تامین کنندگان لوبیا قرمز درجه یک صادراتی

شما میدانید که لوبیا قرمز ایرانی درجه یک صادراتی به صورت زیادی در ایران کشت می شود. این لوبیا به نام لوبیا کلیوی هم شناخته می شود زیرا شکل و رنگ آن شبیه کلیه ها می باشد.لوبیا قرمز زمانی که پخته می شود خوشمزه است و طعم ملایمی دارد .طبع این محصول گرم و تر است و برای بدن افراد بسیار مفید است.

این محصول در روز ها با هوای گرو و در شب ها با هوای خنک رشد بیشتری دارد. لوبیا قرمز حدودا ۳۰ روز تا ۴۰ روز بعد از این که کاشته می شود شروع به گل دهی می کند که دوره آن حدودا یک ماهی می شود.

مشتریان عزیز باید بدانند که بهترین نوع لوبیا قرمز نوع درشت آن است و برای خرید باید لوبیا دانه درشت را انتخاب کنند و دیگری باید وزن هر دانه لوبیا هم سنگین باشد و همچنین رنگ آن باید قرمز تیره باشد و هیچ گونه لک و سوراخی روی آن وجود نداشته باشد که با این مشخصات می توان از کیفیت بالا و درجه یک بودن آن اطمینان پیدا کنیم.

تامین کنندگان لوبیا قرمز درجه یک صادراتی

لوبیا قرمز حاوی مقدار زیادی اسید فولیک

لوبیا قرمز حاوی مقدار زیادی اسید فولیکلوبیا قرمز امسال سرشار از اسید فولیک می باشد و همین امر باعث بالا بردن ارزش غذایی این محصول شده است. اسید فولیک و آهن موجود در این محصول برای زنان باردار و افرادی که دچار فقر آهن و کم خونی هستند مفید است و برای درمان به آن ها کمک می کند.

لوبیا قرمز حاوی مقدار فوق العاده زیادی اسید فولیک است که باعث تحریک نیروی جنسی می شود و همچنین پزشکان مامایی این محصول را به اشخاص برای قبل و هنگام بارداری توصیه می کنند زیرا اسید فولیک آن برای آن ها مفید است و حتی بعضی از پزشکانی که تعیین جنسیت انجام می دهند از این محصول به مراجعه کنندگان پیشنهاد می دهند که برای تعیین جنسیت پسر دار شدن عالی و بی نظیر است.

این محصول دارای سدیم پایین و پتاسیم بالا می باشد . کسانی که دیابت، فشارخون و یا حتی چاق هستند و اضافه وزن دارند می توانند از این محصول استفاده کنند.

لوبیا قرمز برای افرادی که از یبوست رنج می برند مفید است و یک ادرار آور قوی است و بیماری های ناشی از دستگاه ادراری را درمان می کند و بهبود می بخشد. این محصول سینه و ریه را نرم می کند.

لوبیا قرمز مفید برای کاهش استرس بدن

 لوبیا قرمز مفید برای کاهش استرس بدن لوبیا قرمز باعث کاهش استرس در بدن می شود و آرامش را برای اشخاص تامین می کند. این محصول خاصیت ضد پیری دارد و استرس را دور نگه می دارد. لوبیا قرمز انرژی بدن ما را تامین می کند و آن را بالا می برد و همچنین این محصول یک سم زدای طبیعی و قوی می باشد و آلرژی اشخاص را از بین می برد .لوبیا قرمز سرشار از پروتئین بوده و جریان خون را منظم نگه می دارد .

لوبیا قرمز به خاطر آنتی اکسیدان موجود در آن باعث محافظت از سلول ها و بالا بردن سیستم ایمنی بدن می شود. این محصول به خاطر همین آنتی اکسیدان های موجود از آسیب رساندن به بدن جلوگیری می کند و اثر مخرب روی سلول های پیری را کاهش می دهد و باعث می شود چین و چروک ها و آکنه ها روی پوست ایجاد نشود و باعث پیری نشود.

این محصول برای سلامت قلب مفید بوده و از سکته قلبی جلوگیری می کند و همچنین به خاطر داشتن ویتامین کا در آن باعث می شود از سلول های بدن در مقابل استرس ها محافظت کند و از مبتلا شدن به سرطان جلوگیری کند.

فروش عمده لوبیا قرمز درجه یک صادراتی

فروش عمده لوبیا قرمز درجه یک صادراتی لوبیا قرمز 900 گرمی به کشور های دیگر با سود بالایی به فروش می رسد و صادر می شود. قیمت خرید لوبیا قرمز در ب کارخانه بسیار مناسب تر است و مشتریان می توانند به این صورت خرید کنند تا برای آن ها به صرفه تر باشد.

توزیع لوبیا قرمز در سراسر کشور با بهترین کیفیت توسط تولید کنندگان پخش و عرضه می شود. البته این محصول هم به صورت های فله و هم بسته بندی توزیع می شود که قیمت های آن ها بستگی به کیفیت و کیلو و گرم آن ها دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.