:

کالری: 127

آب: 67%

پروتئین: 8.7 گرم

کربوهیدرات: 22.8 گرم

شکر: 0.3 گرم

فیبر: 6.4 گرم

چربی: 0.5 گرم

ویتامین ها و مواد معدنی:


آهن: یکی از عناصر واجب در بدن که موجب خون سازی و کمبود آن موجب کمبود شدید خون می‌شود. لوبیا قرمز یکی از منابع مهم آهن است که مصرف آن به شدت توسط کارشناسان تغذیه توصیه شده است.

مس: این عنصر کمیاب آنتی اکسیدانی اغلب در رژیم غذایی غربی کم است. جدای از لوبیا، بهترین منابع غذایی مس، گوشت اندام ، غذاهای دریایی و آجیل است.

منگنز: این ترکیب در بیشتر غذاها به خصوص در غلات کامل، حبوبات، میوه ها و سبزیجات وجود دارد.

پتاسیم: این ماده مغذی ضروری ممکن است اثرات مفیدی بر سلامت قلب داشته باشد.

ویتامین K1: همچنین به عنوان فیلوکینون شناخته می شود، ویتامین K1 برای انعقاد خون مهم است.

بازار فروش لوبیا قرمز درشت

بازار فروش لوبیا قرمز درشت

فروش لوبیا قرمز، نیازمند تجربه و تخصص بسیار زیادی در این زمینه می‌باشد. با توجه به فواید بسیار زیاد لوبیا قرمز، خرید و فروش این محصول در سال های اخیر بسیار افزایش یافته است؛ به طوری که واسطه ها هم نقش زیادی در بالا رفتن قیمت لوبیا داشته‌اند. مجموعه ما سعی کرده برای پیشگیری از بالا رفتن قیمت ها در فروش لوبیا، واسطه ها را حذف کرده و با ارتباط مستقیم در تامین لوبیا قرمز از کشاورز و با کیفیت و با قیمت به صرفه را به مصرف کنندگان ارائه می دهد. خریداران عمده لوبیا قرمز می توانند با مراجعه به سایت فروش ما، با عرضه مستقیم و بی واسطه لوبیا قرمز مرغوب، هزینه های خرید خود را به طرز قابل توجهی کاهش دهند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.